Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Turuuudised
 
vaaaal 08. aprill 2014, kl 10.05
ei ole neid korve siin ilmapidi laiali jagada mitte:), teeme nii, et kosilased tulevad korraga, igaüks oma korviga, ma siis segan korvikuhja ja hakkan jagama umbes nii, et *seenekorv saab sirgemalle, kartulikorv kangemalle, lillekorv saab lollimalle, marjakorv saab maiamalle...*jne. :DDD
 
Aurora Borealis 08. aprill 2014, kl 17.34
To palve: Mis tähendab 'süüvi'?
 
MIS 08. aprill 2014, kl 17.55
Mis tähendab 'aurora borealis'?
 
sõnastik 08. aprill 2014, kl 17.56
süüvi tähendab süvene
Aurora borealis on virmalised, kes räägivad ladina keeles :)
 
Roheline vihmavari 08. aprill 2014, kl 18.25
Luuletaja poole palvetajale: Minul ei ole lullari vastu midagi, tal hea omadus- on heatahtlik.
 
Beata Cana 08. aprill 2014, kl 18.46
See, kes küsis, kas tean kedagi, kes teaks kedagi, kes suudaks luuletajat viisistada, siis vastan ilma igasuguste hingepiinadeta, et seda teeb luuleratsu seljas kappaja ise suurepäraselt.


Kaardimoori ennustus näib mulle küll utoopilisena, aga kõik on ju võimalik, kui inimesed ise seda usuvad, mis kirja pandud. Näiteks rästu+skiso saaksid kohe hakata leiba küpsetama ja pätsikesi riiulitesse poetama. Nii on ju kirjas, et ühte kappi jne. Usuvad sõna sõnalt ning toimetavadki vastavalt.

Luuletaja peaks enne seto keele ära õppima ja alles siis arendustegevusega pihta hakkama.

Kui luuakse vastav ministrikoht, saab ka avalike saunade ministeerium tööle hakata ning ministriks tõusnud kollapintsaklasest foorumlane asub usinalt ja halastamatult verbaalselt rookima siinset keskkonda.

Kuna vaaaalal on korve rohkesti jagada, siis jagub neid teistelegi kosjalistele piisavalt. Krooks on statistikas kahjuks vaid üks paljudest.

Oma tulevikuga rahulolematud foorumlased nõuavad kaardimoorilt aina uut kaardipanekut seni kuni kaartide salamaailma tõlgendamisega siiani end nagu kodus tundnud moor hakkab kahtlema oma kutsemeisterlikkuses ning asub palverännakule Santiago de Compostelasse, et puhastuda ja kirgastuda ning sealt naastes uue hooga ennustamisega ilma tegema hakata.

Nn rabitibukrooksutaja ostab varakult endale sügeliste vastu rohtu ning naeratab kõigile reipalt.

Lembust sooviv naisterahvas ostab endale poest rohelise vihmavarju ning jätab igasugused katsed siinset vihmavarju ära kasutada.

Rabi võtab ennustust vägagai tõsiselt ja emigreerub koos oma armsa Saaraga välismaale. Kuhu täpsemalt, jääb saladuseks.
 
Palve 08. aprill 2014, kl 20.38
Kogu halb kunst on heade kavatsuste tulemus.(pole minu mõte)
Fantaasia vallas on märgatav üksteist toetav hingesugulus ning kunstnikele omane õrnahingelisus.
Inspireerige üksteist.
Tühjad tünnid kõmisevad kõige tummisemalt.
 
Palve 09. aprill 2014, kl 13.40
Hm.
Kui Beata on kaardimoor ja moor on cana ja cana on malbe roheline, siis kes on kes ja kes on kelle suuvooder. Hea nipp teemat edendada. Loodetavasti pole foorumiväliselt tegemist lõhestunud isikuga ja on säilinud ka terake tervet mõistust.
 
B.C 09. aprill 2014, kl 13.58
Kui inimesel on liiga palju aega mõelda, mõtleb tema igasuguseid vandenõuteooriaid välja ja hakkab kõiki kahtlustama. 99,9 protsenti juhtudest liigituvad need luulude alla, aga jätka samas vaimus.
 
luuletaja 09. aprill 2014, kl 17.00
hüvastijätuks siiagi


Roheline vihmavari 08. aprill 2014, kl 18.25
Luuletaja poole palvetajale: Minul ei ole
lullari vastu midagi, tal hea omadus- on heatahtlik.

mmmmmmmmmm
kui kuulus primadonna on Anu Kaal
kes meile siis kuulsust tooks?
ehk siis meie primadonnast daam Vaal
jaa rohelised kaks -vihmavari ja krooks
 
Aurora Borealis 09. aprill 2014, kl 19.09
Toetan ka rohelise arvamust luuletaja kohta, kommentaarid ju iseloomustavad inimest piisavalt, on toredaid inimesi kui ka selliseid , kellega reaalis ei tahaks kohtuda. Kommenteerija Palve on just selline, mitte ei saa aru miks tulla teemasse ainult selleks, et kedagi halvustada ja kahtlustada, ehk siis teeks oma teema ja taidleks seal.
 
Kalender 10. aprill 2014, kl 19.15
To palve: Kui roheline oleks tahtnud teemat edendada, siis ta oleks seksi teemal kirjutanud, huvilisi olnuks murdu.
 
Palve Kalendrile 10. aprill 2014, kl 21.20
Sa oled ka roheline!
 
ERM 11. aprill 2014, kl 19.04
Oo, siin on selgeltnägija, ma tahaks ka teada, mis värvi ma olen.
 
Sa 11. aprill 2014, kl 19.10
Sa oled E(riti)R(oosade)M(ummudega). Ma uduse kiikriga vaatasin.
rästu 11. aprill 2014, kl 20.36
 
vaaaal 11. aprill 2014, kl 21.28
tohtis ikka kuulata või...:D
rästu 11. aprill 2014, kl 21.42
...jah...:)
 
Soolapuhur 14. aprill 2014, kl 18.45
Teemasse: Kas turu soolaputkas soolaseemneid ka saadaval on?
Niisama loba: Lugesin EPL-st, et Tallinna vangla sai uue ülemuse, nimega Karuauk. Ma kogu hingest loodan, et kunagi sinna vanglasse ei satu.
 
Boheet 14. aprill 2014, kl 19.03
Ja kui sul asja Karuauku,
võta kaasa karulauku.
 
Mhh 27 14. aprill 2014, kl 19.12
Milline auk karul?
 
:D 14. aprill 2014, kl 19.17
kevadisel ajal ei tohiks üks Soolapuhur küll vabalt ringi jalutada...ikka kinni panna.
 
Saldecius-Gigilevitš linnavalitsusest 18. aprill 2014, kl 06.41
kontrollisin andmebaasist järele - pole välja antud mingit luba rohelisele vihmavarjule avalikus kohas ei alkohoolsete jookide müügiks, ega ka palaganipidamiseks. seega voltigu roheline see hiina lapsorjade ekspluateerimise teel toodetud plastsirm taaskasutuseks kokku ja ehitagu parem oma isikliku õue peale ökoloogiliste vahenditega korralik barakk tunnustamata lüürikute turvakodu tarbeks.
 
vaaaal 18. aprill 2014, kl 08.08
näädsa, hommik jälle õhtust targem olnud:)
 
Roheline vihmavari 24. aprill 2014, kl 19.18
Sain just tagasi teenitud puhkuselt Elevandi Luu rannikul. Tundub, elu ei seisnud ilma minuta paigal.
Klaarin siis asjad-olud selgeks.
To Salaspilsi ohver: Mul on olemas igasugused võimalikud load oma varjupidamiseks rahvarohkes kohas,isegi kärblaste pidamise litsents. Vihmavari on mul presendist, mitte plastikust.
 
Cote d'lvoire 26. aprill 2014, kl 05.04
Elevandiluurannikul käib kodusõda, seega soovitab Välimisministeerium vältida sinna reisimist seoses ebastabiilse julgeolekuolukorraga. Kui siiski õnnestus sealt altkäemaksu abil soetada litsents tsetsekärbeste ja malaariasääskede pidamiseks, siis riigipiiri ületamisel kaotas see kehtivuse.
Pealegi, presendist sirmide tootmine lõpetati nende kohmakuse ja vettpidamatuse tõttu aastat 40 tagasi. Kui kellelgi selline auklikuks kopitanud asjandus siiani kusagil kolikambris vedeleb, siis on ta haiglane prügikorjaja, kes kuhjab kõik ettesattuva rämpsu koju kokku, lootuses, et ehk järgmises elus läheb tarvis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!