Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Proteesid ajavad oksele !!!
 
Raiz 22. oktoober 2014, kl 15.51
mul oli esiti kui proteesid suhu pandi selline tunne et keegi veel peale minu sööb samal ajal sama suuga.
 
kah proteesidega 24. oktoober 2014, kl 13.26
See ikka pigem tahtmise küsimus. Esimeste proteesidega ei harjunud esihambad olid mul olemas ja lõin käega ja peaaegu, et ei kandnudki proteese. Kui ülakorruse tühjaks lasin tõmmata ja uued teha lasin harjusi ära küll, sest hambutuna ma ringi käia küll ei taha kogu aeg suus ja ei tule enam meeldegi nagu oma hambad ja nii ilus naeratus.
 
Huvitav 24. oktoober 2014, kl 23.18
Kui palju maksavad kõige odavamad proteesid 11 ülehambaga ?
 
teab 25. oktoober 2014, kl 07.17
Seda, et terve ülemine osa maksab 220.
 
sama probleem 25. oktoober 2014, kl 20.34
mul sama probleem.
lasin teha ühes tallinna hambakliinikus, 1 hammas, maksis 200€, aga kanda ei saa.
esimesel proovimisel arsti kabinetis hakkasin kohe öökima, siis ta lõikas veidi kitsamaks, ikka sama jama.

olen lapsena mitu aastat (kui breketeid polnud veel leiutatud) kasutanud esihammaste paikasaamiseks mingeid traate koos kunstsuulaega, nende peale justkui ei hakanud oksele, aga niipea kui selle 1-hamba proteesi panen, siis tundub nagu selle tagumine äär läheks kurgule liiga lähedale ja tekitab öökimisrefleksi.
nii see kallis vidin mul kodus veeklaasis seisabki.
töö kah selline, et pean inimestega pidevalt suhtlema. no ei saaks ju suhelda, kui kogu aeg öögiksin.
 
nonoh 25. oktoober 2014, kl 21.57
Esimest korda kuulen, et proteesid öökima ajavad. Kuidas? Ega nad päris kurgus ei ole. Kui sõrmed kurku pista, ajab öökima.
 
aqua 26. oktoober 2014, kl 17.08
Proteesiteemale omalt poolt lisaks, et on eriliselt tundlikke inimesi, kes ei saa isegi hambaid pesta ilma, et öökima ajaks, tihti on see ka pärilik, tugev okserefleks, kas siis madalast kurgulaest tingitud või muust, teadsin, et minagi kuulun sellesse inimrühma ja kuna 50+ on just õige ja viimane aeg hammaste osas veel midagi ette võtta, siis saigi otsus tehtud ja saan 6 implantaati suhu, need on siis kunsthambad, mis kinnitatakse luusse ja ongi nagu oma hambad, mingeid proteese poleks võimeline kandma, raha läheb tõesti palju, aga on ka aeg endasse investeerida, pealegi pole mõtet raisata raha asjadesse, millest nagunii kasu pole!
 
aivar 03. detsember 2020, kl 22.42
Endal puuduv esihammas asendati Maryland proteesiga. Protees kinnitati kõrvalhammaste külge plommidega.Kui suhu pandi olin väga rahul ja see tundus mugav.Kuid nüüd õhtuti kodus ajab vastu ja tekib iiveldus.Imelikul kombel just õhtuti. Nagu mingi klots oleks suus.No validool teeb asja paremaks. Peab ka TicTaci ostma.
 
vast..us 04. detsember 2020, kl 11.30
Asi psüühikas, mõtle positiivselt , kui ilus naeratus sul nüüd on ja lase arstil asi üle vaadata. Võib olla vajab mingi koht seaö lihvi. Muidu võib hea psüühikaga ja positiivse meeleoluga harjuda kolme päevaga.
 
PEAB .--olemagi öökimis tunne 15. detsember 2020, kl 11.56
protees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> uued proteesid ,esimest korda ja ei harju mina nen
> dega .
VALEHAMBAD PROTEESID ONGI SELLISED KLOBAKAD --- JA on TEINEKORD nii hullud --- PANGE IKKA ENNE SUHU PANEMIST VETTE
 
JA haigekassa ka maksab,, Röövlitele 15. detsember 2020, kl 11.58
teab Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seda, et terve ülemine osa maksab 220.
ÜPRIS KALLID NEED PLASTIKUST KLOBAKAD :::
 
viimasele 17. detsember 2020, kl 06.44
ära kiunu, kui 1 lõuatäis maksab TERVELT 220 euri, siis kobi parem Soome ja telli sealt endale proteesid. Üks lõuatäis /hind si
+is) algab miinimum hind 620 eurist, aga tellides kogu suutäie algavad hinnad 1500.00 eurist' +muud vidinad sinna lisaks...
 
jah 18. detsember 2020, kl 17.30
Õige, natukene alla 2000 eurot. Ülemine ja alumine.
 
ära sa räägi 20. detsember 2020, kl 03.13
põhulõuast suurtähele ei sobi ei kunstjalad ega kunsthambad, kõik tal logisevad ja kolisevad, ega käi ühte jalga. täheldades ta suurt huvi siniste tablettide vastu, mis paraku naisi ligi ei tõmba, siis varsti hakkab vigisema netist tellitud kunstpeenise üle. kuna hoidis järjekordselt kokku ja tellis kilekottidest ümbertöödeldud ersatsi, siis vajus agregaat juba paigaldamisel lössi ja edasisele taastamisele ei kuulu. karma vist selline shitt läbi elu.
 
aivar kirjutab 17. veebruar 2021, kl 13.46
aivar Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Endal puuduv esihammas asendati Maryland proteesig
> a. Protees kinnitati kõrvalhammaste külge plommide
> ga.Kui suhu pandi olin väga rahul ja see tundus mu
> gav.Kuid nüüd õhtuti kodus ajab vastu ja tekib iiv
> eldus.Imelikul kombel just õhtuti. Nagu mingi klot
> s oleks suus.No validool teeb asja paremaks. Peab
> ka TicTaci ostma.

Lisan oma algsele postitusele juurde et plommidega pandud Maryland sild tuli koguaeg hammaste küljest ära. Lõpuks tehti plaatprotees suulaega mida saan ööseks ära võtta. See on ikka kindlam.Suulagi ei ole täielikult kaetud.Kuid mugavusega on nii ja naa. Plommidega pandud Maryland oli mugavam kuid ei püsinud suus. Plaatprotees kohati ikka hakkab vastu.Võõrkeha suulaes ikkagi. Samas nüüd netist lugesin et püügelprotees on mugavam kuna ei toetu igemetele. Ei saagi aru miks mulle püügeproteesi ei pakutud. Oskab keegi kommenteerida?
 
Many 09. märts 2021, kl 06.59
Selle eesmärk on teavitada üldsust meestest või naistest, kes on
terved ja neerude ostmisel või müümisel tõsised. Peaksite kiiresti
pöörduma Nathan Kidney SIIRETAVA HAIGLA poole. Kuna meil on palju
patsiente, kes on siin neerusiirdamise eesmärgil, kas otsite võimalust
müüa oma neer raha eest rahaliste purunemiste tõttu ja pakume teile
teie neeru jaoks 500 000,00 eurot. Minu nimi on doktor David Mike, ma
olen Nathan Kidney siirdatud haiglas nefroloogia. Meie haigla on
spetsialiseerunud neerukirurgiale / siirdamisele ja muule elundi
ravile, samuti tegeleme neerude ostmise ja siirdamisega elusa ja terve
doonoriga. Asume Indias. Araabia Ühendemiraadid, USA, Prantsusmaa,
Saksamaa, Itaalia, Venemaa, Hispaania, Holland, nende riikide kõikides
osades. Kui olete huvitatud neeru ostmisest või müügist, võtke meiega
ühendust e-posti teel:
doctordavidmike@gmail.com
Märkus: Internetis on palju erineva motiiviga inimesi. Nii et palun
olge siirad ja tõesed, me pole laps, see on teiste inimeste elude
päästmine.
Parimate soovidega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!