Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
On siin mehi?
 
aidake 25. september 2009, kl 13.45
Huvitav,huvitav,
kas tõesti on siin Delfis üks vahva ,
saatuse tahtel üksi jäänud,
tark mees,
kelle eluunistuseks on teha üks 60a. lesknaine kauneimaks, ahvatleivamaks, õnnelikeimaks ?
 
elementaarne 25. september 2009, kl 14.11
nii sinisilmset vast pole:)
 
Miss Marple 25. september 2009, kl 14.15
Mehed vast oma unistustes nii kõrgelennulised ei ole, nad on kauni spiiratud isendid enamasti.:)

Ehk sa peaksid kuidagi...tiibhaaranguga tulema. Nii meelehitlik otserünnak ...ehk ehmatab ära selle m65. Üks siin igatahes liikus, just paras oleks sulle...
 
aitaja 25. september 2009, kl 14.20
otsi kolli, kes ei karda lolli,
lollil endal mu..amaitse suus,
tahab leida rahakat kolli,
kes viiks m.ll.maitse suust! :)))
 
maali maalt 25. september 2009, kl 14.21
Pisuke flirt ei teeks paha. Mehi pead kohtlema õrnuse ja hellusega,nad kui linnupojakesed...P
Sina aga muudkui et tahan ja kõik...nii ei saa
Vaat see 65-ne kuluks enesele tagavaraks ära...mitte ei pannud tähele kuhu poole ta sammud seadis...P
 
elementaarne- 25. september 2009, kl 14.58
65-sel on vaid tunnike-paar aega seks-ja-teiseks,siis juba muud hobid:)
 
:P 25. september 2009, kl 15.52
 
elementaarne- 25. september 2009, kl 15.58
parem pool muna kui tühi koor e. parem varblutt peos kui tuvi katusel e. kes pisku eest ei täna--ei täna palju eest ammugi.....
 
yxM55 25. september 2009, kl 16.04
miks see mees peaks olema üksikuks jäänud? ühe 60 aastase naisterahva saaks ju ka abielumees õnnelikuks teha.
 
pootsman 25. september 2009, kl 22.01
mehed läksid rindele,klutid jäid koju.
 
kaanekaunitar 26. september 2009, kl 01.02
mehed on mugavad, nad ei taha hakata jändama uue tutvusega, minu peresõber ütleb, et ei taha enam teisega arvestada, ometigi käime me tal üle nädala külas ja ma tuuseldan tema köögis nagu kodus. Mu usutluse peale vastab, et mina võin sest olen vana tuttav.
Olen talle siit nii mõnegi sümpaatse daami vaadanud, mul ka oleks toredam, kui mõni naishing seltskonnas hulgas oleks aga tema turtsub palja mõtte peale siia suhtlema tulla.
 
elf 26. september 2009, kl 09.51
Ega ei viitsiks jah seda kadalippu läbida, mida siin tuleb teha, et terake sõkaldest eraldada!:)
 
53 26. september 2009, kl 10.30
Mina olen ka üks sellistest, keda üle-eelmises postituses kirjeldati. Olen skeptiline uue tutvuse soetamisel - ei taha uut jagelemist ja tüli kaela. Kahekesi oleks küll parem aga vaid juhul, kui kõik klapib mitte lihtsalt hästi vaid väga hästi.
 
50millegagi 26. september 2009, kl 13.53
ja siis tuleb üks kollane pintsak ja siis saad aru, et tuleb ruttu pageda - miks küll mina pean selliseid ligi tõmbama? ja siis õnneks on see kollane pintsak juba järgmises hõlmas kinni.
 
Liis 26. september 2009, kl 14.06
Tõesti nii ta on , ühed tõmbavad joodikud ligi teised mingisuguste üli enesekindlate ja suuremate kiiksukestega.
 
paskaak 30. september 2009, kl 21.01
Selle peale tuleb meelde Baskini anektoot. Naine tuleb teivasjaamas rongi peale oma marjakorviga ja oi-oi,polegi vabu kohti,mis teha? Küsib siis kõva häälega:"Kas siin dzhentelmene ei olegi?"
Sellepeale üks unine mees teeb silma lahti ja kostab:!Kuule muti,me kõik oleme siin dzhentelmenid,aga saa ometi aru,vabu kohti ei ole!"
 
vastus 30. september 2009, kl 22.30
ei ole timmel siin sinu jaoks meha,60aastane on liiga vana mehele minemiseks.
 
kui 30. september 2009, kl 22.33
60 aastane ikka tasa-targu minema hakkab, jõuab kohale küll, st, mehele, kui on minna...
 
n51 30. september 2009, kl 22.35
Kahekesi koos teineteise kaissu pugeda on tõesti hea. Koos elama hakkamiseks aga julgus puudub. Teepeale võiks sattuda järjekindel mees, kes ei laseks kaheti mõelda. Küllap siis saan kõigest üle ja tahan jagada KÕIKE.
 
ei 30. september 2009, kl 22.44
Kõike ei või jagada, tee parem nägu pähe, et veel midagi on jagamata.
 
n51 30. september 2009, kl 22.49
:) tuleb kiiresti ja nii hädas ka pole, et kõikidele jagaksin
 
iccc 01. oktoober 2009, kl 22.21
ma saan teemaalgatajast aru.
aga ma ei saa aru, kuidas 60+- saab olla ahvatlev! keda ja kuidas ahvaltleb 60!? tulge ikka maapeale tagasi, mida vehite tiivakestega, mis enam ei kanna.
 
kui 01. oktoober 2009, kl 22.35
iccc-mille üle imestad.iga vanuseklass näeb oma naisi ja oma mehi ja kõik on nad kellegi silmis ahvatlevad,sind pole ekspeteerima ja kritiseerima palutud kui nii vana pole.
 
Mes 01. oktoober 2009, kl 22.50
Isegi siin foorumis nooremaid mehi valida, rahakott on oluline-mutil muidugi
 
iccc 01. oktoober 2009, kl 22.57
kui, ära kasuta sõnu, mida sa ei tunne, vigane värk!
kas keegi on siia naistekasse personaalseid kutseid saanud kommenteerimiseks? miks minult siis nõuad?
ja just nii vana ma olen, et siin sõna võtta. seepärast ka õõvastus eakaaslaste oskamatuse üle ... oskamatus vananeda. see nimelt on peen kunst, mida vähesed väärikalt valdavad.
 
iccc 01. oktoober 2009, kl 23.00
parandan arusaadavamaks, sest ei viitsi pärast targutamist ära kuulata,
niisiis: oskus vananeda on nimelt peen kunst,..... jne
 
Mes 01. oktoober 2009, kl 23.02
Lootus on sellel, et kui ei oska vananeda, siis ei vanane
 
kena proua 52 01. oktoober 2009, kl 23.03
Olen iccc- ga nõus, ega vist ei veetle küll, 60+ on jah kahjuks selline iga, et ...:))))
 
iccc 01. oktoober 2009, kl 23.04
selline lootus teeb lootja naeruväärseks ja väga kahju, kui ta ise seda ei taipa. ja see ei ole õelalt ega itsitades öeldud.
 
kui 01. oktoober 2009, kl 23.07
kõik inimesed võiksid vahel ekspeteerida, aga kui loovust pole, siis jääb ekspenteerimine...ja vananemine on tõepoolest suur kunst, kellele sujuv rahulolu, kellele õõvastus...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!