Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Päike meie tänavas
 
Raivo Kohalik 03. oktoober 2016, kl 09.55
täna on kolmas oktoober
esimene sügiskuu nädal
posituste arvuga - 3.330

reklaam

tänaset näeb reklaami Naistekas (ülalservas )

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/film...

kus on kasutatud Kohaliku noorpõlvepilti
sellena kes "teiselt jalgealust kõigutab"
kui Must kunsti tehes sellega .
 
Raivo Kohalik 03. oktoober 2016, kl 10.00
kell sai 10 just

püüaks tänase teise posti (tuse)

"kümnesse põrutada !

sügis 50+ssis

kuhu kül kõik lilled said
mis on neist nüüd saanud
(ütlevad laulusõnad )

siinsed lilled - naised mehedki - on kui kusagile kadunud (koos "kohalikega" )
Kohalik aga - on siin vaid tööpäeviti - ja töö ajalgi .
Vastupidiselt professionaalsetele teatritele töötab "kohalik teater" vastupidistel aegadelgi ...vältimaks vältimatut hävimist ebavõrdses "konku rentsis" proffidega .
kui
"Päike me tänavas "
paistis see teema -terve suve - kõrgel 50+ kohal .

kajastades vahel Pegasust ja tema õde Luulet ,
katsus Kohalik vahel ka kirjandsustki .... tuua kuuldavale ja nähtavale .
alates klassikutest - olla või mitte olla - või siis ka vene klassikuteni välja - Anna (kannatust) Kare nina (Anna Kareenina) kui tuubeldades "olla või mitte olla " (ollalla trullalla) , kiites takka rikaste kõrgklassi masendust näha elu mõtetust ja selle väärtusetustki - sest olles vaesema rahva paljaks röövinud sellekks et olla keegi keda peavadki sajad ja tuhanded orjama - samas mõtlemata hetkegi kui mõtetu võiks olla nende vaeste elu - lennutab kõrge aadlik mõtteid selle üle kui tühine ja vaene ning mõtetu on elada üldse ? Jätkuks kõrgaadlite taevalikule mõttelaadile "olla või mitte olla " - toob originaalsust lisaks mõttelaad "kare ninast" : "OO raudne saatan - sa raudne hobu ´! ....tule mu poole - tule mu rinnale - näitamaks raudset tahet heita minu peale end - murdes mu mõttetu keha ,et saaks viia mind taevasse - taeva riiki - igavesse õndsusesse -ära siitmõtetust maailmast !
Tule näita raudne loom oma raudset tahet - mitte iial peatuda - kui ka sajad su teele ette peaks hüppama - ei peatu sa ennem ..kui oled oma teel sihtmärgini jõudnud .
näita mulle oma raudset tahet ja jõudu - viia kaasa endaga suuri inimasse - tehes seda seejuures täiesti üksi - võttes enesega kaasa vagunite kaupa rahvast - viies neid sinna kuhu ise lähed .
Viimaks - näita mu pehmodest meesetelegi - mu abikaasale ja mu armukeselegi - kuidas tuleb sõita üle , mitte keerutada enne seda - raudselt ja sihkindlalt pööramata kõrvale oma sihist - olles kui raudmees mitte mingi sihitu ja suunatu ollus vaid siinses väiklases elus ; kus mu mees kartes duellil peajagu lühemaks saada ja kui julge hundi rind mitte rasvaseks vaid auklkuks saada kuulidest ,tegi vaid head nägu halva mängu juures ,või siis kallimgi kes keelatud seksi avalikuks tulemisel kohe kui jänes sääred tegi - sellega kui aadli seisust ülistades ,kui rüütellikust eelkõige naisi kaitsta elu hinnaga - seda pigem minu - niase - elu hinnaga kaitstes oma "mehelikkust" . Vaid püksis oli see tema mehelikkus !
PS
Pole siis ka ime ... kui aadlid mõtlesidki - Olla või mitte olla (aadlidki) .

PS 2

SAMA KÜSIMUS KUMMITAB

ka Kohalikku - olla või mitte - siin (vahel)
 
Raivo Kohalik 03. oktoober 2016, kl 11.12
nüüd aga jhuubeli kingitus
postitus - 3333 !
(algas see ka 112 uuelt kui
"puhtalt" leheküljelt )

see saagu olema - pikk jutt ,s...tt jutt !
see olgu jutt kui jutustus
(mitte jutt kui pruun jutt trussikutel tagapool )

algas see nagu ikka - unenäost .

hommikul ärgates
hirmununa märgates
et mu ihule on tulnud Ligi
märg ja haisev hirmuhigi

et tundus seda maha pesta võib vaid vesi
selle kogust arvestadas sõpradega mitmekesi
siis meenus lause - sa ära iial loorberitel lesi
ja see mis mokkadele määritaks pole alati mesi

sa loomingut loomast ära väsi
trükkimast ärgu väsigu su käsi
kas nätsu või kummikommi näsi
loomet luues tööd sa teha räsi
PS
kui kõlakõrtsiski koos kõik joome
siis kõik öeldugi on seal kui rahva loome
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
nimelt ärgates meenusid mulle mu hüüded unes
: Appi appi valus on krt võtaks !
et uni (p)eegeldab päevasi sündmusi seda aga uues kuues ja mõistmatult mõistetavas mõistmatuse mõistes ja mõttetuseski mõistuse vastaselt mõistatuslikus maailmaski mõistusele mitte alluvas mõttetus mõttemaailmas mõistusepäraselt mõistusese vastaseltki samas - siis nägin kui unes veel omakorda unenägu - unenägu unenäos . (vot see oli alles - "Pula mula ") .
ärkasin unenäos - läksin sinna "kus minister ja kuningaski jala käivad " - "tühjendus kergendus ministeeriumi " - et seal "päev kirja panna" .
möödudes märkasin silmanurgast silmade kõrgusel mingit pulka (mitte julka)kui vart . alateadvuses langes pilk alla (poole) kui oleks( automaatselt) hinnanud kaunist naisterahvast ; pilk langemas kui kõrgmärstikust laskuv alpinist kes rinna (partii) kohal on valmis tegema esimese puhkepausi - nõustudes jääma kasvõi (öö) päevakski puh kusele.
kui keelav pilk seda keelamas on - kas siis partii oma niku või su enese omanuku oma maise pilk - siis langedes veegi alla , kohtub pilk "liivakella "
(või siis mesilase või sipelga) keskkohaga pidurdades veelkorra sellega pilgu häbitut langemist . siis jätkates teekonda jõuab pilk "eluhällini " ...libisedes sellest üle katmata osale (ohh sa millised jalad ja nende alguskoht ) . vastavalt "loosiõnnele" jätkub teekond allapoole kas mööda "pajuvitsasid " kuni männijuurikate või tammedeni välja .
selle koha peal sain esimest korda vastu pead ... ja seda .. oma käega ! ; kõtt kurat halvad mõtted peast - kas elulugu juba nii kaugele on jõudnud et ...iga luud ja luuavars (hiljem selgus et mopi vars) ... meelaid mõtteid pähe karata laseb !
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
aga see oli 3333 -s postituus !

jätkame (kui jätkame) pele
kohvi ja reklaami pausi !
(kui on mida jätkata )
 
Raivo Kohalik 03. oktoober 2016, kl 13.00
jätkates jätkamise kohast
kui
jätku kohast

(sõnade seletusi :
esiteks
kohast kui koht/ asupaik mitte kala nimega koha
teiseks -
jätka - ei mõelnud soome keelsest sõna - Jätka - mis tõlkes "semu" peaks tähendama ) .

nüüd aga jätkame unenäoga unenäos ; oleks patt seda mitte jagada oma publikuga siin . (mis niigi näitab viimasel ajal kokkukuivamise tunnuseid kui põua ajal jõesängis veel alles olev veenire - mida ilmekalt näitas film nädalavahetusel Saksamaa kuumadest päevadest mis õnneks ulme oli - pagulased aga selle kui Vanga ennustused muul kujul täidegi viia võivad ; oli ju Vangastki film nädalavahetusel ).
nähes end (unenäo unenäos) proff fessorina ülikooli õppesaalis lektorina - kus iga tudeng kui emanokast iga kildu haaramas oli mu suust - iga mu sõna kui kulda - ja mitte kassikulda - olin uhkusest lõhkemas kui .....astusin esimest korda ... rehale !
ai kurrat - valus oli !
nende sõnadega - maailm silme eest must - astusin kõrvale ... jaa jällegi ... hirmus laks laksatas veelkord otse kümnesse keset mu vaatamist !
meenus alatedvuses õpetlikud sõnad kogu auditooriumile : vaid väga loll astub kaks korda reha peale - lolluse tippsaavutus on kui veel sama reha peale .
et maailm oli nüüd kaks korda pimedam kui alguses peale esimest rünnakut mu eneseimetlusele - kui terrori rünnak pagulaste poolt - kui kukkumine kaljult kus langedes esimene kaljunurk viimane polnud.... siis püüdsin enesele kinnitada seda siis pimedast peastki et ....muutsin ju suunda - see ei saanud lihtsalt olla sama reha .
Asi seegi halvamängi juures .
et auditoorium pole koristusaegne põllumaa kus igal sammul unustatud rehad kui maamiinid sind ootamas võivad ollas - on järgmine samm kui kindlustatud kindlus või kindlustus poliis - et enam linnatungimustes see ei saa korduda mitte . Meenutades kus suunas asub med punkt - nüüd juba kui laatsaret ehk - peale pommirünnakut või siis enesetapu rünnakutki - astusin järgmise otsustava sammu ... teadmata suunas (silme eest oli ikka veel pime kui kespäevasel ööl - suunataju tedagi kadunud ) .
no ei saa olla võimalik täiesti võimatu asi - jälle järjekorde järjekindlusega .... jalustrabav pauk ...kui puupea pihta ! mis ikka veel keeldus muutmast oma kuju "mäsaks" kui seda oleks teinud näiteks tainapea ! (hea seegi vähemalt) .
no kelleks ma nüüd ennast peaks nimetama tudengite ees kui lollimast lollim astub kaks korda rehale - mina juba kolmas kord ?
et mitte kirssi tordile lisada - kui täppi "i" - le - kukkudes nüüd kokku kui kaksiktornid , ajasin jalad harki kui Eifeli torn , mis sada aastat seismas ikka veel (kuigi garantii olevat antud vaid mõne kümnele aastale ) .
seistes nõnda kogu auditooriumi ees kui pudulojus kes häda teeb - ootasin kuni ööst kord päev jälle saamas on . kui silmad jälle nägema hakkasid - selgus kogu tõde ; mu ees olev vari näitas mulle kätte kõige kurjajuure ; harki seisvate jalgade vahel oli kui väike kurat mitte päike - väikse posikese vari . meenus et olin oma lapselapsegi kaasa võtnud ülikõrgelt harimiseks - kõrgemasse kooli koolitusele (kui põranda aluse ) .
pilk maapinnale selgitas ka tulevase sõjamehe täppisteadust sõjanduses . oligi vaid üks reha maapinnal põrandal - vars juba hästi sihitult
täpselt mu ette kui astun veel ühe sammu .
niii väikses mehes - nii palju tarkust !
eks see ole ikka vanaisast juu !
kui Teises Maailmasõjas oleks olnud kahurväes sellised snaipereid - poleks kiirkahureid tarviski olnud - automaatidegi asemel oleks olnud vaid snaiper püssid . sõda aga möödus "palju kära ei millekski " . Laevadestki lasti välja kahurimürske mis suured kui lehmad või hobused lennukauguseks kümned kilomeetrid - täpsus aga mõned kilomeetrid sinna tänna .
minu väike sõdalane -lapselaps (vaat kus lops) - koputas kümnest kümnesse mu ajuollusele teatades ....kui loll ma olen temaga võrreldes .
vat see on alles järelpõlv -me tulevik !

valus oli kül seda "tunnistada" (kolm muhku otsaees ja kui valusad kõik veel ) .
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
see oli minu unenägu mu unenäos .
kas on teilgi midagi sarnast jagada meiega ?
jääme ootama "Tulist " osavõttu !
jagamaks teiegi tarkust ...järel põlvedele
 
Raivo Kohalik 04. oktoober 2016, kl 08.55
tänane
päike me tänaval

olgu uus nais president !

õnnitleme naistekas naisigi

naispresidendi puhul


kui kuulata mida ja kuidas ta räägib ,võib aru saada et tegemist on vägagi targa naisterahvaga .
mis soengusse puutub, siis on see juba parem kui alguses .

üldpildis meenutab ta aga ....Merkelit ....kellel samuti alguses oli sarnane soeng kui ka välimuski kui meie naispresidendil hetkel . loodame vaid et ta sarnaselt Merkelile ka kuulsust ja austust kogub kogu euroopas .
 
Raivo Kohalik 04. oktoober 2016, kl 10.10
üllatav kül et eilne unenägu tõi tagasi
varasema publiku oma suuruses .

see annab tõuget ka tänasestki unenäost rääkida .

see oli ilmselt kui peegel eilsest päevast mis ka ununägudele omane on sageli (peegeldada päevaseid sündmusi...peamiselt tele /visioonist ) .

alustuseks toppelt kuni "kolm on kohtuseadus "
ko(r)dus sade (kui kordussaade) mu unenäos :
abielupaar mees ja naine kõrvuti kõhud ees -
kui mõlemad hakkaksid sünnitama -
ütlevad korraga kui ühest suust :
"Me saame lapse . "
selle kinnituseks hakkab naine karjuma : kohe tuleb ! tooge auto ,kiirabi või hakkan kohemaid kohapeal peale ?

mees suurest ehmatusest ja segadusest katsub oma kõhtu ja mõtleb /ütleb : vist tulevad kolmikud .
tundmatu mööduja hüüab kaugenedes : on need alles endid ....mõlemad - paksuks söönud !
teises suunas mööduja kommenteerib esimest : mu naene hakkas kaalu nälgijaks - tissid kadusid kohe ära - nende asemele tuli ...ribiorel - või vähemalt ribi kannel . peagi oli tagumik justkui ...tagant ära lõigatud . riideski hakkas käima kui riide puu millel endised riided kui kuivatus puudel alla ripnemas ja kui tuule käes lehvimas lipp seljas . järgi jäi tema kesest vaid surmavari ... ja pildud sellest kui ta veel kena oli .
mees kes oli süvenenud möödujate ütlemistesse , hakkas välja mõtlema kes ikkagi nüüd sünnitab - ka kas see ikka tema ise pole (kõht ju naa suur ees - et kolmikudki mahuks ära ) . kui päästja kell kolimajas (kooli) tuletas end meelde kohe sünnitama hakkav naene (mehelt langes kui kivi südamelt - ikkagi naine hakkab sünnitama --mtte tema ) .
reklaami paus
(peale pausi kohtume jälle )
"med teenidus -- kiire ja korralik "

https://www.facebook.com/hanhaijun/videos...
 
Raivo Kohalik 04. oktoober 2016, kl 10.30
trüki vikat

midagi mis jäi avaldamata vist ruumi puudusel


"Me saame lapse . "
selle kinnituseks hakkab naine karjuma : kohe tuleb ! tooge auto ,kiirabi või hakkan kohemaid kohapeal peale ?

"ise tehtud - hästi tehtud "...on kõik mida mees selle peale oskas lisada .

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 
Raivo Kohalik 04. oktoober 2016, kl 10.40
külaline Must (huumor) soovin lisada eelnevale :

tänapäeva tsivilisatsioon on inimesed ära hellitanud ; vanasti sünnitati põllul - peale sünnitust ...jätkati põlu töid - kui poleks midagi juhtunudki.

uppuja päästmine oli uppuja oma asi - vähesed uppusid seega .

kaugel polaar maadel ... tegi ainus arst endale ise operatsiooni - pime (ime) soole ....ooperi .


Maailma kõvemad mehed, kelle kõrval Chuck Norris kahvatub

LEONID INANOVITS ROGOZOV

leonidLeonid Inanovits Rogozov oli arst, kes võttis osa Nõukogude Liidu Antarktika ekspeditsioonist aastatel 1960-1961. Ühtlasi oli ta ainus arst terves baasis.

1961. aasta 29. aprillil jäi Rogozov haigeks. Tal oli väike palavik, oksendas, nõrkusehood ja valud kõhus. Ükski ravim ei aidanud.

30. aprillil kõik märgid viitasid, et tegu on pimesoolepõletikuga ning Rogozov vajab koheselt operatsiooni. Lähim arst oli 1600 kilomeetri kaugusel ning väljas valitsesid julmad ilmastikuolud, mis välistas abi saabumise lähiajal, siis ei jäänud Rogozovil muud üle, kui operereerida iseennast.
 
Raivo Kohalik 04. oktoober 2016, kl 10.47
et eelmise postitusega polnud tegemist anekdoodiga

siis jätkame (kust pooleli jäi)

Operatsioon hakkas 30. aprilli õhtul kell 22.00 ning teda abistasid autojuht ja ilmastikuteadlane, kes andsid talle vajalike riistu ning hoidsid peeglit. Vaatamata tuimestusest tekkivatele nõrkushetkedele sai operatsioon läbi keskööks ning oli edukas. Arst paranes nädalaga ning kahe nädala pärast naases oma igapäeva rutiini juurde
 
Raivo Kohalik 04. oktoober 2016, kl 11.06
ennustaja Kaldre kui Vanga

VIDEO: Kui täpsed olid selgeltnägijate varasemad ennustused Eesti uuest presidendist? (24)
03. oktoober 2016 21:06
0
www.Publik.ee

2016. aasta eel vastasid TV3 vahendusel mitmed tähetargad ja selgeltnägijad küsimusele, kellest võiks saada Eesti president.

Selgeltnägija Ilona Kaldre tõi välja, et Siim Kallas on üks tugevamaid kandidaate ning rahvalemmik Marina Kaljurand presidendiametit endale ei saa.

"Kuskilt ilmub areenile inimene, kellest me midagi ei tea ja see inimene tuleb väljaspool Eestit," sõnas Kaldre toona.
 
Raivo Kohalik 04. oktoober 2016, kl 11.13
 
Raivo Kohalik 04. oktoober 2016, kl 11.23
tuju rikkuja

mitte klient vaid teenindaja on kuningas


http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/oine-sokk-t...
 
Raivo Kohalik 04. oktoober 2016, kl 11.27
eelmisele

"sinu takso "

peaks ümber nimetama mitte kliendi teenindaja

vaid - kliendi väljaviskaja

õudukas - hullem kui sots ajal
 
Raivo Kohalik 05. oktoober 2016, kl 14.14
tänane

päike me tänaval


kuna kohalik kohal pole
toob küla kosti
Must (huumor )

külaskäik EKRE sõpradel

Edmond Penu
10 minutit

Ühel talvehommikul näeb Taavi Rõivas, et keegi on lumele urineerinud sõnad: „Taavi Rõivas on tõbras.” Paanikas ja vihane Taavi helistab kuhu vaja ja juba poole tunni pärast on mitmed erialaspetsialistid kohal.
Pildistatakse, uuritakse, võetakse proove, DNA analüüse ja viiakse läbi erinevaid protseduure.
Paari päeva pärast heliseb Taavi telefon : „Siin kriminalistika, meil on Teile halb ja veel halvem uudis.”
„No laske tulla” on Taavi valmis kuulama.
„DNA analüüs kinnitab, et tekst on kirjutatud Teie hea sõbra Hanno Pevkuri meheauga...”
„Uskumatu, no on alles sõber, aga mis saab sellest veel halvem olla?”
„Halvem on see, et käekiri on aga Luisa oma...”
 
Raivo Kohalik 05. oktoober 2016, kl 14.27
kohalik on vist kohalikul koosolekul

sest saatis mulle Must -ale sõnumi telefonisse :

selleks ei kasutagi avalikkuse ees Oma nime

et kui oleksin kasvõi M. Raud .....

muutuksin lõuapoolikute jaoks

Raud M (ehk raud emmiks )

parem olla Inimene suure "I " (iiga )

kui Mees suure "M" (emmiga )
 
Raivo Kohalik 05. oktoober 2016, kl 15.15
on metsaskäimise aeg
kes seenel kes marjul
kes loodust vaatamas

Äpid, mis teevad
eaka inimese
elu lihtsamaks

(tasub tutvuda)

http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/apid-mis-tee...
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 10.10
täna siis on kuu päev (kuu peal olev päev )
10/10 - (kümnes oktoober )
kellgi saanud koos sellega
10/10
aeg kokkuvõtteid teha kohaliku sünni kuust

kohalik publik - vaatajaskond - on kui merelained ;
loksumas vastu randa vaheldumisi kui tõustes ja langedes , tulles et jälle taganeda . selles järjekindluses vaheldumas ka nähtusega "üheksas laine " ,mis suurem teistest .
Kohalik olles siin viimsel ajal harva esinev nähtus , näeb sellegi poolest publikut ca 2 tuhat nädalas (1700) päikselises teemas - võrdluseks aga "keerulises teemas" tuhande jagu vähem !
seega järeldus : ei meeldi siinsetele "kohalikele "
keerulised teemad .
kadund on ka kuhugi (peaaegu) Must ja ....ufodki .
ufodest vaid teles veel saates "saladused" räägitakse vaid ära märkimisega : "Ufodest jäid järele vaid... tükid maa peale " .
sellele annab täna siis vastused ja selgitusedki
Kohalik kohalikus foorumis (kui blogis) päikselises :
"päike me tänaval"

ufod
tsiteerides saadet "Saladused" :

"Ufo lahkus (väljendist "ära minema, mitte lahke olema ) ....jättes maha täkke(tükke) endast .."

jätkab Must (huumor ) :

...... maha jäänud tükkidest (ufo laevast ) võis ära tunda :

üle võlli kardaani , (kardaani võlli) ,,,!?
sumbuti , (koos pika toruga )....!?
käigukasti , (koos võllide ja hammasratastega )
esi - taga - ja rooli rattad .....!?
piduri klotsid....(täitsa pidur ) koos trumlitegagi ....?!

nende tükkide tuvastamiseks kutsuti kokku lisaks ufoloogidele ka "kohalikud" uurimis organid.......
kes /mis tuvastasid et :

tundsid nendes osades ära - hiljuti avarii läbi teinud maapealse kohaliku auto osad . et puudusid kohalike elanike tunnused (laibad ja nendegi tunnused ) -
selgitas asjaolu et ....avarii läbi teinud auto oli kohale tulnud kui lennates (ilma juhi ja kaasreisijateta- (seega kui ufo ) ,mis raskendaski kohese ära tundmise maapealsest kohalikust toodangust(ja nähtusestki ) . selle anomaalia välja selgitamisel selgus et - auto oli (maha) lennanud seda kandvalt autolt kui kanderaketilt (kui kanderaamilt) - seega autokastist vist .

kõike eelnevat silmas pidades võis seega järjekordeslt tõestada et ..... kõik mis puutub ufondusse - on ära seletatav !.... kohalike silma moondustega . kõik mitte maapelne on ikkagi - maapealne ! väljendist : " No tule maa peale tagasi - ega sa mingi ufo pole - unistada ikka võib ju - või siis : " Oled sa kuu pealt kukkunud vää ".

sellega selqitaaab ära Kohalik ka "Saladused " saates saladused

sama harva kui kuuvarjutust - nüüd aga moodsamalt - kui Ufosid - on viimsel ajal näha ....Kohalikku .
Püüame seda kompenseerida (sagedama(te) ) nähtus(t)ega kui seda on ....Ufod ja Must (huumor).
seega soovime kõik koos nende (le)
nägu must ! (nägemist !)
ja ärgem saatkem seda Kohalikku haruldust.....
kuu peale (kurke müüma) .
nägelemiseni ! (nägemiseni ! )
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 10.26
jätkab Must

ennetades " konku reerivat sadet" (saadet) teles "saladused" , kasutab kohalik sade "päike me tänaval" oma eelist reageerida uutel sündmustele "kire malt" (kiiremalt) kui kord nädalas :

lahendades ära järjekordse nähtuse Ufodest .
neljakandiliste peadega ufo taolised nähtused osutusid .... koli (kooli) lasteks


Uus trend: õpilased panevad endale koolikoti pähe ja teevad sellest videoklippe!

http://perejalaps.delfi.ee/koolilaps/uus-trend-o...
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 11.00
kell sai 11

austagem (ka naljamehed ) üksteist


Must (jätkab )

et ajalooski on vaevalikud (taevalikud) tegelased sega mini (segamini) Jumala ja Ufodega on ka arusaadav - vanasti polnud inter netti , polnud Google - dki ,kus seda sigadust (segadust)smuugeldadagi ( guugeldadagi) .
polnud isegi "ENE" - tki ....rääkimata muudest naistest (ki)...isegi "Naistekas" - tki ... ja nende(gi) nimedestki .
ei saanud keegi ka Maariat jalaga lüüa (välja arvatud sai Maarjamaal - selle peal - jalgupidi trampida - või siis tänapäevasemalt maarjajääd valutavalle peale pealle panna sinisel esmaspäeval - seega täna siis ) . on alles tähelepanuväärne see tänapäeva tehnika : see mida aastasadu ei saadud purustada - saab nüüdsest teha ühe jala hoobiga ?
valikud eelnevate seast moondusid arusaamadeks vaid ....."seast" ... kui laudas olevaks "sigadus(t)est " (lõpuga - "test" ) .
vaid sõna Paast , sai ära segada (vaid trüki veaga) sõnaga - saast . selle viimase näitega saabka ära seletada miks eemisel nelja - nalja - nälja päeval polnud päikselises teemas nalja . on juu suur konku rents üle riigilise ja maailmsegi proff nalja nädalaga ,kus kohalikud naljad vaid "väiksed naljad " on . (kui väiksed päiksed... mitte päitsed )
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 11.35
jätkab Must

tervitused "uuele tulijale"
uues kuues :

"naljad elust enesest"
(esimese postiga )

naljanina 18. oktoober 2009, kl 10.36
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
17 aastane - seega kui peaaegu "täiskasvanu"!

seda karvamütsi asja võiks täendadagi .
et nõuka ajal oli kõik defitsiit ja valikki ühe külgne , sai kallilt ostetud riie selga peagi kui "sõduri " või siis mingigi vormriietuse näidiseks tänavatel . sama kehtis ka kottide ja kohvritegi kohta . pileti järjekorradki olid kõikjal kui sõja ajal leiva või suhkru järjekorrad . samas olid needki vahel kõrvuti erinevaste teenuste järjekordadegagi .

näiteks rongipileteid võidi müüa kõrvuti pesumaja järjekorraga !? kui seal võtsid maast vale (k)ohvri (mis sarnased kui "poest ostetud ") .... võisid Moskvasse saabudes ... leida kohvrist mitte oma parimad riided (pestud ja triigitud ).... vaid ... pesemata... mustad riided !
väljamaal ("roiskuvas kapi talismis ") aga võis sadamas olla kõrvuti "avaliku maja " ja avaliku vorsti sabad kõrvuti . Eksiski siis vanamammi seistes vorsti saba asemel "teises sabas" .
keegi kohe küsima mammilt : "Sul pole hambaidki , misseisad siin !
"Eks ma siis ....lutsuta ...." - vastanud vanamammi .
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 11.55
Must -
ale meeldis :

(vabandame kirja vigade pärast -
Tegijal ikka juhtub )

Võrkpallurite triumf Tondirabas

jaa kommenteerija kommentaatori lausegi :

"Täname lõunanaabreid ,Lätlasi ,Leedukaid ja Poolakaidki .....tänu kellele me võitsimegi !
Tänu nende erakordsetele võimetele ,südi kusele , võitlus himulegi ja sure pärasele sportli kuselegi , saime me esikohale ! hindame kõrgelt nende panust .... meie võidule !
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 12.22
Must (jätkab)

valik tänasid teemasid Naistekas
1)
Tahad enda eksiga hästi läbi saada? Seitse nõksu, kuidas see võimalikuks teha
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
komm :
tahad enda (s)eksiga läbi saada ?
7 "lõksu" (plõksu)......
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
2)
Loe ja imesta! Kas teadsid, et seemnevedelik mõjub antidepressandina?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
komm :
eelistage naist kodumaist !
eelistage naturaalset..... "keemiale " (mis tõmbab kui narko laks ....kui armas tus ..iga naks , ärge jääge sellest sõltuvusse )
kaebuste ja kõrvalnähtude ilmnemisel pöörduda arsti või apteekri poole .
soovitame seda kodus mitte... järgi teha ... see võib osutuda ...ohtlikuks... te tervisele , söögiisule ja .... ta peedilegi (tapeedile) . Anti depres sant - pole dessant ...mõlemad aga võivad sandistatagi
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
3)
Nii lihtne, et selle peale ei tulegi! 20 väikest nippi, mis aitavad tõhusalt kaalu kaotada
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
komm :
kui olete kaalu kaotanud - pöörduge ... leiu püroosse . ausad leidjad aitavad teil ... kaalu tagasi saada ja võimaldada teil edaspidigi kaalu kaotada
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 12.33
Must

lisab viimsele kui "viimsed read head "

kaalu nälgijad (jälgijad ) peavad jälgima et ....

kaal kaduma ei läheks ... samas ka ükski kg mitte .

kg all ei mõelnud me EKG -d ,
'
mis hinge (pinge) tõusu ja langust me vere õhus (rõhus) mitte mujal peidetud kohas (näiteks hinges - meele seisundit ) näitab
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 12.40
MATS MINEVIKUST:
Ilves kirjutas 2002. aastal Eestist masendava, kuid üpris tõelähedase tulevikunägemuse


http://ekspress.delfi.ee/lisalood/mats-minevikus...

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
komm :

ei saagi aru.... kas see Mats oli Ilves vää?

või oli see ....kabeli mats ?
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 12.50
eelmisele lisaks :

ennustajad on meil populaarsed ...
kui .."pressi dendi" seisuseski .


ennustamine et meil aina "essumaks" läheb ....

on presidendil kõige parem teada ...

ta ju selle "asja" juures kõige lähemal ...

"oma silm on kuningas "
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 13.25
Säutsuv Ilves

http://epl.delfi.ee/news/lp/sautsuv-ilves?id=758...

,,,,,,,,,,,,,,,,,,
komm :

peagi selgub tõde
et ilvesed enam ei säutsu ega "sirista "
kui "linnukesed" halja oksa peal .

ka Kallasest ja Kaljurannast sai

(kui ühend) ...Kaljulaid (vaid) .
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 13.50
Must -
..ale tuli külla
kohalik Kohalik

kui kohalik rahvas kord avastab
et riik uue teatrietenduse lavastab
kus üks president korraga on vaid
kelle (n)imeks on seekord Kaljulaid

ei Reform oma lillekest istutand
kelle nimeks naiselikult Kaljurand
ega seda kes valega rahva üle kallas
see kes rikaste lemmik ,nimega Kallas

selgus võimetu oli vana valimiste vorm
mida uuendama peaks otse valimiste reform
üle vana valimiste korra käis kui laastav torm
rahvale näidates et üksteise (üle)löömine on kui norm
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 14.05
absurde pealkiri kolmest kui kahest




Pärast nädalavahetust on USA valimistel kolm osa- poolt: Donald Trump, vabriiklased ja Hillary Clinton.

http://epl.delfi.ee/news/valismaa/enneolematud-u...

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

( see kui koolipäevil
kui "hea kaks"
oli kui halb "kolm" )

naistevihkamine - ei sobigi - Naistekas -se .

aga ehk on Trump vaid .... moodne ... seega
"sõprade armastaja !"
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 14.30
on kätte jõudnud
AEG
lahkuda selle posti(tuse)ga :

nr 13 - täna .

nii head kui halba ikka vähevõitu -
sest palju veetakse ju Kalevipoja hobusega
siin täna Pegasusegagi tegime sõitu
võideldes ausa väljaütlemise kohustusega

siin südamelt kõik ütlesime otse välja
tuues rahva ette varjatud tõegi palja
selle üle koos siin teha püüdes musta nalja
peale võttes kes õlut , kes viina või vaid kalja

et tõde me hinge ei mataks kui raske koorem
ärgu olgugi see tõde liialt küps vaid pigem toorem
ei soovi liigse infoga siinsest seltskonda üle kallata
sest siis seda enam ei suudaks keegi mõista ega hallata
 
Raivo Kohalik 10. oktoober 2016, kl 14.56
küla kosti
"vala temast"
(vaala teemast)

musika kui jutustus

teemal naised maised

naiste poolt esitatuna

kui luuletaja - Luule - poolt

vägagi sobiv "vala kõrtsigi" laulmiseks

sure pärased sõnad - kui pärlid pärlikees


https://www.youtube.com/watch?v=Kv_xZp2...

Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!