Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kustunud ahju ees
 
Rozza 06. juuli 2013, kl 20.11
Kulla Madu, labidas on minu käes, ära seda otsi. Lootsin, et pakutakse kalamarja ja varusin kohe suurema kühvli...:)
 
Krooks 06. juuli 2013, kl 20.21
Rozza valetab. leivalabidas on lame, vaaal patsutab sellega praegu kompostihunnikut.
 
vaaaal 06. juuli 2013, kl 21.24
Krooks valetab, ise mõtles mu saunauksevahele kinni, ei edasi ega tagasi ja seal pole mingit hunnikut peale minu enese, nii, et hakake sauna lõhkuma:)))
 
Lee 07. juuli 2013, kl 04.09
ma võin 225 km tagasi kimada ja kuvalda ära tuua...hommik veel noor:))
 
keegi ööst 07. juuli 2013, kl 04.22
Tänud Alinale info eest ja rõõm kuulda, et te ikka omavahel Nelliga sidet peate ja et üldiselt kõik hästi ja lapselapsed kasvavad. Meenub, et varem sai tänu Nellile isegi Ameerika bensu hindu teada ja veel seda, kui ta sellest pankade krahhist rääkis ja pool aastat hiljem hakkas meilgi see masu jama peale. Olen ka mõelnud, et sõidaks korraks Peterburgi, eriti kevadel,aga jälle on suur suvi käes ja üle ühe reisi ei taha ette võtta, sest kui siin juba lilled õitsema hakkavad, siis ei taha enam kuhugi minna, sest see suvi on ju nii lühike ja ilus. Meil pakutakse siin Peterburgi laevareisi vist ainult 1 viisavaba päevaga, st. et ühe päeva sõidad sinna, ühe tagasi ja ainult üks päev on kohapeal, aga seda on nagu vähe, sest tahaks seal ikka rohkem ringi käia kui ühe päeva, aga äkki on siin keegi, kes sellel reisil käinud ja oskab nõu anda, et mis ja kuidas? Tervitused ja tänud teistele vanadele saunalistele ja ilusat suve teile! See Madu söögikraam paneb miskit suunurgast tilkuma... ja muidugi Sussa poole vähemasti 7 kummardust, et sauna lasti.
 
Rozza 07. juuli 2013, kl 08.59
Vantsikule
Käisin Peterburis mõned aastad tagasi Tiit Reisidega.
http://www.tiitreisid.ee/Reisid/peterburg...


Krooks, võibolla tõesti läksid meil vaaaalaga labidad vahetusse.:)
Sussa peaks uksed vähe suuremaks tegema ja ma ei saa aru, mis pidu see on, kus kalamarja ei pakuta!:D
 
seekord nimeta 07. juuli 2013, kl 10.52
3 aastat tagasi maabusin siia, siiralt lootsin, et võtate mu seltskonda. terve teie siinne minevik loetud:)))
ainult õunasüda, Rozza ja kraaks ulatasid käe.
 
nojah 07. juuli 2013, kl 11.12
oh seda naiivsust. siin tegutses (siiamaani) üks kirjanik erinevate nimede all, saa aru, ÜKS ! Mis seltskonnast sa räägid!
 
seekord nimeta 07. juuli 2013, kl 13.43
seal siberis baikali taga
kus põlised metsad ja mäed
üks hulkur käib metsistund rada
oma elu ja saatust ta neab

nojah, eks ole, korraga terve see bradjaagade seltskond kogemata platsis.
 
Krakovi kassikräunutajad 07. juuli 2013, kl 17.52
Nojahile: Oled tõeline luurepealik. See ainuke kirjanik olen vist mina, kraaksud, vaaaalad, rozzad, sussad on minu looming.
 
Kubani kasakad 07. juuli 2013, kl 18.11
Krakovi kassikräunutajad tahavad kogu au endale saada, tegelikult meie ka oleme kirjanikud, meie looming on Lee ja rästu koos rannaliivadega.
 
kas 07. juuli 2013, kl 18.12
sinu looming ei kaldu mitte krooksundusse?
 
Krakovi kassikräunutajad 07. juuli 2013, kl 18.16
Krooks on ka minu looming.
 
Looja 07. juuli 2013, kl 18.43
ja te kõik olete minu looming:DDD:)
 
Madu 07. juuli 2013, kl 18.47
Assamait. Mina tahan teada, kelle sohitoodang mina olen. Annan kohtusse elatisrahanõude tagasiulatuvalt.
 
Krooks 07. juuli 2013, kl 19.31
Sa madu oled juhm. Nii süüdimatult poegival tegelasel pole pennigi perze pista, pead kohtukulud ka ise maksma.
 
Krooks 07. juuli 2013, kl 19.33
Sa madu otsi parem oma leivalabidat.
 
keegi ööst 08. juuli 2013, kl 02.29
Seni kuni kaklus murul kestab ja muld lendab, poen vaikselt sauna nurgataha ja üritan oma asja ajada, Rozzat tänada info eest - tiitreiside reisikava on täitsa põnev, aga kohti mida nad pakuvad on nii palju, et ei oska kohe kuidagi sealt valida, et kuhu kindlasti minna ja kuhu mitte, sest kui nooruses Peterburgis käisin, siis olid prioriteedid mujal, et siis vaatasime ristleja Aurorat, mille suurtükipauguga oli revolutsioon alanud;) aga kirikutest siis palju ei räägitud - nüüd jälle kõik vastupidi. Ermitaazi vist pole mõtet minna, sest seal läheks nädal ja tüki teisestki. Petrhofis käisime tol ajal ka ja nägime kuidas ühe viletsa läbipaistva põõsa tagant lülitas üks mees neis purskkaevudes vett sisse ja välja. Äkki soovitad, mida seal kindlasti peaks nägema või mis rohkem muljet avaldas, sest tegelt see kaks päeva on ikka väga lühike aeg?
 
bollywood 26. detsember 2016, kl 04.27
tänapäeval on Neeva kaldal paraku Aurora koopia. seda peab küll ausalt ütlema, et näeb teine originaalist tunduvalt parem välja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!