Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kuidas eelnev aasta tundus?
 
2013 01. jaanuar 2014, kl 01.32
ära sai ta nüüd saadetud ja mälestused head, oli üks kena rahulik aasta. kuidas teil?
 
minul 01. jaanuar 2014, kl 02.42
oli see halvim aasta elus.
 
ilme 01. jaanuar 2014, kl 03.01
miks siis ometi? juhtus midagi lähedastega või?
 
nii ja naa 01. jaanuar 2014, kl 03.21
mul oli rahaliselt väga kasulik aasta, firma õitseb. muus osas oli selline enam-vähem õnnelik, elus on mõni aasta olnud ka õnnelikum, kuid palju neid, kus ma nii õnnelik olnud pole. tervisega oli ka pisut probleeme, see tegi murelikuks. aga kui uus tuleb sama hea, olen väga rahul.
 
aju_keenius 01. jaanuar 2014, kl 03.24
mulle zitaks meeldis, kõik läks nii hästi, jube kohe, pruune sente ei kasuta
 
ilme 01. jaanuar 2014, kl 03.54
kas mööda läinud aastat mõõdetakse siis ainult rahalises vääringus? noh, teil vähemalt konkreetne mõõde olemas. mis selle kõrval see, et laps pääses soovitud ülikooli ja õel avastatud kasvaja osutus healoomuliseks. see mingi tavapärane köömes, umbes nagu selveris kirde saia järel käia. mammonakummardajate meeleheaks mainin veel ära, et nisuhind maailmaturul järgmisel aastal langeb, seega saate ühe saia hinna eest tervelt kaks nahka pista.
 
Daam koerakeseta 01. jaanuar 2014, kl 09.39
Head uut algust!
Raha ei ole paraku meie elus tähtsusetu, isegi mitte ülikooliõpingute juures :) Ja kuigi tervist osta ei saa, saab raha abil ometi nii mõnestki tervisehädast lahti.

Endal oli stabiilne aasta. Kõik suuremad probleemid leidsid lahenduse, pere juurdekasvu ei olnud, aga sellest tähtsam on, et ei olnud ka kadusid. Loodan alanud 12 kuult vähemalt samaväärset.
 
hotdog 01. jaanuar 2014, kl 10.45
Leidsin veel ühe leiu. Pusle selgines.
 
ice tea 01. jaanuar 2014, kl 14.00
Ja mul ei lähe pusle kuidagi kokku????
 
u 03. jaanuar 2014, kl 14.03
üks ammune soov läks täide, väga tore. aga sellest sõltumatult, täitsa etteaimamatult ja ootamatult langes sülle ka veel üks elu paremaid päevi.
sõprade osas oli toredaid taaskohtumisi, aga suguasi kaotasin.
raha? noh, seda õieti põlegi, aga ehk saab natuke teenida.
seda kõike siis sain. mida ja kui palju andsin, jumal näeb ja teab.
 
N63 03. jaanuar 2014, kl 15.30
Isiklikus suhtes pole kiita, tunnen end petetuna, reedetuna, üksildlasena. Abikaasa oskas ka peale uue aasta saabumist ja külaliste lahkumist käituda nii, et vererõhk tõusis mul 190-ni, stressist tekkis iiveldus ja peavalu. Pisarad. Aga esmakordselt elus ta mitte ainult ei koristnud, vaid ka pesi :) ära kohvilaua nõud (ülejäänu oli mul juba tehtud! Aga laiemas laastus oli ilus aasta - lisandus järjekordne lapselaps; tütar sai meelepärase töökoha; ise muutsin natuke koormust oma töös. Tuleb osata rõõmu tunda! Ja elu läheb edasi! Head ja õnnelikku uut aastat kõigile!
 
tibu 03. jaanuar 2014, kl 16.30
Minule oli see aasta ülimalt sisukas ja energiline. Kui tulidki ette probleemid, need lahendasin ja lahenesid kõik ja hästi positiivselt pealegi. Mul on hästi ja see tundub, et jätkub ka sel aastal. Nagu ema õpetas kunagi, ela loomulikult ja ela vastavalt oma võimetele, siis läheb kõik hästi. Ja nii ongi.
 
aga millest 03. jaanuar 2014, kl 16.44
sul siis need kohutavad vihasööstud ja sapiprtsimised, kui kõik nii ülimalt hästi on?
 
rabi Daavet 03. jaanuar 2014, kl 18.30
To aga millest: Ma ikka olen tibu lugusid lugenud ja ma poolpime pole sapipritsimist märganud aga mine tea ehk soputab oma sappi salaja kuskil nurga taga, kui ta nii teeb, siis ta vist tunnetab sinusuguse haritud ja intelligentse inimese ees end mannetuna ja see on normaalne plebei reaktsioon tarkusele.
 
Lee 03. jaanuar 2014, kl 20.02
Jajaa, siin käivad mingid kummalised mängud. Mu mõistus keeldub neid lolliks tunnistama, aga süveneda võõrasse mängu... milleks:))
rabi ja muud tuttadad:))
 
Breemeni linna moosekant 03. jaanuar 2014, kl 20.19
To Lee: Rabi otsib muhku.
 
tibu 03. jaanuar 2014, kl 23.15
Hea rabi D, head uut teguderohket aastat!
 
??? 04. jaanuar 2014, kl 02.19
kui rabi ei näe, ei kuule ega saa millestki sotti, siis tema vist ongi see koomahaige, kellega tibu "töötab"?
 
!!!!! 04. jaanuar 2014, kl 17.43
Aa, ehk sa ise oled koomas, mulle tundub nii.
 
n63 05. jaanuar 2014, kl 09.00
Ikka töiselt. Kui tervist siis veel mõned aastatd töötada ja firma lõpetada.
Kahjuks ka esimene tervisehäda, üks põlv hakkas valutama ja diagnoosiks artroos.
Kõike parimat siis selleks aastaks!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!