Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tähtsa sündmuse puhul ...
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 19.52
Sohvi2!
Eks see silmaviskamine on vastastikune, olen minagi objektil igasuguseid olukordi kogenud.
 
sohvi2 to ants 04. jaanuar 2014, kl 19.57
Kas töömehed valivad objekte siis selle järgi ka, kas naine on vaba või ei? Hmm, selle variandi peale ei oleks ise tulnudki töömeest tellides.
Äkki õpetad, kuidas on kõige kindlam töömeest tellida, et saaks ikka asjaliku? Sul, nii tundub, on teadmine ses vallas olemas.
 
Pottsepp 04. jaanuar 2014, kl 20.01
Mina tahan kohaletulekut paksust, pikkust teada ja seda ka kasraha ikka on maksta.
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 20.02
Sohvi2!
Ep ole mul mingeid sügavaid ega laialdasi teadmisi. Lihtsalt oli olukord, kus kutsuti teed jooma ja pirukaid sööma ja väga tungivalt kusjuures.
 
sohvi2 to Pottsepp 04. jaanuar 2014, kl 20.12
Kui kutsun potsepa, siis ikka arvestusega, et on raha töö eest maksmiseks. Kuidas aga mõjutavad mu kehakaal, vanus või pikkus näiteks korstna ladumist või ahju parandamist? Tõesti oleks huvitav teada.
 
sohvi2 to ants 04. jaanuar 2014, kl 20.16
Hmm, kui kutsuti teed jooma ja pirukaid sööma ja oldi nõus veel peale maksma ja tööd ei tahetudki, siis... Ei jah, sellist juhust annab ikka ette kujutada. :D Mina nii lahke ei oska olla.
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 20.23
Sohvi2!
Eks lahkus on ju õpitav- ole moodne!
 
sohvi2 to ants 04. jaanuar 2014, kl 20.30
Lahkuse ja lahkuse vahel on vahe. Kas iga moevooluga kaasa jooksmine teeb inimese õnnelikumaks? Kui jah, siis võin kaaluda enda muutmist. :)
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 20.39
Sohvi2!
Eks konservatiivsusel on ka oma võlu, jää ikka iseendaks- mustaks leseks!
 
sohvi2 to ants 04. jaanuar 2014, kl 20.43
Eip, must lesk ma ei ole. Jälle - õnneks või õnnetuseks, kes seda teab.
Aga kui kellelegi sobib mu kosjamooriks olemine ja veel nii, et selle läbi osutun ise selleks südamedaamiks, keda leitakse, no siis ... Kui tunded on vastastikused, siis selle kõige vastu ei ole mul küll midagi. :)
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 21.00
Sohvi2!
Sa paned mu heldima! Nii ilus lugeda Su mõtteid.
 
sohvi2 to ants 04. jaanuar 2014, kl 21.11
Aitäh.
Aga üks asi on kirjutada, teine asi reaalselt rääkida. Ega ma kuigi hea jutupaunik ole. Imetlen ise nii mõnegi Delfi foorumis osaleja vahedat ütlemist, mida ise ei valda. Nii et heldimideks on vähe põhjust.
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 21.15
Sohvi2!
Mina võtan etaloniks enda kirjutamisoskamatuse- sestap kõik kes on must ses vallas osavamad on kiiduväärt kirjutamiskunstnikud!
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 21.27
Ants, kui Sa kirjutamisoskamatu oleksid, siis ei istuks Sa siin, Delfi foorumis - igav oleks ju, sest mis neist imelikest märkidest ikka jõllitada. Veel vähem vastaksid siis siia kirjutatule. :D
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 21.32
Kas kellelgi siin saun ka köetud on?
Kell on küll paljuvõitu, aga enne magama minekut üks korralik higistamiskuur laval ei teeks paha. Eriti hea, kui oleks suitsusaun ja tiigi lähedal. Sellises saunas ei ole juba mõnda aega õnnestunud käia. :D
P.S. Õlu on minu poolt. Mineva-aastane. ;)
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 21.41
Sohvi2!

Ei tule need laused siin ühtigi nii kergelt, pean ikka pingutama ja punnitama. Aga kui oleks vaja mutreid keerata,kasvõi vastupäeva, siis oleks see mulle juba meelepärasem tegevus kui seesinane vaimuvirgutus kirjutamise läbi.
 
oi 04. jaanuar 2014, kl 21.50
aga siis peab hakkama Eestimaa peal ringi vaatama, kes sobiv kandidatuur oleks. võibolla leiad siitsamast ka, aga parem ikka suurem valikuvõimalus. millegipärast meenus esimese vallalisena Mart Sander. kui tal ka momendil sauna pole, siis küll jõuab osta.
 
sohvi2 to ants 04. jaanuar 2014, kl 21.52
:D Panen kõrva taha. Pühade ajal, kui töömeestega igati kitsas, pidin ühe mutri pingutamisega ise hakkama saama, aga see oli selline kergemat sorti ja käis ikka päripäeva. Kui peaks mõni ette sattuma - ja ette satub neid veel ja veel kohe kindlasti, siis kuidas Sinuga kontakti saaksin? Kas oled igapäevaselt Delfi foorumist leitav? :)
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 21.54
Antsult oi-le.

Mart Sander ju paberite järgi vallaline. Praegu elab ta juures üks poiss... .
 
sohvi2 to oi 04. jaanuar 2014, kl 21.57
Mart Sander? Miks tema esimesena Sulle pähe hüppas seoses naiste saunatujudega? :D
 
oi 04. jaanuar 2014, kl 21.58
jälle mööda, no ma vähemalt püüdsin. kindlasti on sobiv kandidatuur kusagil olemas, vaja ainult kuidagi trajektoorid ühtima saada.
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 21.59
Sohvi2!

Foorumist on mind küll võimalik leida, kuid mitte iapäevaselt- omad tööd ja tegemised tahavad ka ju ajamist. Ja elan ma vastupidiselt tavainimestele Pärapõrgus. Siia ei käi isegi rong!
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 22.06
:D Mõni selline pärapõrgu, kuhu isegi rong ei käi ja busski vaid paar korda päevas heal juhul jõuab, on mulle isegi tuttav. Vähemasti on sinna Sinu Pärapõrgusse internet jõudnud ja lausa sellise ühendusega, mis väga katkema ei kipugi, nagu tänane õhtu on näidanud. :)
 
mumm 04. jaanuar 2014, kl 22.07
no mes asja sa sinne põrgupõhja ronisid? inemeste sekka ei mahtund enam ära vai?
 
sohvi2 to oi 04. jaanuar 2014, kl 22.09
Aitäh kaasa mõtlemast!
Sul on tuline õigus, et reeglina ongi nende trajektooride leidmine ja kokkusobitamine vaat et kõige probleemsem.
 
sohvi2 to mumm 04. jaanuar 2014, kl 22.13
Oleks Ants Põrgupõhjas, oleks asi lihtne. Siis võiks arvata, et teada-tuntud küla mehega tegu ... :D
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 22.15
Hea Sohvi2 !

Pärapõrgus on internet õhukaabliga ja asfalt aukudega aga Pommiaugus ei ole sedagi!
Elu ilusama poole pealt on teada anda, et talviti on meil tee üle mere ja ligiduses liiguvad laevad- laevad liiguvad väga täpselt- nagu Briti Kuninglik Raudtee.
 
sohvi2 to ants 04. jaanuar 2014, kl 22.17
No siis ju elad lausa keset tsivilisatsiooni! Ja veel sellises kohas, kus mina ei olegi käinud. Põnev!
 
vaaaal 04. jaanuar 2014, kl 22.21
mis te siin enam vahele segate, nipitnapitnaari - sohvi ja ants paari ja aamen:) kõik roosid ma kingiksin teile:)))
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 22.22
Hea Sohvi2 !

Ei- tsivilisatsiooni siin ei ole- kõik on pimedusse mattunud ja elu ei ole üldse näha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!