Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Keda, mida tahetakse?
 
M58 17. oktoober 2014, kl 19.05
Naised ikka kiidavad, et kui hea on üksi. Ei mingeid muresid ega kohustusi. Aga ikka on neid tutvuse otsijaid omajagu.Ja siis tahetakse mingit erilist suhet. Ei sobi kooselu, ei visiitsuhe. Kuna hinnatakse üle kõige isiklikku vabadust ja sõltumatust.
 
aus vastus 17. oktoober 2014, kl 19.20
Vabadust väärtustavat suhet tahaks :) On sul midagi pakkuda?
 
N53 17. oktoober 2014, kl 19.24
Aga isiklik vabadus ja sõltumatus on ju üle kõige? Sellise tunnetatud paratamatuse ja kohustuste piirides. Ka nii saab suhtes olla, et tunned end vabana. Peab muidugi leidma inimese, kes ka suhteliselt iseseisvat ja aktiivset elu elab. Minu meelest on just see probleemiks.
Elementaarne on lisaks ka hinge ja ihu kokkusobivus. nii et päris keeruline on tõesti kedagi leida.
 
ka 53 17. oktoober 2014, kl 20.39
Igal juhul on 58 aastane mee minu jaoks liiga vana. Mind huvitav mees võiks olla 5-10 aastat noorem.Siis on mees ihuliselt ka tasemel.
 
mis 17. oktoober 2014, kl 21.29
Kas sul kliimas on ? Või on see peas , kes teab ?
 
kes 17. oktoober 2014, kl 21.36
siin millises kliimas on? ma keset seda eesti kehva suusailma päris kadestan neid, kes praegu paremas kliimas viibivad.
 
anne 17. oktoober 2014, kl 21.48
aga mida sina kulla mees ise tahad?
 
eesi 17. oktoober 2014, kl 22.01
Igal ühel omad tahtmised. Keeruline on üldistada. Alusta iseendast, mida sina mees tahad, küll leidub ka sinu jaoks keegi, kui seda töesti soovid.
 
noh 17. oktoober 2014, kl 22.07
Põetajat otsitakse, keda muud.
 
ahsoo 17. oktoober 2014, kl 22.34
põetamine on tasuline teenus ja otsima peaks siis tööpakkumiste pakkumise alt. meie oma emale leidsime kuulutuse kaudu täiesti korraliku põetaja.
 
ahsoo 17. oktoober 2014, kl 22.35
vabandan, millegipärast läksid pakkumised kordusele. pole hullu, mõte jääb samaks.
 
Uus 17. oktoober 2014, kl 22.44
Ma ei tea, mida teised naised tahavad, aga ma tean, millist meest enda kõrval võiksin näha....head meessoost sõpra eelkõige, kellega maast ja ilmast võiks juttu ajada, kes end täis ei kaaniks, kui koos välja minnakse, kes ei tyki minu juurde elama, kes peab lugu heast huumorist ja kes ei ole kehkats....no mingid puudused ja kiiksud peaksid tal ikka ka olema...nendeta on inimesed igavad.
 
paks naine 17. oktoober 2014, kl 22.58
mina otsin meest, kes jaksaks mind kätel kanda ja kes mulle poest singikärakaid tooks. ja need peekonid ka omast taskust kinni maksaks.
 
nonii 22. oktoober 2014, kl 22.45
90-aastaselt vanapoisilt küsitakse surivoodil:
"Sa pole kunagi abielus olnud, aga pole ka kunagi öelnud miks. Nüüd, enne surma, võiksid ju oma sõprade-tuttavate uudishimu rahuldada ja oma saladuse reeta?"
"Jah, mul on üks saladus," vastab surija. "Ma ei ole kunagi abielu vastu olnud, aga ma otsisin ideaalset naist. Ja selle otsingu tähe all mööduski mu elu…"
"Kuid kas sa siis tõesti ei suutnud meie suurest maailmast, miljardite naiste hulgast, oma ideaali leida?!"
"Ei, ühe ma siiski leidsin," vastab rauk pisaratega võideldes.
"Aga mis siis ometi juhtus? Miks te ei abiellunud?"
"Sest see naine otsis ideaalset meest…"
 
Noneh 22. oktoober 2014, kl 22.50
Lõpuks ometi...:D
 
seda et 23. oktoober 2014, kl 02.29
Aga mida sa ise tahad?
 
M58 23. oktoober 2014, kl 03.22
Ise otsin ilma halbade harjumusteta korralikku mutti. Kes ise ennast ülal peab ja mulle hommikuti herkuloputru keedab, puud raiub, ahjud kütab ja aknad lõpuks ette paneb, ei näe ju läbi kile, mida naabrid teevad. Püksid vaja kah ära pesta ja poodi "Mesikäpa" kommide järele minna.
 
N50 23. oktoober 2014, kl 09.04
öeldakse, et naine ei teadvat ise ka mida ta tahab. Minu tean vähemalt sedagi, mida ma EI taha :)
haiglaselt armukadedat meest, nö vana kooli vanameest, kes arvab, et naine ongi loodud meest teenima köögis ja voodis; kitsipunga, kes ei raatsi endale sokkegi osta ja arvab, et seda peaks tegema naine; lohakat, kes oma asjad vedelema jätab ja vannitoas ega WC-s puhtust ei oska pidada; kes ise kapist sööki kätte ei saa; kes kuhugi minna ei viitsi kas laiskusest või ihnusest; laiskelajat, kes räägib suure suuga, kuidas ja mida teha, aga tehtud ei saa midagi;kes arvab et ülejäänud inimesed on kõik lollid peale tema enda; kes iga asja kohta ütleb- minu ema tegi seda nii või -no minu ema seda küll poleks nii teinud.
 
hehhee 23. oktoober 2014, kl 12.12
Ja M58 otsibki tasuta põetajat :D.
No lootust on, kindlasti leidub selliseid robotilaadseid, autopiloodil toimivaks programmeeritud kodumasinaid, kel garantiiaeg küll ajaloo hämarustes ja mõni detail logisemas, kuid siiski kasutuskõlbulikud.
 
tibu 23. oktoober 2014, kl 12.39
Teemategija, pole oluline mida tahetakse, ära neid loe, see sind ei puuduta, tähtsam, mis sind ennast puudutab ja mida soovid ise. Taktika on, otsi samade soovidega naist nagu sul endalgi ja võta temaga ühendust. Miks raiskad enda huvi naistele, kellest teemas kirjutasid või arvad, et nad nüüd hakkavad päevapealt teadma, mis neile sobib ja mida nad tahavad,kui nad siiaamni pole sulle sobivad, ei sobi nad ka peale teemat.
 
nii 23. oktoober 2014, kl 14.16
tibuke, loe enne kui oma oodi kuuldavale lased.
----------------------

M58 23. oktoober 2014, kl 03.22
Ise otsin ilma halbade harjumusteta korralikku mutti. Kes ise ennast ülal peab ja mulle hommikuti herkuloputru keedab, puud raiub, ahjud kütab ja aknad lõpuks ette paneb, ei näe ju läbi kile, mida naabrid teevad. Püksid vaja kah ära pesta ja poodi "Mesikäpa" kommide järele minna.
 
u 23. oktoober 2014, kl 19.40
kle teemaalgataja, nüüd vastu sügist on küll suht lootusetu leida naist, kes "puud raiub" - või kui, siis otsi kähku, sest varsti on mets lumine ja seal kirvega vehkides puid langetada ei taha vist keegi, isegi mitte sinu pärast:) aga tühipaljas halgude lõhkumine, see on ju käkitegu. ja ära ilmaasjata pabista: kui kõik loetletud tööd tehtud ning kuu ja tähedki taevast alla toodud, pole naisel enam mingite "harjumuste" jaoks võhma.
 
m 23. oktoober 2014, kl 21.08
Aus arvab: Vabadust väärtustavat suhet tahaks

Kallis aus, suhe ei ole vangla, et vabadust suhtest otsid.

need kommentaarid on siis ilmekas näide meie naiste tasemest ja nende eelnevast elukogemusest,
väga sit-d valikud olete osanud teha, ainult kaastaunne, aga ei mingit suhet teiega
 
jajah 23. oktoober 2014, kl 21.24
kulla m, võta rahulikult, keegi sinuga suhet ei soovigi. ja ei maksa ennast N50-ne vanakooli vanamehe kirjeldusest nii puudutatuna tunda.
 
M58 24. oktoober 2014, kl 08.32
Mida asja siin mingi tibu õpetama tuleb, mis mind puudutab või ei puuduta. Kanni tuleb selline plähmatis koos kõigi nende õpetustega saata. Kui ma samade soovidega naise sebin, siis pean talle putru keetma, ahju kütma ja aknad ka ette panema. Kes selle kõik kinni maksab, tibu või?
 
alleaaa 24. oktoober 2014, kl 08.57
Täna peale tööpäeva siis leinatalitus ja suurem pisaravalamine, kaasa pabertaskurätid jm. kurbusetõrjevarustus, ehk on kuskil vaba pinda, et suurem hulk saaks tähistada "maailma kokkuvarisemist ja lootuste purunemist", m ju ütles, et
"ei mingit suhet teiega"....
 
lootus sureb viimasena 24. oktoober 2014, kl 09.13
äkki m mõtleb veel ümber, ma juba kodus ütlesin, et lähen ära teise juurde. hulga kristalli ja lauahõbedat jõudsin ka ära pakkida. ei hakka ju seda träna uuesti lahti harutama.
 
paks naine 24. oktoober 2014, kl 10.06
ja mina jõudsin juba pika looriga xxxxl mõõdus pruutkleidigi ära tellida. ikka lootuses, et just m on see härra õige, kelle käevangus ma altari ette kablutan.
 
vaaaal 24. oktoober 2014, kl 10.26
pange kelgule rattad alla, on väärt saaki kergem altari ette lohistada :D
 
von ehv 24. oktoober 2014, kl 15.08
OTSIMISKULUTUS!

otsin hellaõrnalist naiselist kaaslast kogueluks (s.t. hellaõrnalise naiselise kogueluks, sellepärast, et ma elan niiGuinii kauem praega), kes niigui minagi väärtustab ning indab tingimusteta privaatsust, täielikku sõltumatust, üüratut vabadust, inkoognitolisi olemisi ilma aruandluskohustusteta, probleemideta äraminemisteolemisi ilma tulemisteta ja kohtumiskohustusteta, totaalset vaikust, piirideta üksindust, mentaalset terviklikkust, anatoomilist puutumatust, ülevoolavat erudeeritud aritust ja praekartulaid.

näitame koos kõikidele, et toetavaltkirgastav mõlemapoolselt kasulik suhe saab olla romantilishomeeriline ka ilma teineteisele piire seadmata, teineteist tüütamata, teineteist ahistamata ja kaikasid kodaratesse viskamata elik kordagi kokku saamata, rääkimata, kirjutamata ja isegi teineteist tundmata !

saada, ilus kaunising, minule siia teade märgusõnaga ""Ohh aegu" ei aegu" ja teeme ära !

pee.ees. minu kaaemmii on 43,52 !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!