Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kui mutistuda siis täiega
 
icc 09. juuni 2014, kl 20.34
ridiküli ära pamperseid unusta
 
ei pea 09. juuni 2014, kl 20.41
apteegid täis lõhnalukustavaid sidemeid uriinipidamatutele. piisab palderjanist ja naftaliinist küll. kaasinimeste peale tasub ka mõelda.
 
just 09. juuni 2014, kl 20.43
pampers ja proteesiliim ligi ja täiesti väärikas vananemine.
 
armilde 09. juuni 2014, kl 21.54
ärge siin naerge vanaprowade üle. te ei jää keegi ilmapostiks ja nii mõnigi vanadaam teeb silmad ette noortele. see on nii.
 
bibigon 09. juuni 2014, kl 22.11
mutistumise-ätistumise juurde käib ka pidev kahtlustamine, et kõik nende üle irvitavad. lisaks kaljukindel veendumus, et terve maailm on neile midagi võlgu.
 
seda et 10. juuni 2014, kl 00.16
Olen taiega mutistumise vastu. Alla anda ei tohi, nii ytles kunagi meie perekonnatuttav. Alati kenasti riides, ilusti satitud vanem proua. Mulle jai see eluks ajaks meelde ja leian, et pean seda sonumit ka edasi andma.
 
beibmutt 10. juuni 2014, kl 11.32
Mutte on mitut liiki. Üks võimalus on juuksed plaatinablondiks värvida, odava plastmassklambriga võimalikult kõrge soeng vormida, huuled heleroosaks, riided ainult valged. Koer peab olema polonka ja kodu suveniire täis. Ning telekast vaata üksnes venetsueela seepi.
 
vanem eit 10. juuni 2014, kl 16.27
maja ees pingi peal peab teiste muttidega koos istuma ja kommenteerima kõiki, kes mööda lähevad. kui on oma majast, siis sa oled lausa kohustatud teadma, kuidas keegi elab ja hingab ja sellest peab päev läbi teiste muttidega arutama ning ohtralt kritiseerima sõnadega, et aga vot meie ajal...
meel peab kriitiline olema, kõiki peab muidugi halvustama. ning siis kella neljaks koju seepe vaatama minema, neljast seitsmeni on seepide aeg.
 
ka vanamutt 10. juuni 2014, kl 16.36
Kui kannad kombineed ,siis on juba algus ju olemas.
 
ninatargake 10. juuni 2014, kl 19.37
Vaesekesed.. küll need mutid on teile pikal eluteel alles liiga teinud eneste olemasoluga. Nüüd siis lõpuks julgesite paar sõnakest nende pihta lendu lasta. Unetutel öödel küljelt küljele väherdes ja teemat siin keerutades on juba iseeneset suur mutistumise .. ehk urgu kaevamise tunnus.P
 
vanem eit 10. juuni 2014, kl 21.39
just täpselt. rohkem teiste halvustamist ja kritiseerimist.
 
Lee 10. juuni 2014, kl 21.55
Ahh, teate, ma olen vahel nii ürgtüdinenud, et tahaks kõigele käega lüüa ja mõnusalt mutistuda:)) Ei trenne, ei riietesse mahtuvat figuuri:)) loeks romaane küpsis suus, aga ei saa:)) Eriala kohustab:)) Noored kutid 20-40, ma pean neile endiselt peale minema, nad peavad mind kuulama-kuuletuma:))) Igale on määratud tema kanderaske rist ja nii me kannamegi seda, aga unistada ju ikka võib:)))
 
Ülla-ülla 11. juuni 2014, kl 10.14
Unustasid paksud puuvillased sukad. Kust neid tänapäeval saadakse, ei tea, aga häda korral aitavad ka sünteetilised sukad, kui nad piisavalt paksud on.
Ja et oleks hoolikalt nõelutud nii varbad, kannad kui põlved!
 
haa haa 11. juuni 2014, kl 10.32
põlved? selles eas!
 
u 11. juuni 2014, kl 10.53
hea "seda et",
allaandmise vastu astus hiljuti välja ka Downton Abbey leskkrahvinna: "See on nii väikekodanlik!"
nii et mina nimetan pigem ülevõtmiseks seda, mida hiljuti tegin: panin jalga emalt päritud suvekingad, mida ta vahelduva eduga 37 aastat kandis, mis aga sellele vaatamata on ikka igati šikid. ainuke viga, et veidi vanainimeselikud...
 
ik 11. juuni 2014, kl 20.00
Mina võiksin olla koduste vahenditega selline mutt. Mul on tumesinine krempleenkleit kodus, kaltsuka oma. See läheb kohe selga. Juuksed kammin märja kammiga ühele küljele lahku, kirju rätt pähe. Vanast ajast on olemas ka nailonist veniv võrk, kuhu saab mingi kompsu sisse panna, peegliga rahakoti vanaaegse, sellega poe suunas liikuma.(poest oostan saia pätsi ja peti paki) Jalga puuvillased sukad, pesukummiga pealtpoolt põlve kinni ja jalatsid mingid tervisesandaalid või olgu crocsi tüüpi käivad kah.
Kui ma nii inimeste sekka lähen, arvan, et vaatamist väärt olen küll. 46.a
 
haa haa 11. juuni 2014, kl 20.16
kindlasti, ik. kohe tullakse küsima, et millal te, lugupeetud Kihnu Virve, meie küllasimmanile ka tulete?
 
heltsik 11. juuni 2014, kl 21.58
endine käsitööõpetaja
ei, vot meie küll selliseid pajalapi susse koolis ei teinud.
aga seoses mutistumisega tulid meelde toredad pealt lukuga mustad pehmed talvesaapad. meie kutsusime neid "hüvasti noorus", sõbranna oli aga kesk-eestist ja seal nimetati neid "tasakäijateks".
vot sellised saapad tuleb kindlasti saada. ei tea, kas neid enam müüakse üldse.
 
heltsik 11. juuni 2014, kl 22.03
ninatargake
üks mutistumise tunnus on seegi, kui muututakse seniilseks ja kahtlustavaks, kui sekkutakse lõbusasse keskustellu kritiseeriva ininaga ja kui tundub, et kõik teised teie üle irvitavad:))
 
te 11. juuni 2014, kl 22.17
olete siin diskreetselt aluspesu kahe silma vahele jätnud. üks ehtne muti aluspüks koosneb paarist meetrist roosast trikotaažist ja kolmest meetrist kummist. rinna alla krougitud piisavalt avar püks lõpeb 3 cm enne põlve ja on seal samuti kummiga kinni krousitud. mitte ei tea, kas sellise tegumoe tingis kunagine ebakindel poliitiline olukord, et oleks, kuhu lauahõbedat peita või oli see soovimatut rasedust ennetav vahend.
 
valulla 11. juuni 2014, kl 22.56
Mutistumine... imelik väljend ja arusaam. Kui keegi mutistub, siis ta teeb seda, kui ei, siis ta ei tee seda. Ükski amet ega reegel ei hoia kedagi mutistumisest ;)
 
dobrolet 11. juuni 2014, kl 23.31
eks ta nii olegi. üks osa inimkonnast mutistub (sõltumata soost kusjuures) ja teine osa keeldub seda tegemast. äkki see mutistunud osa lihtsalt väsib millegipärast kiiremini iseendast ja ümbritsevast maailmast? langeb kunagi nähtud/läbielatud stampidesse ja keeldub sealt välja tulemast, sest see kunagine on turvaline, läbiealatud ja arusaadav. vabandan nüüd ette, aga seda pole mina välja mõelnud, - neid liigitatakse kohanemisvõimetuteks. ja elada on neil muidugi raskem. mis ei tee neid kuidagi halvemateks inimesteks.
 
karina 16. juuni 2014, kl 15.13
ma vist veel ei mutistu kuid naersin neid postitusi lugedes kohe suure häälega ja mõnuga.tegite mu tuju nii heaks!!!!!
 
üks 27. juuni 2014, kl 18.39
tõeline mutistumise musternäidis on tibu.
 
ihii 27. juuni 2014, kl 19.42
Kui te näeksite tibu tegelikkuses, saaksite südameataki, iialgi ei ütleks talle üle 40-e. Tehke järgi või makske kinni aga nii see on.
 
to ihii 27. juuni 2014, kl 20.40
korruta see 40 kahega ja lisa õelusest tekkinud topeltkogus kortse
 
ninatargake 27. juuni 2014, kl 22.06
no , kui see on lõbus keskustelu.. siis olen mutt, kes ei saa pihta huumorile. aga ma valelt maalt ja hobusega ka... kuid need riided ja tegumoed, mis te siin nii elutruult kirjutate kannavad oma aja märki ja inimesed neis riietes olid oma aja inimesed. mäletan oma noorusajast, et osad inimesed jah kandsid selliseid .. aga ma ei pane võrdusmärki riietuse stiilile ja mutile.
 
unistus 28. juuni 2014, kl 00.57
Unistuseks see riietus teil jääbki,sest selliseid riideid nagu siin kirjeldatud ei ole lihtsalt kusagilt saada.Jah mäletan,et mu vanaema kandis 25 aastat tagasi selliseid riideid.Praeguse aja muttidel on seljas turult ostetud kapuutsiga pikemad joped.Suvel heledad poolde säärde ulatuvad valged püksid ja kirju pluus.Mis pesu nad kannavad seda ei tea.
 
unistaja 28. juuni 2014, kl 01.55
äkki mõnes säästlikumas majapidamises on selliseid vahvaid riidetükke veel alles ja nad on põlvkondade viisi kasutuses?
 
meenutusi ennem mutistumist 29. juuni 2014, kl 12.02
file:///C:/Users/Kasutaja/Downloads/foto-suvi-sobrad-ja-jalgpall.htm
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!