Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Liblikad
 
HaukuvPeni 01. oktoober 2015, kl 19.35
Naised ei väsi kordamast, et mehega saab alles siis voodi minna kui tekib selline tunne nagu oleks liblikad kõhus! Püüame siis selle tunde üheskoos lahti seletada ja leida selle tunde saavutamiseks ka loogiline lahendus.
Alustada tuleb sellest, et keedate või hautate omale suure, suure potitäie juurvilju. Vahet pole mis sinna potti panna. Porgandid, kapsad, kaalid, jne. Sööte kõhu kõvasti täis. Nii palju kui mahub... ja siis veel sama palju otsa. Siis avate külmkapi ja otsite sealt kõige kaugemast nurgast mingi olluse mis meenutab liha või vorstitükki vati sees. Eeldatavasti on ta mingi jaanipäeva aegne jäänuk. Sööte selle ilusasti selle juurviljakogusele lisaks ära. Istute kuskile mugavasti maha ja hakkate mõtlema kõigi poolt armastatud "peni" peale. Veidi aja pärast tunnete kuidas esimesed liblikad kõhus hakkavad omi tiibu sirutama. Kord korralt muutub see tunne tugevamaks ja võimsamaks. Teie aga püüdke ikka kuuma ja tugeva tundega "penist" mõelda. Kui liblikate müriaadid teie kõhus juba nii suureks paisuvad, et hakkavad väljapääsu otsima, siis jookske. Jookske nii nagu te kunagi elus enne pole jooksnud. Kui teil õnnestub õigeaegselt kohale jõuda, siis tunnete milline vabanemine ja õndsus teie keha vallutab. Multiorgasmid ei ole selle võrratu tunde kõrval mitte kui midagi. Veidi aja pärast see vabanemise tunne kordub, siis veel ja veel....
Kui te olete mõne aja pärast oma rohelise näovärvi vahetanud jälle tavalise rõõmsa ja roosa vastu, siis on aeg "peniga" kokku saada. Edasi läheb tutvumine juba kiirelt. Ei mingit "liblikate" ootamist!

Lugupidamisega Teie HaukuvPeni.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Aino kaardikepiga 01. oktoober 2015, kl 19.45
Istu, Peni, 2! Sellise jutu peale ikka annab tulla. Naispedagoogi ausõna selle peale. Issand Jumal, anna mõistust! Aga nagu Piiblis öeldakse, et parem kuri mees, kui edvistav naine, siis võib sellise jutu veel kuidagi ära kannatada. Aga noh üle kahe sa minu käest hindeks ei saa.
Miks teil, mehed, häid kombeid ja võrgutamisoskust pika elu jooksul omandatud pole? Peni oskab vähemasti jutukesi kirja panna, iseasi, mis nende kvaliteet on.
Oi, kuidas see kaardikepp minu pihus praegu tantsu lööma hakkas, sa ei kujuta ette...
 
naine 01. oktoober 2015, kl 19.49
Sinuga peni ei tahagi üldse tegemist teha, sest sa oled lihtsalt nii l.oll.
 
kutsukene 01. oktoober 2015, kl 20.26
kuda sinul on küll õnnistatud olekus nii eakaks tulla lastud???
 
koiliblikas 01. oktoober 2015, kl 20.31
peni, sa pole vist ammu naiste käest sõimata saanud, et lausa norid muhku?
 
kitekätt 01. oktoober 2015, kl 21.15
Ma vist annaks peksa penile kui kätte saaks. Hull tegelane.
 
Hahahaa, 01. oktoober 2015, kl 21.30
Oi, pini-pinike, eile (vist) lugesin ka seda liblikate kõhust puudumise juttu, ohkasin ja leppisin, et maailm on mitmekesine.

Sinu interpretatsioon sellele liblikatejutule oli üsna muigama ajav.
rästu 01. oktoober 2015, kl 21.32
ärge kurjustage...HP on enda peal seda protseduuri korduvalt katsetanud, muidu ei oleks ta tulemustes nii kindel. põhiline on see, et tal on külmkapis alati vorsti või liha, mis on vähemalt kolm kuud seal oma aega oodanud...:D
 
Kopeerin arusaamiseks 01. oktoober 2015, kl 21.37
Neiu kirjutas:
"Tutvusin ühe poisiga. Oleme juba mõnda aega suhelnud ja ta on tõesti lihtsalt ülihea inimene, meil on väga palju ühist jututeemat ja teoorias meeldib mulle tema juures nagu kõik. Saan aru, et meeldin talle, aga ma ei tunne sellist armumise tunnet.. Ma ei saa aru, miks. Tahaksin nii väga endale neid tundeid kuidagi tekitada, sest ma lihtsalt ei saa aru, miks neid pole.. Aga ei ole kõhus selliseid liblikaid ja meeletut armumist. Hoolimata väga lühikesest suhtlemisajast tunnen ikkagi, et hoolin temast väga. Ongi selline tunne, nagu oleks mingi abielupaar. Nagu tunneksin teda juba väga kaua ja olemas on tõesti kuidagi väga sügav hoolimine, aga mitte liblikaid. Samas, vahel need siiski tekivad.. ma ei tea, miks nii on. Mõndadel hetkedel ma neid tunnen. Ma ei tea, mis teha. Valus on jääda ilma nii lahedast inimesest enda süü tõttu (st see, et mul pole selliseid tundeid, nagu vist normaalne st oleks). Ei tea ka, kuidas edasi käituda, sest ühest küljest oleks edasi suhtlemine teise inimesega mängimine (kuigi mitte tahtlik). Aga ma ise pole endas kindel. Kas on võimalik, et see armumine veel tekib? Kas suhtel on perspektiivi ilma selliste liblikateta? Lihtsalt tunnen, nagu oleksin laps, kes lamamisest kohe kõndimiseni jõudnud ja nagu roomamise-etapp oleks vahele jäänud. Ma ei taha, et jääks mulje, et sunnin end suhtesse või kellegagi koos olema ilma tunneteta - koos olla temaga on väga hea.. kõik ongi nagu õige, lihtsalt neid liblikaid ei ole. Täiesti masendav olukord, ei lase millelegi muule ka mõelda. Kas keegi oskaks kuidagi aidata?"
 
Aino kaardikepiga 01. oktoober 2015, kl 21.56
... Ja selline nõu siis Peni poolt noorele tütarlapsele :S Kuidagi hakkab tasapisi meenutama üht teist vanameest siitkandist...
Eks neiukesel on endal pea otsas, mõningad elukogemused on vaja lihtsalt praktiseerimise käigus omandada.
 
sulavesi 01. oktoober 2015, kl 23.22
Kas see eksperiment oli soovituslik või kohustuslik enne peniga tutvuse sobitamist? :)
 
Tore lugu 01. oktoober 2015, kl 23.29
Aino kaardikepiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Istu, Peni, 2! Sellise jutu peale ikka annab tulla
> . Naispedagoogi ausõna selle peale. Issand Jumal,
> anna mõistust! Aga nagu Piiblis öeldakse, et parem
> kuri mees, kui edvistav naine, siis võib sellise
> jutu veel kuidagi ära kannatada. Aga noh üle kahe
> sa minu käest hindeks ei saa.
> Miks teil, mehed
> , häid kombeid ja võrgutamisoskust pika elu jooksu
> l omandatud pole? Peni oskab vähemasti jutukesi ki
> rja panna, iseasi, mis nende kvaliteet on.
> Oi,
> kuidas see kaardikepp minu pihus praegu tantsu lö
> öma hakkas, sa ei kujuta ette...



Prl.Aino saab tantsiva kaardikepiga liblikad kõhus lendama? :)) Pole paha. :))
 
sama jabur kui Sidi tekst 02. oktoober 2015, kl 03.59
no see lollaka peni tekst on sama nõme kui Sidi lõpmata lood oma päraksusilmast..
 
viimasele 02. oktoober 2015, kl 04.27
ega sa kogemata vale rubriigi otsa komistanud? mine otsi oma pepujutte mujalt.
 
Kniks Marihen 02. oktoober 2015, kl 07.22
Armsad naised, ärge hurjutage. Olge tolerantsed, ka HaukuvPeni suhtes. Tema "nimi" annab võimaluse igasuguse teksti kasutamisele.
Foorumites on küllalt "nurruvate" nimedega naisi, aga kui lugema hakata, siis tuleb sealt sageli kõike muud kui meelisklemist.

Väga hästi välja mõeldud lugu, ten points. Resümee tegi asja ära!
 
zxc 02. oktoober 2015, kl 11.48
Mulle see lugu meeldis.
Kes polnud lugenud neiu murekest, sellele võis HP jutt olla veider ja arusaamatu, mina olin lugenud ja seetõttu ajas muigama.

Kõige selle kõrval, mida me täna loeme ja näeme maailma probleemidest, on antud lugu leebe ja muretu.
Ka HP ei ilgu ega tigetse, vaid teeb oma versiooni liblikate tekkeks kõhtu.
 
Klähviv Nässu 02. oktoober 2015, kl 12.23
Tubli, Peni! Nüüd mul mitu keretäit soolas sõbrannade käest:D No ei saa ju naeru pidama kui nad jälle oma uutest elavtrofeedest ja liblikatest latrama hakkavad...:D:D
 
yo 02. oktoober 2015, kl 12.45
sa oskad kirjutada, aga see on ka kõik. sa oskad kirjutada ka emotsioonidest, aga see on ka kõik. sa oskad kirjutada ka naistest, aga see on ka kõik. sa oskad kirjutada unistamisest, aga see on ka kõik.
kas jätkan? või said juba asjale pihta?
et sa kirjutad ainult, aga ei ela (ega tegutse). see ON imelik. isegi kui sa usud deduktsioon, et saavuta sa tulemusi vaid ajutöö tulemusena.
oot, tulemus - see on ju võimalik vaid eesmärgi olemasolul, a milline see sul siis õieti on? või kas üldse on? või kas enam on?

/kuiv analüütik, matemaatilist tehet läbiviiv eksperimentaator, ülikainelt lahterdav deduktsionist... kuid... kirjutada oskav... kahju/
 
ah, küllap sa aru said;) 02. oktoober 2015, kl 12.50
isegi kui sa usud deduktsiooni, ei saavuta sa tulemust vaid ajutöö tulemusena
 
Raivo Kohalik 02. oktoober 2015, kl 13.03
üle pika aja üks

ribadeks naerma ajav nägemus
"Liblikatest kõhus" ....
surepärane !
suurepärane haakuv peni ....
jätka samas vaimus !,,
jaa paljud veel tunnevad
"liblikaid kõhus "....

lootes nendest vaba neda ...

kui "penis" peidus olevat
"tarkus välgatust "
 
yo 02. oktoober 2015, kl 13.18
kohalik raivo, kes ei oska kirjutada haakus peniga, kes oskab haukuda .... jaaaaeeh .......... //mõttepaus//

/mulle on alati sümpatiseerinud vanemad mehed .. alati, st terve elu .. teagi, miks .. selle üle tuleb nüüd järele mõelda (vo ka lihtsalt ümber)
 
Raivo Kohalik 02. oktoober 2015, kl 13.18
välja mõtlemise ehk luuletami seni
jõudis tänaseks üks haukuv peni
kõhtu liblikaid sisaldades seni
kuni nende välja sealt tulemiseni

oli uut mõtlemist avangardses "penis"
kuigi see jutt ehk liig pikaks venis
see mõte aga kiirelt siin kõigini levis
peagi vaatajaskond haukuva peniga lävis

et tundeid saaks kõhtu otsemaid
on vaja sinna sada väits liblikaid
jaa selleks me võtamegi endile appi
kõik mis ununenud ammu külmkappi
 
Raivo Kohalik 02. oktoober 2015, kl 13.57
yo
02. oktoober 2015, kl 13.18
kohalik raivo, kes ei oska kirjutada haakus peniga, kes oskab haukuda .... jaaaaeeh .......... //mõttepaus/

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

kohalik käis kolis vaid 4 klassi küla koli
sell ajal veell õpimine tale õige raske oli
pealegi oli kohalik üks väga suur pik suli
kirjutamine tall väga halvaste välla tuli
 
kuule raivo kohalik 02. oktoober 2015, kl 15.03
ole nüüd hea ja ära hakka teemat täis sittuma.
 
HaukuvPeni 02. oktoober 2015, kl 15.08
kuule raivo kohalik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ole nüüd hea ja ära hakka teemat täis sittuma.

... need vist liblikad. Kuniks suve.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
HaukuvPeni 02. oktoober 2015, kl 18.02
to: Aino kaardikepiga 19.45 https://www.youtube.com/watch?v=kIDdBp1mqXw
to: rästu 21.32 Sina ole selle meega ettevaatlik mis mõmmik sulle tooma pidi. Ma ei tea kuidas liblikatele mesi maitseb aga herilased armastavad seda küll!
to: sulavesi 23.22 See eksperiment on kohustuslik kõigile naistele kes ootavad mehega kohtudes, et liblikad kõhus lendama hakkaksid. Ülejäänutele on rangelt vabatahtlik.
to: Klähviv Nässu 12.23 Tubli. :-) Said täpselt minu mõttele pihta.
to: yo 12.45 Just! Mees ei peagi kirjutada oskama. Piisab sellest kui ta oskab lugeda mida naine kirjutas ja selle koheselt ja vastuvaidlematult täidab.

edit: Kui te ei saa YouTubest filme avada või salvestada, siis kirjutage "ss" youtube ette. Avaneb leht kus saate salvestada video. Link näeks siis välja nii: https://www.ssyoutube.com/watch?v=kIDdBp1mqXw

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 02.10.2015 19.09.
 
yo 02. oktoober 2015, kl 22.13
sa imelik demagoog (vahel vaimukas, vahel mitte) .. haigetsaanud hirmsasti (peeglisse julged vaadata, naisele otsa mitte) .. usk ja uskmatus nügivad ühekorraga hinge, tahaks ja ei-julge kaksikvennad mängivad su vaimuga kulli .. sinust võiks ju kahjugi olla, aga selleks tuleks olla tallinnast, niiet ei mängi välja (tore, kuiva edasi)
 
vihane naine 02. oktoober 2015, kl 22.14
Tahaks kohtuda Haukuva Peniga ja talle tigedalt silma vaadata ning küsida: Mis sul viga on, vana känd?
 
nii 02. oktoober 2015, kl 22.18
kurjad naised teritavad mopivarsi. peni õnn, et ta neist kaugel, vastasel juhul oleks kasukas juba auklik.
rästu 02. oktoober 2015, kl 22.24
HP, see meepütt on vist sinu kätte sattunud...:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!