Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
närvid läbi
 
Esta 07. oktoober 2009, kl 18.38
Ansip räägib, et majanduskriis on möödas, lehtedes ja igal pool kirjutatakse, et möödas. Praegu just AK-s räägib, et igal pool suured koondamised. Misasi see möödas on siis. Krdi krt.
 
kraaks 07. oktoober 2009, kl 18.45
Esta
poliitikute asi on mulle puhuda. sinu asi on mulle näpuga torkida, kontrollida ja otsustada kas mull on tühi või täis. valimised tulekul, mis muud. praegu peab kõik ilus ja ümmargune näima.
 
nostalg 07. oktoober 2009, kl 19.59
Veel mõni aeg tagasi kinnitas Ansip, et meil polegi majanduskriisi ja eitas igasuguseid majandusprognoose.
 
mii 07. oktoober 2009, kl 20.04
Kõik valetavad, nagu kalamehe juttu puhutakse, uskuda ei ole enam mitte midagi ega kedagi võimalik.
Krdi krt jah.
 
sirel 07. oktoober 2009, kl 21.06
Meil Tartus ei ole jah majanduskriisi, sest töötuid vähe ja koondamised peaaegu olematud. Meie firmas paar keskastme juhti paremad töökohad leidnud Tartus. Heade mõtetega Ülikoolilinn mõjub ka majandusele positiivselt.
Närvid kõigil korras.
 
nostalg 07. oktoober 2009, kl 21.11
Ülikoolis filosoofiateaduskonnas saadetakse õppejõud palgata puhkusele ja tudengid jäävad semestrilõpuloengutest ilma. Eriti tigedad on need tudengid, kes õpivad oma raha eest. Aga üldiselt Tartus erilist paanikat pole vist tõesti mitte.
 
Kontjalg 07. oktoober 2009, kl 21.58
Noo muidugist. Nostalg teab alati rohkem ja on targem.
 
Kontjalale 07. oktoober 2009, kl 22.35
Jälle üks tühmakas, kes teemat ei valda!
 
nostalg 07. oktoober 2009, kl 22.56
Kontjalg,
sa vist püüad mulle mõista anda, et oled TÜ filosoofiateaduskonna õppejõud, kes teab teaduskonnasiseseid probleeme minust paremini. Võimalik, et see nii ongi.
 
kena proua 52 08. oktoober 2009, kl 04.58
kah mul poliitikud:))) eelmistele!
 
?? 08. oktoober 2009, kl 12.20
Kontjalg õppejõud? Stiil viitab ühele siinsele kodanikule, aga mina küll ei suuda uskuda, et ta ülikoolis töötaks.
 
n 08. oktoober 2009, kl 13.33
miks mitte?
 
Vesta 08. oktoober 2009, kl 16.09
kus sa võtad teemaalgataja, et möödas? apogee e. haripunkt on möödas, liigne mõtlemine rikub sul närve, eks tegutse siis!
 
to Vesta 08. oktoober 2009, kl 16.22
Oskad sa lugeda? Teemaalgataja ütles kohe esimeses lauses, et seda väidab Ansip.
 
pähh 08. oktoober 2009, kl 16.59
oi ullu! Tartu filosoofe saadetakse ka juba palgata puhkusele? Kui ennemp veel ei olnd, siis nüid on see vaene Tarto liin küll omadega PuhtaPersses (PuPes) elik PaPus (tõlgin: palgata puhkusel).

Aga - kõigi maade filosoofid - ühinege! lahutage olematust tööst vabal ajal oma meelt näiteks nõudepesijaks, posteljoniks, andmesisestajaks või koristajaks kandideerimisega. Saate kohe teada, kas olete liiga tark või loll,liiga noor ja liiga ilus, või oopis vana krõnks, kes millekski ei kõlba ja on ülearu arukas, aga kogemusteta antud übergeniaalsust nõudvas valdkonnas, ja üleüldse - meil oli üle 1200 avalduse ja kahjuks ei osutunud teie seekord valituks.

Nõndapalju siis Tartust ja töövalikutest natuke targematele inimestele. kui just ITasjapulk, geenilaborant või medõde ei ole, on väljavaated väga nutused.
 
ut.ee 08. oktoober 2009, kl 17.14
mida pähh oma sõnavõtuga öelda tahtis?
 
Vasja seebivabrikust. 08. oktoober 2009, kl 20.30
Kellele neid filosoofe vaja on, las õpivat midagi kasulikku.
 
jee 08. oktoober 2009, kl 20.37
a pane veel korra, vassili ivanovits! :))))))
 
Vasja seebivabrikust. 08. oktoober 2009, kl 20.46
Ega te muidu aru ei saa kui peab kolm korda kõrva karjuma.
 
manda 08. oktoober 2009, kl 23.12
Esta
oma peakesega tuleb mõelda, siis tuleb veel aru saada, millest räägitakse jne. mitte ainult ansip ei räägi, vaid majanduskriis ongi möödas.
see ei tähenda aga, et nüüd imeväel koondamised päevapealt lõpevad ja töökohti tuleb kui seeni pärast vihma.
 
Kurb aga tõsi: 11. oktoober 2009, kl 13.46
Minu õemees on kõrgel positsioonil poliitik. Õde ütles, et ennem valetas ta tööl, kuid valetamine hakkas nii külge, et nüüd valetab juba kodus ka.
 
sirel 11. oktoober 2009, kl 15.01
Võtsin siin mõni päev tagasi sõna, aga see mul ka pisut irooniaga pooleks. Nostalgi jutt, palgata puhkusele saatmise kohta ülikoolis, on jumala õige. Sõbranna töötab ülikoolis ja sealt kuulsin enne seda juttu kui ajakirjandus maha hõikas.
 
valulla 11. oktoober 2009, kl 15.09
Palgata puhkusele saadetakse ka paljusid üldkoolide õpetajaid ja tegelikult pole sellel mingit seadusandlikku alust. Kui nõus ei ole, siis lihtsalt ei lähe.
 
v 11. oktoober 2009, kl 15.10
Millegi pärast ebameeldivad uudised koristatakse kiiresti, juhtusin ka seda ülikooli asja lugema ja tuttavalt kuulma. Kurb.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!