Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
1 pluss 1 = 1 ?
 
Küsija 31. märts 2011, kl 13.40
Lugesin siit külgsuunas üht artiklit, kõik oli kena ja tavaline igapäevajura, mida ikka aeg-ajalt naistekast lugeda võib, aga siis jäi pilk peatuma neil kahel küsimusel ja tekkis paus, silmade libisemisel üle artikli. Täitsa mõtlema jäin nende vastuste üle, õigemini küll vastuse üle, sest usun, et nad kokku annavad ühe tulemuse. Mis teie arvate? Või millised oleksid teie vastused või siis vastus, kes minu moodi asjast aru saab. See võiks huvitav olla, tegelt ongi, nii, et laduge aga välja:)

Ah jah, need küssad siis kah, aga siin nad ongi:

Mida ma teeksin, kui võiksin tegeleda kogu elu üheainsa asjaga?
Mis töö mulle niivõrd meeldib, et teeksin seda isegi tasuta?
 
Küsija 31. märts 2011, kl 14.12
Päris raske pähkel või mis? Teile ka? No jah, seda minagi:)
 
psh 31. märts 2011, kl 14.42
ei ole raske pähkel.Päris elus on alati valiku võimalusi ja uusi tuuli seal kus vaja. Ulmet pole enda jaoks mõtet välja mõelda!
Kui su töö ja praegune elu sulle ei meeldi siis MINE ÄRA! keegi ei hoia sind seitsme köiega kinni! Mossis ja turtsuvat inimest on eriti sant vaadata.
 
Lapsed 31. märts 2011, kl 16.41
Ma oleks alati nõus tegelema tööga kus tuleb taltsutada lapsi.
Alustaksin kõige pisematega ja viiks nad välja teeharuni ja...
 
Küsija 31. märts 2011, kl 18.39
Mossis ja turtsuv on siin vastaja psh. on sinulgi valikuvõimalus (üks sõna muide!), sh nii äraminek kui edasimossitamine. ei ole üldse raske arvata, mida psh valib.


Tore, et teine vastaja mossis polnud. Aitäh vastamast:)

Aga täna polnud vist tõsiste arutelude ja teemade päev, nagu näis. Mis seals ikka. Laske aga tähtsamate asjadega edasi.
 
kena proua 52 31. märts 2011, kl 20.29
Just, see ongi nii, et terve elu tegelengi ühe asjaga ja selle nimi on: elamine
 
aadam 06. aprill 2011, kl 16.11
mina tahaksin maailma valitseda, otsiksin omale head nõunikud ja looksin korda.
 
mina 06. aprill 2011, kl 20.33
üksainus asi, millega tegeleksin - armastus.
töö, mida ka tasuta teeksin - lilleaia eest hoolitsemine.
 
vaaaal 06. aprill 2011, kl 20.38
Tasuta mässan oma lilleaias, võõras aias vast lühikest aega võiks...
 
tärnike 06. aprill 2011, kl 21.04
ma võiksin misiganes inimkonnale kasulikku tööd teha tasuta, mulle meeldib see teooria, et igaüks teeb seda mida oskab ja pruugib hüvesid vastavalt vajadusele, keegi ei parasiteeri ega ülbitse, kõik inimesed on väärtuslikud.
 
lill 07. aprill 2011, kl 09.30
Nõus tärnikesega, aga kuidas seda rakendada ja keda selle ette rakendada.:D
 
Ülla-ülla 07. aprill 2011, kl 10.52
Selle tasuta tegemisega on nii, et kuna ikkagi on vaja süüa ja riideid ja toasooja, mille teenimine võtab suurema osa ajast, siis selle tasuta tegemise jaoks jääks vähe aega üle. Nii et meie tingimustes suht mõttetu küsimus. Aga mida mulle tõesti teha meeldib - aiatööd - seda teengi oma vabal ajal niikaua, kui ilm kannatab. Talvisel vabal ajal loen raamatuid, käin teatrites ja kontseditel ja PÖFF-il ja mujal ja see on ka see, mis mulle meeldib, kuigi pole töö. Nii et üritangi elada nii, et töö- ja muude kohustuste välisel ajal teengi seda, mis meeldib. Põhimõtteliselt saaks pensionärina teha (tasuta) ainult seda tööd, mis meeldib - ainult et näen oma pensionäridest tuttavate pealt, et pensioni-ikka jõudes on neile selgunud, et neil pole üldse midagi, mis niimoodi meeldiks. Ei tea, kas ise pensionäri-ikka jõudes muutun samasuguseks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!