Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
küsin 52+
 
mees 07. jaanuar 2014, kl 13.16
Kas just tänane ilm teie tervist mõjutab -
nii kui sadama hakkas ? kõik luud ja liigesed valulised!
 
naine 07. jaanuar 2014, kl 13.58
Ilmal ja luudel pole häda midagi, aga pohmell on, selline kehvemat sorti.
 
tibu 07. jaanuar 2014, kl 14.11
Ei mõjuta ilm ega tuuled minu tervist ja see püsib jätkuvalt suurepärane.Tänan küsimast.

Kui lugesin teemat hakkasin mõtlema, et sel naisel oligi äkki õigus,kes tahtis tutvuda 51+ ätiga. Kui ikka mees on 50+ vanuses luud ja kondid valutavad, peaks ennast ikka arstile tutvustama, sest kondivalu ja luuvalu võib viidata tõsisemale hädale kui vaid ilmamuutus. Ega siin pole mul midagi pahasti öeldud aga igal inimesel on omad tervisevead ja siin ei saa sarnaselt asju võtta ega lohutada end ka halva ilmaga.
 
naine 52 07. jaanuar 2014, kl 14.38
ei mõjuta kuidagi.
 
lugeja 07. jaanuar 2014, kl 14.46
Päält viiekümnestel meestel pidi see värk olema, et kui hommikuti ärgates miskit valutab, siis oled veel vähemasti elus. :)
Loodetavasti on teemaalgataja olukord vähe leebem.
 
proua Peterman 07. jaanuar 2014, kl 15.16
Ka minul on liigesehädad üsna varasest noorusest. On need siis päritud, või omandatud, ei tea, aga kui hommikul ei viitsi võimelda, see tähendab teatud harjutusi teha, siis ei aita ka päikespaisteline ilm, käima ennast kuidagi ei lükka.
Ja vihm ka ei sega kondivalu. See on päris tavaline meie kliimas. Need, kes valuvabad selles vanuses, on õnneseened igal juhul.
 
n 55 07. jaanuar 2014, kl 22.38
järelikult olen õnneseen, tänud. Tõesti kusagilt ei valuta ja ilma võimlematagi täitsa reibas. Tass musta kohvi ja saangi igati "käima" .......:) Leiaks ainult kusagilt samaväärse mehe ka, siis oleks elu lausa lill. Kahjuks pole seda oleksit olemas :(
 
kopti 07. jaanuar 2014, kl 22.49
hea, et miinuskraade veel pole, kui see tänane vihm oleks lume kujul taevast alla sadanud, sumpaksime juba põlvini lumes.
tervise üle ei kurda ja see tänane ju täiesti tavapärane Eesti kehvake suusailm. peaasi on end ilmakohaselt riidesse panna, siis eriti ei märkagi praeguses hämaruses, kas sajab või mitte.
äkki peaks ma hoopis silmaarsti juures kontrollis käima?
 
See niiskus 08. jaanuar 2014, kl 08.43
ikka nähtavasti mõjub. Mul ristluud ja veel mõned liigesed ei andnud suve jooksul vist kordagi tunda, aga poolest septembrist, kui järsku jahedaks läks, olid hädad korraga platsis. Mitte küll midagi hullu, aga on tulnud valvel olla (ennast salviga määrida jne.).
Praegune udu ja pimedus mõjub aga kõige rohkem ehk psüühikale (rusuvalt).
 
m62 08. jaanuar 2014, kl 14.18
Selliste ilmadega õnnestus nohu hankida, aga muidu ei kaeba. Suvised maratonid ootavad.
 
kuule m.62 08. jaanuar 2014, kl 14.58
Kuidas nii hea tervis ,,mis ametimees --või töömees oled aastaid olnud??
 
päike 08. jaanuar 2014, kl 17.37
Tänane kondivalu pole ehk üldse vihmast ja rõskusest põhjustatud? Vene uudistes hoiatas lähipäevadel saabuva päikesetuule eest - meie tulekerakesel olla üks ilmkärakas protuberants äsja lendu läinud ja nüüd Maa poole teel.
 
naisepeake 08. jaanuar 2014, kl 20.27
tänan päike. mõtlesin, et vanadus, vaevus ja kõik need valud ja pahaolek ja metsik söögiisu( õnneks et meil elevante ringi ei liikunud, muidu oleks nahka pistnud)on imelised sellepoolest et tulevad nagu selgest taevast .. vaevavad paar päeva mind nii, et ei jõua kannatada ja siis läinud nad on kõige tuulte poole.
 
jah 08. jaanuar 2014, kl 22.38
naisepeake, nii need dinosaurused nahka pistetigi. mitte ei usu, et nad vabatahtlikult enne inimeste teket ise välja surid.
 
Lee 09. jaanuar 2014, kl 07.38
to jah
Järjekord vastupidi:) Dinosauruste väljasuremine andis näljastele imetajatele võimaluse maade vallutamiseks:))
 
TO naine 55 09. jaanuar 2014, kl 21.30
NO mina alles 52+ mees. -- ei tea kas jälle kõlbab ? olgu siis ,et lähen vanema tiiva alla!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!