Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tutvun laheda vanaätiga vanuses 51-53 aastat.
 
eh 04. jaanuar 2014, kl 17.39
ja mille poolest see Gazmanov siis teie tähelepanu on pälvinud? minu silmades tema ilu ei peegeldu...
 
iccc 04. jaanuar 2014, kl 19.00
täna möödauitaja, et arutleda viitsid.
Kui mind paikapanejaks pead, millest selline järeldus, enda meelest jne,
Täitsa nõus, vaevalt proua seda ja nii öelda tahtis mõtles, mida ütles, aga
Ingel ta ka ei ole, vot see frukt on paikapaneja ja see mind häiris.
Ja huvitav, millest valesti aru sain, sinu nägemus.
Kordan, enda meelest ei taha ja ei meeldi „ära panna“, aga ära panejatele on
küll soov tatt kurku tagasi toppida. Lollil ülbusel ei ole mingit õigustust.
Veidi karm, aga kui seni ei ole, siis peab rääkima samas käändes iccc
Head uut aastat!
 
möödauitaja 04. jaanuar 2014, kl 21.37
Läksin veelkord mööda...
Ok, iccc: Ei pea Sind paikapanejaks, kuidagi tuleb mul ju end väljendada, et end arusaadavaks teha. Ütlen igasugu omadussõnu erinevate inimeste kohta. See on hinnangu andmine, aga samas tahan öelda, et ma ei tahaks anda hinnangut, vaid püüan sõnadega oma arvamust avaldada. Mis ei ole aga lihtne, sõnad on libedad kavalad sellid.
Paikapanejate sõnad niisiis näitavad mulle, millise inimesega mul tegu on.
Sinu viimastest lausetest näen, et oled see, kellele ma rohkem ei peaks asja seletama. See ei tähenda, et ma ikka ja jälle samadele inimestele ei püüa seletada, mida mõtlen, aga näen ikka ja jälle, et see ei vii kuhugi. Me oleme lihtsalt küllalt erinevad, et isegi pikalt seletamisel vestluspartner lihtsalt ei mõista, mida proovid talle öelda. (Selle kohta on ütlus, et mitte kuulajas pole asi, vaid väljendas. Eks seda ka, aga ma ei pea silmas seda praegu.)
Ära saa valesti aru - mul on igasugu sõpru ja sugulasi, nii neid, kellega ühtmoodi asjadest aru ei saa, kui ka neid, kes on nö "ühel lainel". Siit saangi kogemusi aru saamaks, millal mitte mingi üleseletamine minu poolt vaadatuna tulemuseni ei vii.
"Lollil ülbusel ei ole mingit õigustust" - see on lause, mida minust arusaaja ei ütle. Igale lollile teole või sõnale on võimalik õigustus leida. Olen ise nii sageli öelnud valesid asju või vales kohas. Miks? Osadel analüüsitud kordadel võin ainult öelda: ups, liiga mõtlematult öeldud, või valed seosed ju nende sõnadega tekkisid nüüd. Aga tagasi sõnu ei võta või mis? Põhjusi on aga teisigi kui kiirustav jutuvada. Üks neist on loll-olemine. Just.
Aga defineerime "lolli". See võib olla nii teemaalgataja-, minu- kui ka iccc-taoline. Oleneb vaatenurgast. Seepärast ei olegi kerge end mõistetavaks teha.
Ja praegu sain aru, et ülalolev kõik on üks paganama targutus. Eks siin on mu praegune "mina" sees, aga me kõik muutume ajas. Ja loodetavasti paremuse poole.
 
teema autor 05. jaanuar 2014, kl 12.27
Fakt, et selles rubriigis "50+" kirjutan elus esimest korda. Kuid huumoritunnetus on meil ilmselgelt erinev. Kahjuks. Ma olin kindel, et saate ometi aru, et vanus 51+ ja ätiks olemine on teineteist välistavad nähtused. Vast ainult mõne totaalse asotsiaali puhul ei ole. Kuid neil pole arvutit ja internetti ka, et see postitus nendeni jõuaks.
Eks vana-aasta õhtu nostalgia mängis ka oma osa.
Ilusat uut aastat teile kõigile. Püüdke uuel aastal olla tsipakenegi tolerantsemad.
rästu 05. jaanuar 2014, kl 12.36
pea kinni...mille järgi sa siis nüüd oma ja meie 50+ huumoritunnetust erinevaks liigitad?
 
Daam koerakeseta 05. jaanuar 2014, kl 12.55
Kas keegi (nt teemataja ise) teeks mulle selgeks, kuidas välistavad teineteist vanus 51+ (see on vanus, mis jääb 51st ülespoole kuni surmani, ka 110aastane on vanuses 51+) ja ätlus?
 
teema autor 05. jaanuar 2014, kl 18.25
Kahele viimasele seletan üle, jutt oli mõistest "vanaätt" ja teisest küljest minu soovist tutvuda mehega vanuses 51-53 ehk et umbes endavanusega või tsipa vanemaga. Ja et eeldan et eakaaslasest mees tunneb ennast sama reipana kui 50-aastased naisedki.
 
Daam koerakeseta 05. jaanuar 2014, kl 18.29
Selge. Soovin soovi täitumist sulle! :)
 
ic 06. jaanuar 2014, kl 17.59
nagu näha, tädi jätkab enda õigustamist,
mõistetavalt end väljendada on jah keeruline, aga
täiesti oleks piisanud poolvabandusest, et väljendasin end veidi totakalt,
aga kus sa sellega
< et eeldan et eakaaslasest mees tunneb ennast sama reipana kui 50-aastased naisedki

et kuidas seda siis mõista, et 50-sed naised on kõik nagu Saagimid, aga mehed,
enamus ätid, aga MINA otsin seda printsi 2 aastase intervalliga.
No ei, ei tekki mingit huvi sinuga tutvuda,
Võiks sulle isegi mingi hinnangu anda Mangi stiilis.
Oled juhuslikult saavutanud mingi majandusliku eelise oma eakaaslastega võrreldes,
aga see on suht nirune, aga üleoleku tunde tekitamiseks piisav.
 
n48 06. jaanuar 2014, kl 18.08
Ka mina arvan, et juba 50+ naise vastu ei teki mehel mittemingisuguseid tundeid.

Need saavad tekkida vaid endast paarkümmend aastat noorema vastu!

Mis väljavaated on siis näiteks 65kympisel härral? :)

Roosilised, eks?
Iga 4kympise naise unistus on tegeleda eesnäärme ja erektsiooniprobleemide käes vaevleva mehega.
Kas kõlas see julmalt? Ei, see on lihtsalt valus tõde, et osade meeste elu lõppeb numbriga 49, sest edasi neil valikud (saada 20 a noorem) lihtsalt puuduvad.
Seega ma soovitaks nendel elule jalgu jäänud härradel, nagu jõuluehe, ennast oksa külge riputada.
Sest elu ei paku teile enam midagi ja teie(sugused) ei paku paarkend aastat noorematele mittekuimidagi..kui te just sugulased ei ole..aga selline sugulane on ka kindlasti tige ja vihane - nii, et võite ennast oksa tõmmata küll.
 
Rozza 06. jaanuar 2014, kl 21.09
See viimane kommentaar on küll väga mustades värvides esitatud. Ei ole see elu neil vanematel härradel sugugi nii hull.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!