Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Postkontor
 
Jõuluvana 21. detsember 2011, kl 10.11
Kuna jõuludeni, aasta lõpuni ja uue aasta alguseni on jäänud vähe päevi, tuleb olla varmas oma parimate soovide ära saatmisega. Selleks ma avan postkontori, et 50+ asukad saaksid oma ilusate ja heade soovidega tervitada nii vanu kui uusi foorumlasi, nii nimeliselt, kui kollektiivselt.
Soove võib esitada igasugusel kujul, kuidas kellelegi meeldib. Muusikalised tervitused, lõiguke raamatust, luuletused, niisama heast südamest tulevad sõnad.
Head tervitamist ja soovimist!
 
kah fänn 21. detsember 2011, kl 11.11
Lp.RIHO SIBUL.
<<Soovime Teile Toredaid Jõule ja Meeleolukat
Aastavahetust! Head kitarri näppimist!>>
 
Ilma 21. detsember 2011, kl 11.37
Kõigile "endistele" ILMEKATELE, ilusat jõuluaega ja parimat uut aastat.
Iial ära ütle iial....mine tea, mine tea....
 
Murri 21. detsember 2011, kl 11.44
Kallis HARDI VOLMER!
Häid Jõulupühi!
 
Kalli 21. detsember 2011, kl 11.46
Va.PEETER OJA!
Rõõmsaid Jõule! Gud Jul!
 
Mart 21. detsember 2011, kl 12.00
Kallis, Mart Juur!
Rõõmsaid Jõule! Saagu teid palju! Tädi Anna suguharust.
 
Jõuluvana 21. detsember 2011, kl 12.25
Tublid olete! See,et te oskate iga asja ära narrida, on teada. Kahju, et hästi mõeldud soov ja teema niinimetatud " vaimukate humoristide " poolt taas peldikust alla lasti.
 
päkapikk 21. detsember 2011, kl 12.45
Jõuluvana, Jõuluvana, misasi see peldik on?
 
päkapikule 21. detsember 2011, kl 14.37
Peldik on harimatu inimese tualett.
 
rästu 21. detsember 2011, kl 15.45
...:)
Kord on elu nagu helge laul, teatamaks, et pühitsetud taeva all ei tohi tarduda.
Inimlaps! Taeva tuulterütmis jõuab Aeg me südameteni ja sellest saab meie mõte elujõudu. Elujõud on püha! See on elu suurim rikkus ja kink korraga. Elujõu oleme saanud oma vanematelt, kelle igavik on pühitsetud eluleivas.
Aga mis see elujõud on?
See on eelkõige Vaimsus. Ja mitte kunagi ei mõõdeta seda horisontaalselt, sest ta pole tundeläve laius, vaid kõrgus.
Usu igipõliselt kogetut - kõige kestvam legend Vaimsusest on elu ise.
/E.Naaber/
 
korpulentne 21. detsember 2011, kl 18.54
Soovin foorumis osalejatele ja lihtsalt lugejatele imelisi Jõule:)
Minule isiklikult võiks Jõuluvana tuua suure ja sädeleva, punase šlehviga seotult toreda mehe!:)
 
Mis siis 21. detsember 2011, kl 19.01
Tänan.Mina soovingi imelisi jõule.
 
valulla 21. detsember 2011, kl 21.17
Ilusat jõuluaega kõigile!
 
läbihüpanu 21. detsember 2011, kl 22.06
kle, sina, jõulu vana, sa oled ju selline kuri, nagu näärivana, kes vitsaga ringi jolksus, ma kartsin lapsena selliseid. sind ei karda, aga sa oled ebameeldiv. kuri on alati ebameeldiv minu jaoks. õnneks ma ei pea sinuga leppima, õnneks tean, et kusagil on olemas õige ehk HEA Jõuluvana. ja ta jõuab minu juurde kindlasti.
aga sina, nimevaras, ole tervitatud, nagu kord ja kogus ette nägi - sinu kord ja kohus.
 
rästu 21. detsember 2011, kl 22.17
näh, vähemalt üks hea inimene ikkagi läbi käinud...:D
 
Rozza 22. detsember 2011, kl 10.14
Kõigepealt tänud valullale ja spetsiaalselt temale mõeldes ka järgnev lugu, mis küll ei seostu talve või jõuludega, aga ehk on siiski nauditav.:)
>

Kõigile teistele siinsetele headele kaaslastele, nii endistele, praegustele kui ka uutele, soovin rahulikke jõule ning soovide täitumist!

Ja tänud Jõuluvanale nii toreda teema eest!:)))
 
kraaks 22. detsember 2011, kl 12.48
ma tean...see luuletus ei kuulu meie aega...aga see luuletus on osake minu esivanemate eluloost. ja mitte ainult minu...ma usun, see luuletus puudutab meid kõikit. keda rohkem, keda vähem.

Marie Underi „ Jõulutervitus 1941 „ valiti Eesti saja parima luuletuse hulka.


"Jõulutervitus" 1941 Marie Under


1.Astun vaikselt jõululumist
rada üle kannatanud kodumaa//
Iga lävel tahaks kummardada:
ükski maja pole leinata.

2. Vihasäde hõõgub muretuhas,
nördimusest kalk, hell valust meel:
ei saa mitte olla jõulupuhas
sellel valgel jõulupuhtal teel.

3.Ikka mõtlen neile,
kes siit viidi...
Taeva poole karjub nende äng.
Nagu oleksime kõik ses süüdi,
et neil puudub-meil on söök ja säng.

4. Aralt ohkan nagu mõistukeeli,
uskumata, et see täide läeks:
Kas me kunagi oma meeli
saame tarvitada rõõmu hääks?


Ma soovin kõigile rahulikke jõule, kodusoojust ja inimesi kõrvale, kellele vajadusel toetuda !
 
Anna 22. detsember 2011, kl 13.12
Parimad jõulusoovid kõigile, kellega siin kunagi suheldud!
Olge terved ja toimekad, hoidke vaim värske ja hing noor! Tehke iga päev midagi selle heaks, et tõelise kohmaka vanainimese iga jääks võimalikult kaugesse tulevikku ja kestaks võimalikult lühikest aega!
 
Leida 22. detsember 2011, kl 15.24
Tervitan Eesti vapraid naisi ja mehi, tublisid lapsi! head 2012.a. Tovariš Putin, me ei karda sind!
 
vaaaal 24. detsember 2011, kl 10.50
Minu lobeelia helesinine õis tervitab kõiki foorumlasi ja soovib jõulurahu!
 
Michka 26. detsember 2011, kl 07.52
Rebjata! C novom godom! C novom stšaštjem!
 
Sati 26. detsember 2011, kl 08.10
http://www.youtube.com/watch?v=iHK92p-Zoxs&feature=share
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!