Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uus juurdetulija
 
tõlkes kaduma läinud 03. detsember 2011, kl 15.42
Tere kõigile.
Tahan küsida, kas siin tutvutakse ka või on selle nurga funktsioon niisama mõtteid vahetada?
Olen naine 50+ ja tutvuksin intelligentse ja sõbraliku mehega sobivas vanuses. Leidub siin kedagi sellist?
 
saab küll 03. detsember 2011, kl 15.48
tutvuda, enamasti toimuvad siin auruväljalaskmise meistrivõistlused, peale autasustamist saab tutvuda, enneaegsed tutvumised on doping
 
tõlkes kaduma läinud 03. detsember 2011, kl 16.07
Nendest meistrivõistlustest sooviksin küll distantseeruda, isegi ergutajana selles osalemist pean endale ebasobivaks. Viisakas suhtlemine peaks olema siiski elementaarne, mitte autasu vääriv eneseületus. Kuid ära muretse, "saab küll", ma mõistan, et see oli sul öeldud väikese iroonilise alatooniga. :) Mul on huumorimeel täiesti olemas, ainult labasustele ta ei kipu reagerima.
 
arvan 03. detsember 2011, kl 16.34
Siin on kombeks niisama lobiseda ja võimalikult tihti teistele "ära teha", oma egot turgutada.
 
tõlkes kaduma läinud 03. detsember 2011, kl 16.43
Hea "arvan", kombeid saab muuta ja see on meie kõigi endi kätes. Üks kord jätta pahatahtlik kommentaar kirjutamata ja juba ongi väike muutus paremuse poole.
Ei ole ju liiga keeruline?:)
 
Leonard 03. detsember 2011, kl 16.43
Mis on teemaalgatajal tutvumise eesmärk.Ära hakka kohe heietama püsisuhtest jne.Lihtne küsimus ju.
 
arvan 03. detsember 2011, kl 16.49
Kommenteerin väga harva, aga olen saanud ise tunda, mida tähendab siin nurgas kirjutada. Oli kunagi suur mure, lootsin natuke arusaamist leida, kuid paraku valati üle - sry- pasaga.
 
tõlkes kaduma läinud 03. detsember 2011, kl 17.00
Veider, ometi peaks siin kommenteerijad olema küpsed ja tasakaalukad oma mõtetes ja väljaütlemistes.
Mõistan sind, murega tulles on eriti ebaõiglane sattuda vääriti mõistmise ja kohtlemise alla.

Hea Leonard, püsisuhtesse jooksupealt hüppamise jätame parem 20-30 aastaste pärusmaaks, nõus?
 
ontlik härra 50+ 03. detsember 2011, kl 17.04
võiks ju isegi tutvuda, aga esmalt tuleb teha test, kas sa oled veel seksivõimeline ;)
 
arvan 03. detsember 2011, kl 17.22
Omal ajal arvasingi, et 50+ on tasakaalukad ja arukad. Loomulikult on selliseid ka siin olemas, aga kaovad nagu teiste varju.
Tutvumiseks see nurk pole parim, aga võib näkata. Eriti seksi pakkudes:)
 
tõlkes kaduma läinud 03. detsember 2011, kl 17.22
Ontlik härra 50+, ma kirjutasin ju, et olen 50+, mitte surnud, seega olen täiesti elus ja funktsioneeriv. Kuigi minus ausalt öeldes tekitab väikese tõrke, et see on ainus asi, mida sa kõigepealt teada soovid naiselt, keda sa veel ei tunne ega näinud pole. Selle suhtumise põhjal pakuksin sinu vanuseks 22+.
 
Leonard 03. detsember 2011, kl 17.24
Hei jälle.Leonard arendaks tutvumisprojekti edasi aga ei tea kohe kuidas alustada?Jama aga püüame.
 
Aga sa 03. detsember 2011, kl 17.31
tutvuja, kontrolli hoolega, et siinsetel meestel ikka mõlemad jalad (need kõige pikemad) mitte ühes püksisääres pole ja teist säärt poleollagi, kiiruga juhtub ju,,,
 
tõlkes kaduma läinud 03. detsember 2011, kl 17.32
Kuidas oleks, kui Leonard räägiks alguseks mõne sõnaga põhjustest, miks ta soovib tutvuda?
 
Leonard 03. detsember 2011, kl 17.37
Eks ikka vaheldust argiellu.Nagu öeldud ei mingit leiva ühte kappi panekut.Spa külastused,kontserdid ja siis voodi värk.Konkreetne vastus.
 
n51 03. detsember 2011, kl 17.40
Kuule,Leonard.Ma olen sellisest ettepanekust ka huvitatud.Täitsa normaalne jutt.
 
to n51 03. detsember 2011, kl 17.48
kui huvitatud, siis jäta meil
 
tõlkes kaduma läinud 03. detsember 2011, kl 17.51
Hea Leonard, isegi liiga konkreetne on su vastus. Mind teeb ettevaatlikuks mees, kes paaniliselt seda ühiste leibadega kappi kardab. Mainid seda juba teist korda. Minu leib on kindlalt minu oma kapis ja sinna ta ka jääb, ometi ei leia ma põhjust seda valjusti välja hõigata. Voodiga aga on sellised lood, et sinna tõmbab ikka hingede sobivus, võta või jäta. Liiga erinevad inimesed ei sobi samapalju kui liiga sarnasedki.
 
Leonard 03. detsember 2011, kl 17.58
Sul on õigus.Ma ei ole pealetükkiv aga kas jätkame projekti või paneme punkti.
 
Teine naine 03. detsember 2011, kl 18.07
tõlkes kaduma läinud,
Mine sellele kodukale ja leiad kindlasti omale kena kaaslase

http://www.hot.ee/sm2/Otsing.htm
 
tõlkes kaduma läinud 03. detsember 2011, kl 18.08
Ennatlik oleks muidugi esimese ebakõla puhul uks pauguga kinni lüüa, nägemata üldist plaani, takerduda pisiasjadesse. Mis linnas Leonard elab?
 
võlur 03. detsember 2011, kl 18.12
uskuge ,et neil kahel on olemas ühine puutepunkt,tunnen seda kohe ära.nii et mina soovin teile ilusat esimest kohtingut.teemaalgataja ja Leonhard.n-51 LEONHARDILE EI SOBI.
 
Leonard 03. detsember 2011, kl 18.16
Ennatlik muidugi.Elan Eesti väikelinnas aga minu jaoks ei ole kaugused probleemiks.Lähen nüüd ja panen autole talvekummid alla ja siis ootab mind saun.Aga pajata ka endast natuke aga seda loen ma juba homme.Virtuaalne kallistus.
 
teemaalgataja..uus 03. detsember 2011, kl 18.28
võlur soovitab sulle,ära jäta juhuse hooleks nüüd ja praegu on sinu aeg heaks suhteks usu palun.Leonhard on sinule ja sina temale hetkel just vajalikud ja teineteisele oodatud.ära lase segajaid vahele oma võimalusele.
 
tõlkes kaduma läinud 03. detsember 2011, kl 18.41
Ai-ai, Leonard, talverehvide kuupäev kukkus juba mitu päeva tagasi! Vabandusena oleks aksepteeritav ainult kinnitus, et neil päevil sul sõite ette ei tulnud.
Saun on tore ja eriti laupäeva õhtul. Mis ei tähenda sugugi, et saunas ei võiks käia ka teisipäeval, kolmapäeval või reedel.

"teine naine", tänan heatahtliku viite eest.

kommenteerija kl.18:28, kas sa tõesti usud, et niisama lihtsalt ongi võimalus käes? nagu oleks võlur oma kepikesega viibanud?
Samas, muinasjutud on ilusad ja lähevad tõeks igas eas, kui lapsemeelsus on säilinud.

Minust: Linna lähedalt maalt. Nii lähedalt, et hea tahtmise korral võiks end ka linnanaiseks tituleerida.
Soovin leida kedagi, kellele mõeldes süda kiiremini põksuma hakkab, kellele mõelda helluse ja armastust täis südamega.

Hüva leili.:)
 
to Lost or Misplaced ? 03. detsember 2011, kl 21.42
Tere tulemast.

Siin on ikka leitud kaaslasi. Peale suve tagasi tulles ei näe enam ühte, kes nimetas ennast kenaks prouaks. Taevale tänu, ta vist sai mehele.
 
hulluarst 04. detsember 2011, kl 08.25
Üks kena proua on meil ravil.
 
Mees 50 04. detsember 2011, kl 09.45
Lugedes teemaalgataja kirju või siis postitusi,siis paistab,et mina enam ei hakka võistlema Leonardiga.Arenda oma projekti edasi ja ausalt öeldes,pole minul enam siin isu ka lantida.Olen kohtunud 3-4 naisega.Ühe läksime kohe pärast kohvitamist lahku aga teistega jõudsin ikka käia ka kultuurisündmustel ja voodis samuti.Oli samuti vaheldus.
 
n53 04. detsember 2011, kl 10.53
to Mees50. Kas Sa siis testid siinseid naisi? Ma oleks ka tutvumisest huvitatud, aga ainult testimisele küll ei soovi minna.
 
Roosa Manna 04. detsember 2011, kl 11.16
Vaene mees see Mees 50, nii palju pidi endast andma ja nii vähe sai vastu.Ainult 3-4 naist? Isegi arvu ei mäleta täpselt.Altzheimer ruulib täiega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!