Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
vaaaala teema
 
Stanley Kowalski 26. august 2014, kl 06.24
Nagu näha, siin hullemad taskuvargad koos kui Siberi avarustes. Taiga pätid jätavad vähemalt tikud alles, et inimhing ellu jääks. Siin tehakse puhas vuuk, ei mingit südametunnistust. Siberis sai levi otsides seedrimänni tippu ronitud, et vaaaala teemat lugeda. Lootsin veel puudli siinse teemaga eestikeelselt lugema ja kirjutama õpetada. Lihtsal põhjusel, et kirjavigu võrreldes muude kohtadega eranditult vähe. Kes iganes see kurjam oli, kes mu puudli helgest ja valgustatud lapsepõlvest ilma üritas jätta, tehku sotti oma südametunnistusega. Vaaaala teema jätkub siit.
 
mina 26. august 2014, kl 06.43
ei saa samuti aru, miks vaaala teema kustutati. oli ja elas oma elu kedagi segamata. huvitav kohe teada, kellele ja miks ette jäi?
 
vaaaal 26. august 2014, kl 09.41
kallid kannatajad, leppige olukorraga, mulle endale lõi piss pähe, saate aru!!!! peksin kõik endast eemale ja otsustasin kõrvaltvaatajaks hakata ja kui keegi julge mulle läheneda kavatseb, siis läbi tule, vee ja vasktorude - bitte pažalusta :D
rästu 26. august 2014, kl 09.59
Juuli läheb Maali juurde ja ütleb: “Tead Maali, sõda hakkab.”
Maali: “Kust sa seda tead?”
Juuli: “Allveelaevad on juba Paide all.”
Maali: “Seal pole vettki!”
Juuli: “Ega sõda küsi, tema muudkui tuleb.”
 
ah tead 26. august 2014, kl 10.13
vaaal, sina võid pissiga pead pesta kui väga soovid, meie jätkame pooleli jäänud kohalt.
rästu, teine variant selline - maali juulile: nägin, et hommikul väljus su uksest doktor kuusik. ega sa ometi haigeks pole jäänud?
juuli: no mis sa nüüd, eile hommikul väljus sinu uksest seersant käbi, ega sõda tulemas pole?
 
Lee 26. august 2014, kl 14.14
Haa, mind siin küll ei ole ja ega kohta ka ei ole, aga kui on, olen ka mina:)
 
krooks 26. august 2014, kl 14.27
mind ka siin pole, kitsas teil siin juunõu ja ega kusagil mujal mind eriti kah pole, a kui juba olen, siis nagu ei ole kah. sorri, isiksuse kahestumine. kusagil ma isegi olen, kuigi vaevalt, et selle üle keegi rõõmustab.
 
Lee 26. august 2014, kl 14.32
Kui ma juba olen, siis ei saa mitte uudishimuta.
krooks, aee krooks, no mis pessimism see nüüd oli?
 
krooks 26. august 2014, kl 14.44
no nagu ikka tavalised hädad - mingid tiibadeta tõugud järasid kapsad ära, naine jättis 20 a tagasi maha ja ma ei leia oma identiteeti. ikka selline eesti keskmine. a hing ihkab üle plangu piiluda ja kasvõi natukene naabrimehe bling-blingist osa saada.
 
Lee 26. august 2014, kl 15.22
Keerame pilgu ümber ja kõik kui sulavõi:) Kapsaid netu... tünni ei pea küürima, riivima/viilutama ei pea... puhas vedamine, ma ütleks:) +
jummalalinnuke sai kõhu täis, sa olid kui heategija, maailma näljahädast päästja. Me kummarame sinu poole...(langetab austusest pea)
Naine jättis maha... aga kui paljud naised on sind võtta saanud... (vaatab härdal pilgul)
No ja nüüd leidis, milleb üle kurta... misajast identiteet kedagi õnnelikumaks teinud, see on nagu südametunnistus, kui ei ole, ei ole shitta vajagi:)
Alati saab augu puurida ja kohe 2 silma jagu:)
Kaunist vihmast päeva...
 
krooks 26. august 2014, kl 15.39
Lee, sa oled lausa päeva päästja. vanast ajast mingi binoklilaadne asjandus alles - puurisin plangu sisse parajad augud ja ei peagi enam üles-alla hüplema, et näha, mida naabrid söövad.
 
Rozza 26. august 2014, kl 15.41
Naabrid peaksid elama piisavalt kaugel, et nende bling-bling teiste seas ebatervet huvi ei tekitaks.:DDD

Aga tänud teemategijale. Tore on näha, et miski igavene jätkub.:))
 
tuli, vesi ja vasktorud 26. august 2014, kl 22.11
vaal, mis see läbi nende läheneda ka on. mind huvitab rohkem, mis sind erakvaalaks hakkama ajendas.
 
vaaaal 28. august 2014, kl 09.17
narr, tegin teistele ruumi ;D
rästu 30. august 2014, kl 08.47
...:DDD
ma armastan avarust.
rästu 30. august 2014, kl 08.50
...:DDD
ma armastan avarust..
rästu 30. august 2014, kl 08.53
...;D
dublikaadid on keelatud, tore...ainus lisatud punkt ...ja ei ole dublikaat...
rästu 30. august 2014, kl 09.02
terehommikust...:DDD
 
vaaaal 30. august 2014, kl 11.43
hommikust, hommikust, kõik see puudel ja nende *peremees* :D
 
sigtuna väravad 05. september 2014, kl 06.11
rästu, sulle vist paljuvõitu ruumi jäetud, pooltki sellest pole sa ära täitnud.
rästu 05. september 2014, kl 19.46
...
ega jah...aga see ruum siin on mulle väga tähtis...tõsi küll, mitte vaaaala enda rajatud...
tereõhtust...:DDD
 
viskan pilgu peale 05. september 2014, kl 20.12
Tere, rästu! Kuidas sul vahepeal läinud on? Seened purgis, moosid keldris ja aega rohkem lobada?
rästu 05. september 2014, kl 20.57
pigem püüan elus olla...:D
rästu 05. september 2014, kl 21.10
nojah...esimene reaktsioos minu poolt...:DDD
olemas ja alati lobamas olemas.
 
vaaaal 05. september 2014, kl 21.46
viskasin kah pilgu peale :D
rästu 05. september 2014, kl 21.49
et oleme olemas...;DDDDDDD
 
vaaaal 05. september 2014, kl 21.57
olemas olen jah, täna nagu tigedate kasside käes olnud, nokkisin astelpaju, krdi harakad pistsid pooled marjad nahka enne kui ma Rahmaninovid neile kuulamiseks riputasin :D
 
viskan pilgu peale 06. september 2014, kl 08.03
Omkust, rästule ja omkust vaaalale! Vaaal, pane järgmine kord näiteks nahkkindad kätte, nahkjope selga ja lõigu kääridega marjad küljest.:)
rästu 06. september 2014, kl 08.30
mis sa lärmad...ma tahtsin veel magada...:D
 
viskan pilgu peale 06. september 2014, kl 08.41
Kes siis kaunid päikesetõushommikud maha magab? Rästu?! Kuhu on kadunud sinu romantiline meel? Podiseb padjanäoga hvoorumis, et tema tahab veel magada. Patujuttu ajad siin kõigile! Kui vaja võtan kastruli ja potikaane ning taon kõlinal iga jummala ommuk kui sa sellist juttu kavatsed jätkuvalt edastada!:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!