Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
supiköök
 
Roheline vihmavari 21. aprill 2014, kl 09.23
Kuna kõik püüdlused siin kõrtsi avada on allavett läinud, siis tänasest avatud tasuta supiköök. Iga külaline võib maja kulul vitsutada niipalju klimbisuppi kui iganes sisse mahub, või siis senikaua, kuni taustaks mängiv Rahmaninovi sümfoonia pagema sunnib.
 
Roheline vihmavari 21. aprill 2014, kl 09.35
Lisaks on kõrvaltoas avatud ka avalik raamatukogu. Esialgu seal isiklikest varudest IX köidet Lenini mälestusi ja XII köidet Krupskaja mälestusi sellest ajast, mil Lenin Poolas viibis. Tänu heatahtlikele annetajatele on ka üks eksemplär Anu ja Sipsikut.
 
kiikaja 21. aprill 2014, kl 10.00
Nii üksluise lektüüriga küll supikööki kliente ei püüa. Närivad pigem männikasve või kasvama hakkavat muru.
 
vaaaal 21. aprill 2014, kl 10.16
ära sa, Roheline, supiköögi kõrvale murule röötsakile viska, mõni võib niidumasinaga üle sõita:)
 
Roheline vihmavari 21. aprill 2014, kl 10.26
Ei mingit lösutamist minu poolt, seisan ukse kõrval valvel ja passin peale, et mehed suppi süües ikka baretid peast võtaksid ja daamid klimpe dekolteesse ei poetaks.
 
kiikaja 21. aprill 2014, kl 10.32
Sa Roheline too oma tihedast kasutamisest narmendavad intiimsed ajakirjad lagedale ja võid kindel olla, et kogu meestesumm piirab su supiköögi ettevõtmist nagu kärbsed meepoti ümber. Lisaks sellele võib möödujail tekkida illusioon, et sinu poolt pakutav supp on nii maitsev, et paneb meesisendeil suu vett jooksma, kuigi see on ehk siiski tingitud ajakirjadest.:)
 
Roheline vihmavari 21. aprill 2014, kl 10.50
Koukisin nüüd kõik oma ohtrast kasutamisest narmendavad ajakirjad lagedale - kuus Tähekest aastast 1979 ja kaks Noorust umbes samast ajast. Kas neist tõesti piisab, et mehi supikööki nagu kärbseid meepoti äärde meelitada? Odavaks on järelikult mehed tänapäeval läinud.
 
kiikaja 21. aprill 2014, kl 10.57
Su ajupotentsiaal on siinkohal küll küsitava väärtusega kui su lemmikajakirjadeks, mida aina aastast aastasse sirvid, osutuvad Täheke ja Noorus.:)
 
kiikaja 21. aprill 2014, kl 11.01
Aga muide, millest sinu paljukiidetud klimbisupi klimbid on tehtud? Supi ise saab muidugi naatidest ja nõgestest valmist keeta ja hea on, kui külastajad ise kimbu rohelist pihus kaasa toovad.
 
Roheline vihmavari 21. aprill 2014, kl 11.14
No on mulle täna ikka tänitav klientuur sattunud. Tasuta supi puhul pole vaja huvi tunda, millest klimbid tehtud. Selge see, et mitte suhkrust, jahust ja maasikavahust. Pigem millestki sellisest, mis hästi kinni kitib ja supi sees loomulik välja näeb. Pihus võite ka orhideesid ja roosipõõsaid kaasa tuua. Oligi plaanis supiköögi nuka taga lilleputka avada. Kuidagi peab ja teie toitlustamise ära majandama.
 
kiikaja 21. aprill 2014, kl 11.26
Et siis rahvas tassib oma aiast lilled sulle ja siis läheb õhtul ostab tagasi? Geniaalne idee, pole midagi öelda.:)

Ja siis see kinnikititud klimpidega supp... mnjaa, ega sa juhuslikult koeraomanik ei ole? See räägiks nii mõndagi klimpide konsistentsist.

Noh ja kliente on sul kindlasti varemaltki olnud igasuguseid. Peaksid olema paksu nahaga sell igasuguste eripäraste külastajate suhtes.:)
 
ollallaa 21. aprill 2014, kl 11.41
Kuskil lähedal peab isand Krooks kondama, ega Rohelisel muidu lilleputka mõte pähe tulnud.
 
Roheline vihmavari 21. aprill 2014, kl 11.52
Krooksule pakkusin kojamehe kohta, kusjuures päris hea palgaga, aga tema raius nagu rauda - kas juhataja või mitte midagi. Jäigi siis see mitte midagi. Kus ta nüüd kondab, seda mina ei tea. Viimati kelkis, et on uue sinakashalli ja vähenõudliku tulbisordi aretanud, nimega vaaaal.
 
Lõuna 21. aprill 2014, kl 11.54
Kõht koriseb ja klimbid sobiksid, aga siin on pigem hammaste terituskoda.
Orhideega on mul plaan, ei tea, mis välja tuleb, proovin. Mul on kask, millel on oksakoht, mis on seest sammaldunud. Sätin sinna sisse ühe orhidee, tea, kas võtab vedu? Eriti tuuline ja külm koht see ei ole.
Lõunaks võtan Rimist salativaliku ja krõmpsutan pargipingil linnulaulu saatel.
 
Roheline vihmavari 21. aprill 2014, kl 12.15
Lõuna, kas kodunt visati välja või, et pargipingil jälgi maitsega salatit vabatahtlikult lätsutad? Parem siis ikka supiköök. Kui hambaid kardad, siis anna tulekust ette teada, riputame need varna.
 
u 21. aprill 2014, kl 12.23
ma ka roheline, kadedusest muidugi.
sellepärast,
et sa, vihmavari, viitsid nii palju "kunstklimpe" vorpida (munad otsas, jah?) ja et sul on Noorus alles:))
aga kas kellelgi on säilinud "Noorused" Mati Undi surematu teosega "Hüvasti, kollane kass"? supiköögile soovin edu.
 
merlot 21. aprill 2014, kl 12.29
Juurdlen siin pikemat aega, kas vihmavari oli aastal 79 varaküps algklassijuntsu või arengupeetusega puberteetik, et selline lektüür korraga tarvitamist leidis.
 
Roheline vihmavari 21. aprill 2014, kl 12.54
merlot, mul olid nii nooremad kui vanemad õed-vennad, seega igasugu lektüüre leidus kodus. isegi 'avameelselt abielust', mis kadus küll kähku laste eest kuhugi kõrgemate riiulite kaugematesse nurkadesse.
 
Lõuna 21. aprill 2014, kl 12.59
Maitsed on erinevad nii toidu kui seltskonna osas.
Edu sinu tegemistele.
 
merlot 21. aprill 2014, kl 13.17
Pisut kiusakale küsimusele meeldiv vastus. Lepituseks peotäis aknalauarohelist supi peale ja viimane värviline muna - need said mul tänavu eriti ilusad.
 
vaaaal 21. aprill 2014, kl 13.31
oota sa, Roheline Krooks, viisin panni tiigi äärde:)
 
Roheline vihmavari 21. aprill 2014, kl 13.34
Ükski küsimus pole kiusakas kui seda kiusakana mitte võtta. Ja supiköök ongi nimelt selline heategev asutus, kus kuulatakse kahtlast päritolu klimpide larpimise kõrval ära ka kõik kiusakad ja vähemkiusakad küsimused.
 
Roheline vihmavari 21. aprill 2014, kl 14.36
vaaaal, õigel ajal saabusid panniga. Klimbid hakkasidki juba otsa saama, aga järjekord veel ukse taga. Pannkoogid oleks hea vaheldus. Ei saa aru ainult, mida sa panniga sinna tiigi äärde ronisid? Konni tahtsid praadima hakata või? Minugipoolest, kasvõi tigusid. Menüü võib ka prantsuse keelde tõlkida. Loodetavasti ei juhtu siia mõni prantsuse turist käima. Kui ta pärast kodus räägib, et Eestis pakutakse tasuta konnapraadi, valgub terve Prantsusmaa siia kohale. Kuhu me paneme kõik need pudikeelsed?
 
Française 21. aprill 2014, kl 15.13
Siis avad pudiköögi.
 
kiikaja 21. aprill 2014, kl 18.10
Pilet Eestisse tuleb prantslasest turistile kallim kui kohapeal raha eest konnakoiba järada. Nii et seda sul küll karta pole vaja.
 
Nuuskur 21. aprill 2014, kl 18.23
Teemalgataja ei ole originaalne roheline, aga huvitavat juttu ketrab.
Mis panni puutub siis vaaaal korjab nendega kulleseid.
 
kiikaja 21. aprill 2014, kl 18.34
Vaaaal on nutikas, kasvatab kullesed konnadeks ja siis lükkab kõik need Prantsusmaa eliitrestoranidesse maha kui eriti ökod.
 
vaaaal 21. aprill 2014, kl 19.01
ma tahan Krooksu laiaks lüüa:D, küll ta varsti tiigi äärde aelema tuleb:D
rästu 21. aprill 2014, kl 19.09
sinu krooks ei tule enam tiigi äärde, ta on minu kõhus...nälg, mis parata...:DDD
 
vaaaal 21. aprill 2014, kl 19.15
no siis jälle üks mure vähem:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!