Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Millest unistad?
 
Daam koerakeseta 05. jaanuar 2014, kl 17.43
See armumise teema ajendab küsima, millest unistab, mida igatseb inimene vanuses 50+. Mis on see, mis veel tegemata, aga tahaks kindlasti ära teha, enne kui... jääbki tegemata?
Üks proua käis näiteks 75aastaselt elus esimest korda ratsutamas.
Mina ise ei ole näinud virmalisi ja mõtlen, et tuleb vist üks reis teha polaarjoone taha selleks. Ja teine reis, millest unistan, oleks Austraaliasse.
Millest teie unistate?
Ja kui tohib paluda - ärge hakake teiste unistusi naeruvääristama.
 
tähelepanelik 05. jaanuar 2014, kl 17.58
Austraaliasse, Uus-Meremaale ja Brasiiliasse läheksin. Ka virmaliste nägemine oleks tore. Aga tegelikult soovin inimesi, eriti naisi aidata, et nad end hästi tunneksid oma kehas. Idee on küll olemas ja kodulehtki vaikimisi ootamas, aga asi seisab selles, et pole vist küllalt riskialdis ja otsustav, et asja materiaalse poolega ühele poole saada. Ma ei tea, ootan vist mingit tõuget, aga vb. pole veel õige aeg vms....
Tunne on selline, et ei saa enne rahu, kui olen alustanud! Sest midagi peab ju inimeste heaks tegema. Sellest üksi vähe, kui ainult oma laste heaks tegutsed!
 
m 05. jaanuar 2014, kl 18.16
Unistus üsna tagasihoidlik - kohata kena õues sportida armastavat ja loodusest huvitatud naist.Kindlasti selliseid leidub,aga ega see unistus nüüd väga tungiv ka pole:).Unistada ju ikka võib:).
 
to m 05. jaanuar 2014, kl 18.20
Võta tibuga ühendust, saad just sellise naise, kena ja sportliku.
 
tähelepanelik 05. jaanuar 2014, kl 18.22
to m: elangi looduses (metsaserval suht üksikus kohas) ja tahaksin meest, keda ka huvitab looduse rütmides elamine ja ka sellesuunaline (äri)tegevus. Üksi puudub otsustavus sellega alustada.
 
m 05. jaanuar 2014, kl 18.38
Kui palju meeldivat tagasisidet.Ma paraku päris täiega pühenduja pole.Lihtsalt aeg-ajalt.Mõtteid võib sellegipoolest ("tähelepanelikuga") vahetada.
 
tähelepanelik 05. jaanuar 2014, kl 19.00
Mida tähendab "täiega pühendumine"!? Mõtteid võib muidugi vahetada. Ka minul on raskusi millelegi "täiega" pühendumisega. Seepärast kirjutasingi siia unistuste teemasse. To m: kui söandad, pane siia teemasse oma kontakt, ma kirjutan sulle.
To daam ja kõik teised siinviibijad - rääkige veel oma unistustest! Tahaksingi teada, millised on teiste minuealiste unistused. Daam algatas väga huvitava teema aasta alguseks. Pani ka minu mõtted liikuma, et ma oma unistusi ei unustaks ega (veel) maha ei mataks.
 
m 05. jaanuar 2014, kl 19.09
No täiega pühendumine tähendaks elus uue lehekülje keeramist...seda igas mõttes:).Jah,seda ma ei sooviks:).Aga aadress...miks mitte:).
 
Daam koerakeseta 05. jaanuar 2014, kl 19.14
Eks vist ühe osa inimestega olegi nii, et omaenda (sala)unistuste teokstegemiseks on vaja välist taganttorkimist - ikka elame teistele: vaja lapsed suureks kasvatada, siis vaja kodus remonti teha, siis aidata taas lastel kodu sisse seada jne. Kuni jääbki ainsaks unistuseks rahus kamina ees tukkuda (tähelepanelik, sind tsiteerides) :)
 
jah 05. jaanuar 2014, kl 19.19
Väga tähelepanelik teist
 
Koerake 05. jaanuar 2014, kl 19.23
Sellepärast siis mind polegi võetud, et ei peaks minule elama.
 
Daam koerakeseta 05. jaanuar 2014, kl 19.26
Koerake (ilmselt üks teine loominimene siit foorumist, kellele mu nimi hirmsat hingepiina valmistab), võtan su kindlasti endale, kui pensionile jään, ole mureta :)
 
aff 05. jaanuar 2014, kl 19.33
On üks tuttav naisterahvas, keda ma imetlen. Imetlen tema oskust vaimustuda niivõrd tavalistest asjadest, mida mina ei oska tähelegi panna või võtan iseenesestmõistetavana. Tal on suur oskus tunda rõõmu ühest positiivsest, pealtnäha tavalisest, no vahel filosoofilisest, omavahelisest vestlusest, et see tundub uskumatu. Ta võib rõõmust nutta lahistada, kui kuuleb kellegi toredatest saavutustest, tegemistest, praktiliselt talle võõraste inimeste omast. Temas on selline nagu kergelt naiivne headus, et see teeb kadedaks. Ja kui vähe on talle õnnelik olemiseks vaja.
Minu unistus on õppida selles kiires elutempos samamoodi panna tähele igas päevas kasvõi väga väikest miskitki, mille üle siiralt rõõmu tunda ja seda alati, ka siis kui pole just kõige paremad ajad.
Muidu kipub nii olema, et kui julgen mõnest päevast väga vaimustuda, siis järgmine päev juhtub ilmtingimata midagi nii s.itta nagu peaks selle vaimustuse kinni plekkima. Vat siis vaatamata sellele.
 
Pitsu 05. jaanuar 2014, kl 19.34
To koerake: Ole ettevaatlik, ta vajab siin loomkatseteks.
 
Koerake 05. jaanuar 2014, kl 19.45
Siis ma enam ei tule, vanamutt ei jaksa minuga ringi joosta.
 
pläku 05. jaanuar 2014, kl 19.53
miks te, kaks viimast, ei tee endale eraldi loomkatsete teemat? jookske seal siis kasvõi keeled ripakile.
 
tähelepanelik 05. jaanuar 2014, kl 19.58
To aff: Jah, eks seda ütle eesti rahva vanasõnagi, et ära hõiska enne õhtut, seepärast me vist olemegi ainult ettevaatlikult rõõmsad.
To m: kirjutan, aga enne mõtlen järele, et ma liiga tormakas ei oleks. Saan aru, et üksik hunt eelistabki jääda üksikuks hundiks! Ja hunt on ettevaatlik loom, teda ei tohi ära peletada. Aga mina olen naine, kes mõnikord, kui hirmu suudan ületada, jookseb ka huntidega. Lõppude-lõpuks ei saa ilma hirmu ületamata ka positiivseid kogemusi.
 
Daam koerakeseta 05. jaanuar 2014, kl 19.58
aff, mul tulid pisarad silma sinu teksti lugedes. Usun, et oled oma unistuse realiseerimisega juba vägagi kaugele jõudnud, kui oskad sellist asja südamega märgata. Aitäh jagamast!
 
m 05. jaanuar 2014, kl 20.12
"Tähelepanelik" - väga mõistlik...ma pole jahil:).
 
mina tahaks 05. jaanuar 2014, kl 20.18
et mu mees enam kunagi lastele liiga ei teeks.
 
Daam koerakeseta 05. jaanuar 2014, kl 20.28
tähelepanelik, tükk aega mõtlesin, kas küsin või mitte... Sa ei pea vastama, kui ei soovi, aga tahaksin teada, mislaadset abi tahad pakkuda - on see psühholoogiline, toitumisalane, trennijuhised... Või kõik kokku? Või hoopis midagi muud?

mina tahaks, austan Sinu unistust, aga oleme siin teemas naaaaatuke isekad :) räägime sellest, mida päris iseendale soovime. Kas sobib?
 
arg naine 05. jaanuar 2014, kl 20.52
Minu suurim unistus oleks, et saan aastaga edukalt lõpetatud kõik pooliolevad toimingud. Need oleksid poolelioevad projektid ja abielulahutus ametlik eraelus. Lahutuse üks põhjuseid sama, mis naisel nimega" mina tahaks".

Kui need tähtsad toimingud läbitud, siis saan asuda luulelisemate unistuste täitumise juurde - reisimine, uute sõprade soetamine ja oma isikliku elu elamine.

Üks suur unistus veel, et ma julgeksin öelda ühele väga erilisele inimesele kõik samad mõtted ja sõnad, mis Tema on minule öelnud!
 
ants 05. jaanuar 2014, kl 20.54
Unistan lihtsatest asjadest- arved võiksid olla väiksemad- ega muud tahagi. Aga uus fotoaparaat võiks küll olla, see vana riistapuu on prügikastiväärt.
 
tähelepanelik 05. jaanuar 2014, kl 21.05
Daamile: Enam-vähem sinnapoole, aga siiski rohkem praktiline, kui teoreetiline. Vb. ka teat. sarnaste huvidega klubi, seega olen ka uutele (nais)tutvustele avatud.
 
vaaaal 05. jaanuar 2014, kl 21.07
unistan, et kõik jamad, mis kaela sadama on määratud, sajaks järjekorras, mitte kõik korraga, nagu aasta algus juba näitab...
 
tähelepanelik 05. jaanuar 2014, kl 21.27
Daamile jt. huvilistele. Aga järsku hakkamegi unistusi teostama. Aasta algus teatavasti parim aeg selleks. Aga ütlen juba ette, selleks peab pingutama!
To m: kirjuta parem ise mulle, mis sind huvitab, millest unistad!?
 
muutuja 05. jaanuar 2014, kl 21.31
Tõeliselt hea teema.
Tööl õhutasin kaaslasi soove kirja panema, sest uusaasta esimesel päeval loodi ka kuu:) Rohkem tulebki endaga tegeleda ja tunnetada. Küllap hakkame enam tähelepanu pöörama väikestele asjadele ja nägema vajalikke märke, pilte :)
 
viis 05. jaanuar 2014, kl 21.40
unistan suurest aiast. vaatan vahel suuri ja lagedaid aedu ja mõtlen, miks omanikud sinna midagi ei istuta.
siin täna oli juba kahel korral lugeda, et äsja lahutati või plaanitakse lahutada. ometi käib siin enamus 50+ ealisi, kes abielus olnud keskeltläbi 20 aastat. kuidas siis nüüd äkki võetakse kätte ja lahutatakse kauaaegsest partnerist? kas muutus kuidagi sobimatuks, või ei sobinud kohe alguses, aga millegipärast elati aastaid koos?
 
To m 05. jaanuar 2014, kl 21.44
Hoia sellest tähelepanelik hästi kaugele. Tuntud DElfi vamp, e-maili aadressi järgi tundsin ära.
 
vaaaal 05. jaanuar 2014, kl 21.47
viis, ei tea, kas tasub kõike uskuda, mida siin kokku-lahku mineku kohta kirjutatakse...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!