Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Naised kõik siin hakkajad, hellust ei vaja keegi.....
 
sa jeerum 28. september 2014, kl 07.29
rahu, kolmas kord, rahu. valulla on vana inimene ja ega ta ka kõike mäleta, mis oli siis kui miskit sellist oli. üks häda teil siin teise otsa, küll keegi ei landi ja siis on jälle vabaltlantijate üleküllus.
 
icc 28. september 2014, kl 08.43
Nii kirglised naesed siin, et vaene Juhan vist kuskile lukustatud kohta varjunud, äkki nopitakse veel ära.
 
kirglik 28. september 2014, kl 11.14
Loen ja mõtlen. Kurdetakse, et tundeid ei väljendata. Samas, kui keegi mainib sex-i katsetamist kolmandal kohtumisel tehakse mainija maatasa. Kuda neid tundeid küll väljendada tohib siis teisele. Mul on selles ikka tõsine mure ka. Kirjutan, kohtun ühe meesinimesega juba pikemalt. Tahaks teda tunnetada enda vastas sügavuti. Aga ei. Härra põhinõue meie suhtele on, et peame õppima teineteist paremini enne tundma.
Olen teinud siis sellest nõudest ka vastavad järeldused ja soetanud enesele vajadusepõhise sõbra. Et ikka seda ihaldusväärset härrat paremini tundma õppida. No järele on jäänud minupoolt vait sportlik huvi, et kaua võib mingi mees niimoodi käituda.
 
mees 28. september 2014, kl 12.01
Nii lihtne ongi,kohtad meestega ja samas pead vajaduspõhist sõpra. Kui mees nii teeb, siis on ta litsmees.
 
kirglik 28. september 2014, kl 12.06
mees, kui sina samadel alustel pead vajadusepõhist sõpra siis minu arvates ikka vajadusest lähtudes. aga lugemiseoskus on ka oskus ja ma ei kirjutanud, et kohtun meestega vaid et ühe mehega...
 
valulla 28. september 2014, kl 15.30
sa jeerum
Iga inimene peaks ikka vaid enda eest rääkima, mitte oletama.
Ma nii väga vana ikka veel ei ole ja minu elus on nii armastus kui ka kõik muu, mis armastuse imetlusväärseks ja õnnelikuks teeb. Ma olengi väga õnnelik :)
 
no tore siis ju 28. september 2014, kl 17.42
no siis on ju tore ju. valulla- trallalalla...
kirglikule: su vanamehel ei seisa, sel kes irmasti sügavusti tutvuda tahab.
ja selle vanamehe kinnipüüdmiseks sobivadki teised sexisõbrad...nii on ja jääb ka tulevikus, selle soliidse vanamehe saad veel kauba peale. sest ega rahal pole rahvust ja sugu ju...
 
sohvi2 28. september 2014, kl 18.04
seitse merd
18. september 2014, kl 23.50

Lugesin ja ... Jäin jänni.
Alguses tundus, et kirjutaja "seitse merd" on naine. Siis aga jõudsin lauseni "Ma peaaegu võin kihla vedada, et ülemuse tädiga semmima hakata on riskantne..."

Või kajastub selles tekstis kooselusoov omasoolisega? Aga umbes tund varem on sama "seitse merd" kirjutanud nii: "Ega ma meest armumise jutuga peletada ei tahagi - turvat ja tavalist elu tahan, seda küll."

Mulle on vist külla tulnud see kena saksa noormees, kes segab tekstidest aru saamist? :\
 
kirglik 28. september 2014, kl 18.04
Ei see põhjalik tutvuja mul nüüd väga vanamees ole. ikka minust natuke noorem nagu kombekas värk ette näeb. Loodetavasti tal raha ikka on, aga see ei huvita mind, saan omadega ise hakkama. Probleem selles, et miks pean ma siis kasutama veel sexi sõpra, kui ise ajan liini teisega, pealegi see sõber ise ka abielus ja tema naine hoiab jälle teda kuival. Miks on tänapäeval lihne üksühele kirglik elu tehtud nii keeruliseks.
 
marta 28. september 2014, kl 18.16
Väga ebamoraalne käitumine kirglikul
 
maša i medved 28. september 2014, kl 18.37
marta, sinu jaoks peab ühe eraldi väääga tõsise teema tegema
 
kirglik 28. september 2014, kl 18.39
Ise võtan küll seda, kui vajadusepõhist.
 
sohvi2 28. september 2014, kl 18.48
maša i medved,
siin on üks hästi tõsine teema, ei ole vaja jalgratast leiutada. Sa vaata üle, kas teema on piisavalt tõsine, et seda martale pakkuda: http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?69,13235309
 
mees 28. september 2014, kl 19.00
Naistel lubatud vajaduspõhine suhe, meestele soovitatakse külastada bordelli.
 
kirglik 28. september 2014, kl 19.03
Kulla mees oled sa kohanud mõnda naistele mõeldud bordelli??
 
to sohvi2 29. september 2014, kl 00.12
Loe kirjutis mitu korda üle, siis saad aru ka.
 
saksa noormees;) 29. september 2014, kl 08.49
Tegelikult on kirjutistes selle saksa noormehe käsi kah ikka mängus, eks ta üritab end kaaslaseks haakida...keerulise nimega, nagu ta on :)
 
lahendus 29. september 2014, kl 13.12
tänan sind aruka vastuse eest valulla.nii see on,meie eas ei ole inimesed enam võimelised kooseluks aga seda naised vaid soovivad.miks?
 
lahendus 29. september 2014, kl 13.20
TÕSISES ELLUSUHTUMISES proua aino teema nii mainib.Hea kui inimestel oma tootlik ettevõtmine,pole vaja muretseda töö pärast.50+ ja ikka tuleb uksest aknast aga mida teevad teised,kel sellist hakkamist pole olnud.Valitsus soovitab enda ettevõtteid kuid kes paneb ettevõtetele jalga ette?Õppige parem kõik ja minge riigiasutusse tööle.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!