Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
supiköök
 
Soolapuhur 21. aprill 2014, kl 19.18
Verejanulised tegelased siin, konn tahab ka elada. Roheline on vist kellegiga kooselu alustanud, et sama nimi.
 
kiikaja 21. aprill 2014, kl 19.27
Sääsed on hoopis verejanulised. Minu teada olla siin hambaterituskoda avatud. Täitsa tasuta. Lilleputkaga samas kohas. Lähed ostad lilli ja lased Rohelisel oma hambad ka ära teritada. No ja kui Rohelist pole putka juures, siis teritavad moorid teemas ükskõik kelle kallal sõbralikult hambaid.
 
Soolapuhur 21. aprill 2014, kl 19.37
Las teritavad jah, aga sõbralikult, see peaaegu ainuke teema,kus ei kutsuta üles, tiburabikrooksu klubi soolaputka taga maha laskma. Lahe lugemine.
 
Roheline vihmavari 21. aprill 2014, kl 22.08
Päeval olid lihtsalt padrunid otsas. Nüüdseks on see probleem lahendatud ja klientide kohale meelitamiseks supiköögi ukse külge üks pirakas täispuhutud konn naelutatud, mille pihta võivad kõik külastajad tuld anda. Millegipärast läks esimeste padrunipidemete pärast korpulentsete daamide seas lausa kähmluseks.
 
tibu 21. aprill 2014, kl 22.12
Mingi pooletoobine teema, kus vanad rasvahaned ajavad nii ajuvaba möla, et ma imestan, kuidas kahel töllil küll nii palju raha ja vaba aega on siin päevad läbi raisku lasta minna. Siis vingutakse, et vaesed ja vaesed, et pension väike. Aga hea seegi, põhinimega sinise nimega ikka olla ei saa, niipalju on tibu asja korda ajanud, ei saa te püsinimega haukuda, iga kommentaari juures peab erineva nime panema ja oma "sisemist ilu" siin välja prääksuma.

Ilkumine ei ole naljakas, ilkumine on inetus ja taktitunde puudumine, nüüd võtke oma kodune mõõtur ja mõõtke kordamööda üksteisel see rõhk ära , äkki näitab veel midagi.:)))
rästu 21. aprill 2014, kl 22.31




head ööd...:DDD
rästu 21. aprill 2014, kl 22.38
öö



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 17.07.2016 00.02.
 
jummel 21. aprill 2014, kl 22.40
kes räägiks ilkumisest ja taktitunde puudumisest! muidugi roppsuuröökur tibu, kes ennast juba buddha seisusesse tõstnud ja kamandab, mis värvides siin üldse liikuda tohib. mõõdaks kah kiirkeetjaga tibu rõhku, aga kardan, et potikaas lendab taevasse ja oma lemmik keedunõuga pean igaveseks hüvasti jätta.
 
Kokk 21. aprill 2014, kl 23.01
Kiirkeetjaga ei saa tervislikku toitu.
 
just 21. aprill 2014, kl 23.08
tahtsin öelda, et tegelikult tuleks tiburabikrooks teerulli alla sokutada ja saadud ollus Rohelisele vihmavarjule klimbimaterjalina maha ärida.
 
nüüd 21. aprill 2014, kl 23.19
peaks naerma?
 
Clea 21. aprill 2014, kl 23.26
nüüd
Kas sinu arvates on siis naljakas kui keegi teerulli alla jääb, et nii küsid?
 
küsimus tibule 22. aprill 2014, kl 00.57
Mis seeni sa tarbid, et ennast nii hüsteeriasse kruvida suudad?
 
tibu 22. aprill 2014, kl 06.17
Ainuke hüsteerik on siin see tola,kes end kord tibu taga ajab ja siis rabikrooksu nimetab otsides taga meest, keda kunagi näinud on aga seda enam iialgi ei saa, sest ta ise ei kandideerinud oma hirmkoleda ülekaalulise välimusega mehele kui naine ja nüüd põeb seda tibu kallal välja. Tegele enda iskuga selle asemel, et siin oma aega raisata ja lollusi kokku kirjutada.Mu arust peaks see indiviid end tohtritel kontrollida ka laskma aga ilkurid ja napakad seda tavaliselt muidugi ei tee.Tegele endaga kuni veel võimalusi on. Ei aita sind suitsetamine ja alkoholi tarbimine ka mitte.
 
jah 22. aprill 2014, kl 07.48
Ei ole rohtu, mis avitaks ....
 
kiikaja 22. aprill 2014, kl 10.11
Roheline, sa poleks pidanud siin padrunitest rääkima hakkama. Tulistamiseks läks siin kahjuks küll, aga mitte selle ukse külge naelutatud täispuhutud konna pihta.:(

Mis sul täna supiköögis menüüs ka on? Nõgesepannkoogid või maltsasupp?:)
 
aff 22. aprill 2014, kl 11.17
Mina loovutan kõik oma portsud tibule. Temal on Eestigi veel läbi käimata, las hoiab oma väikest pinssi kokku, sööb maltsasuppi ja nõgesekotlette, saab kevadel ka kaalu alla ja läheb avardab oma silmaringi.
 
aga 22. aprill 2014, kl 16.50
Pange siis see liikumisgraafik siia ka üles - teab, millal lapsi ja koduloomi välja ei tohi lasta.
 
Sa 22. aprill 2014, kl 17.01
Sa pead selle vaistuga ära tabama.
 
Krooks 22. aprill 2014, kl 18.20
To just: Mitte ei saa aru, miks buldooser teerulli abivahendina kasutab.
 
tibu 22. aprill 2014, kl 19.33
aff, sinu pajok jäägu sulle, et sa seal Soomemaal päris nälga ei jää. :)))
 
eestlane olen 22. aprill 2014, kl 21.40
Pajok on venekeelne sõna, eesti keeles on pajuk. Sul on eesti keele äraõppimisel veel väga-väga pikk tee käia. Keel ei koosne üksnes suurtes algustähtedest.
 
tibu 23. aprill 2014, kl 06.18
Ongi venekeelne, eestikeelne sõna on toit ,mitte pajuk. Ja sina arvasid, et käid ja ajad idiootset möla siin erinevate nimede all, aff, et siis oled mees või? Otsustusvõimetu!!!!!!!!!
 
no ei 23. aprill 2014, kl 07.18
pajuki ja toidu vahele küll võrdusmärki panna ei saa. Ja "pajuk" täiesti eesti keeles olemas. Ära lahmi, kui sul asjast halli aimugi ei ole.
 
õss 23. aprill 2014, kl 08.16
ÕS 2013:
pajuk <2e: -i> normtoiduained, normtoidus; vmo pension ▪. Kaitseväelased said õppustele kaasa kuiva pajuki. Läks, jäi pajukile.
On nälja+pajukil.
 
aff 23. aprill 2014, kl 09.18
tibukene-kabujalakene
Enne söö suu maltsast tühjaks ja siis hakka kaagutama. Täis suuga ei räägita.
Ja ma ennegi sulle öelnud, jäta juba ükskord meelde, et p..e võin ma su oma nime alt ka saata ja teised lihtsalt ühinevad saatjaga.
rästu 23. aprill 2014, kl 12.54
sobib...või ei...? kajastab küll?
 
vaaaal 23. aprill 2014, kl 15.04
kajastab...püha Jüri lohetapmist?, veteranidepäeva?, veel midagi?, karjalaskmist?:D
 
Lugeja 23. aprill 2014, kl 18.39
Mina paluks tibu edaspidi mitte sellistesse teemadesse tulla,kus inimesed omavahel sõbralikult lobisevad. Asi ei ole mitte niipalju sinus, kui nendes rakatsites,kes igalpool sul sabas on teerullide ja kiirkeedu padadega, labastavad kogu kommentaariumi.
rästu 23. aprill 2014, kl 18.46
ma mõtlesi ikka...et 50 ja peale rahvas vestlushoos...:DDD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!