Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kingid, kingid, kingid
 
Rozza 21. detsember 2013, kl 21.09
Igavene suvi! See on midagi nii tohutult ilusat, et hing läheb härdaks... Suur tänu,roheline vihmavari.
Virtuaalsetest sokkidest jääb vist väheks? Kahjuks muid pole pakkuda.:(

Samas tahaks mainida, et küll on hea, et ei pea mitte kellelegi aru andma, miks ja millal ma kellelegi midagi kingin.:)))) See viimane oli siis pipramoosile.
 
seda et 21. detsember 2013, kl 23.42
mitte paha parast, aga raske on aru saada, miks oma pereliikmetele kinke ei taheta teha? oma lahedastele ikka voiks ka miskit kinkida, see on nii armas ja kena komme. meie peres kalleid kinke pole kunagi tehtud, aga meeles oleme ikka yksteist pidanud.
 
Lee 22. detsember 2013, kl 00.57
Tänud vihmavari rohelises... ma kinkisin iseendale ja meeldivatele koermeestele... Koera õpiku:))
Nujah, mina võin heal juhul kududa
salli, aga vaaaal oskab rohkem, vaaaal koob triiibulised sokid:)))
 
tšillimoos 22. detsember 2013, kl 01.17
skiso, sa vana tübeteika, niimoodi siis osutada minu vigasele omakeeleoskusele! kurinahk, ma praegu pakin ühe omatehtud piparkoogi koos omatehtud graniidist glasuuriga sulle jõulukingituseks. jätan paki oma lähimasse statoili bensukasse, sealt saad kätte.
 
pipramoos 22. detsember 2013, kl 12.28
Mina ei tea, kes teil keelab kinkida või kes käsib. Ja kui kinkida, kas muul ajal on see rohkem keelatud, et just jõuluajal peab.
Tahtsin seda öelda, et mind ei keela ka keegi, aga lihtsalt kokkuleppeliselt sel aastal ei tee kinke. Koosolemise rõõmu loodetavasti see ei varjuta. Või arvate et siis tunnen ma oma lähedatest rohkem rõõmu, kui ma tean, mille arvelt ta mööda poode kappas, et kõigile "rõõmu" valmistada. Võib olla ka oma nappi raha selleks kulutas, aga iga hinna eest on vaja ju just Jõulude aeg olla tasemel. Ilma kingita oled väga paha...
Ma ei ole kristlane, ei pea ma seda jõulutunnet endas siduma Kristuse sünniga.
See on muutunud komertspühaks, Jumalat ei usuta, keegi ei tea mis need jõulud on, aga kinke peab tegema, kuuse peab ehtima jne
Ütlen veelkord, mulle meeldib stereotüüpe muuta. Teha midagi täiesti teistmoodi.
 
:D 22. detsember 2013, kl 12.49
kose suurus on tema langemises, proua pipramoos.
 
pipramoos 22. detsember 2013, kl 15.29
:D
Jah, ainult kõik on tõlgendamise küsimus. :D
 
kraaks 22. detsember 2013, kl 18.54
kui nüüd see Kraks peaksin mina olema...siis suured tänud tiigi ja kuldsete kalade eest :)))
vastu ma kingiksin vikerkaare...vihmaste päevade ehteks :)))
 
Roheline vihmavari 22. detsember 2013, kl 19.02
Kraks on jah Kraaks. Vikerkaare eest tänud, ei lootnudki nii värvilist kingitust saada, sokid on juba Lee juures soolas.
 
Tatramoos 22. detsember 2013, kl 22.15
To pipramoos: No sina ei tee kingitusi, ära tee siis, milleks teistele oma arvamust peale suruda. Minule meeldib kingitusi teha ja jõulud ongi kingituste aeg, milline aeg veel siis? Meie peres ei sega kingitused kuidagi perekondlikku koosviibimist, põnev on kingituste lahtitegemise aeg.
 
Tatramoosile 23. detsember 2013, kl 00.18
Kas keegi on sulle midagist peale surunud arvamust või nii. Ära lase, tee ikka ainult jõuluaal kingitusi, mis see siis olgu, päkapikud ja jõuluvanad,-eided muidu tööta.
Ä seda unusta, et enne kingi lahtitegemist tuleb see ä pakkida. Endale tee kõikse rohkem kinka.
 
matikyngas 23. detsember 2013, kl 16.07
Head kingi ideed saab ka veebisaidilt http://giftideagen.com/
vastad küsimustele ja pakub igast vastuseid. neil vist app ka
 
tibu 23. detsember 2013, kl 16.18
Ma sooviks selle musta kleidi siin, mis siin vasakul üleval ekraanil, noore naise seljas, ümber disainida ja Valullale kinkida. Nimelt selle kleidiosasaba võtaksin ühe raksuga maha.
 
Matimeister 24. detsember 2013, kl 00.31
Kuule roheline, mulle tundub, et rabi ei tunne sukkpükste vastu huvi, ehk annaksid nad mulle, ma teen neid tere tulemast jalamatte ja see oleks hea materjal. Aga mida need autogrammid tähendavad,kas seda, et pean selle hunniku enne kasutamist pesumasinasse panema?
 
pterodaktülos 26. jaanuar 2014, kl 04.59
tibu siin õite murdjaks kätte ära läind. muudkui naistelt kleidisabad maha ja puha. hea veel, et siivsat vanainimeste sekspesu seljast ei rebi.
 
heh 26. jaanuar 2014, kl 08.22
tibu unustas vist kogemata oma alter ego ära. midagi stiilis - napoleon, laika, belka, strelka, türgi sultan ja naisteka paša.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!