Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tahaks, ei taha.
 
n55 18. märts 2014, kl 10.08
Juba mõnda aega lesk. Ja mida aeg edasi, seda enam tundub, et tulebki üksi elus hakkama saada. Mehed toovad ellu probleeme juurde. Visiitsuhe pole minu jaoks. Tegelikult ei tea ma ise ka, mida ma tegelikult tahan. Tüüpiline, eks ju?
 
JAH 18. märts 2014, kl 10.31
KASI TÖÖLE VÄNT
 
no aga 18. märts 2014, kl 10.56
üksinda on ka hea olla
 
lesk 50 18. märts 2014, kl 12.34
minul läheb selles seisuses juba viies aasta, mida aeg edasi seda vähem ma enam tahangi enda kõrvale mingit vananevat pässi.
Visiitsuhe on selles eas parim suhe, ei mingeid liigseid liigutusi vastu oma tahtmist. Alati võimalus öelda- kuule, hakka nüüd oma koju minema, ma tahan puhata ka...
ja saadki elus üksi hakkama, sest sa oled tubli Eesti naine. Ma tean.
Need vabad mehed, kes sobiksid meie vanustele, on kas ennast põhja joonud, töötud ja eelmiste naiste poolt kodust välja visatud või kullakaevurid- lootuses kõbusa lesknaise varast matti lõigata. Lesknaine on ahvatlev suutäis- pole seda hirmugi, et eksmees tuleb ja platsi puhtaks lööb.
Eks aeg teeb ka meiega laastamistööd- on siis vaja seda kibedat tõde kogeda, et keegi tuleb, poeb hinge ja voodisse ja ajab jalad su söögilaua alla ja siis ühel päeval teatab- sa pole enam nii seks ja vinks-vonks ning läheb, jättes endast maha vaid paha haisu
 
Mees 50 + 18. märts 2014, kl 12.52
Kui tunned sexist puudus,siis ei ole probleemi.Mina saan aidata juhul kui sa ei ole vaal ega meritäht.Ära solvu aga nii see on.
 
TABASIN ÄRA 18. märts 2014, kl 13.00
lesk 50 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minul läheb selles seisuses juba viies aasta, mida
> aeg edasi seda vähem ma enam tahangi enda kõrvale
> mingit vananevat pässi.
> Visiitsuhe on selles
> eas parim suhe, ei mingeid liigseid liigutusi vast
> u oma tahtmist. Alati võimalus öelda- kuule, hakka
> nüüd oma koju minema, ma tahan puhata ka...
> ja
> saadki elus üksi hakkama, sest sa oled tubli Eest
> i naine. Ma tean.
> Need vabad mehed, kes sobik
> sid meie vanustele, on kas ennast põhja joonud, tö
> ötud ja eelmiste naiste poolt kodust välja visatud
> või kullakaevurid- lootuses kõbusa lesknaise var
> ast matti lõigata. Lesknaine on ahvatlev suutäis-
> pole seda hirmugi, et eksmees tuleb ja platsi puht
> aks lööb.
> Eks aeg teeb ka meiega laastamistööd
> - on siis vaja seda kibedat tõde kogeda, et keegi
> tuleb, poeb hinge ja voodisse ja ajab jalad su söö
> gilaua alla ja siis ühel päeval teatab- sa pole en
> am nii seks ja vinks-vonks ning läheb, jättes enda
> st maha vaid paha haisu
VASTUS
JUTT OM SINUST : AGA ISE 50+ LESEST,, ON SAANUD
SUUREM MEESTE VIHKAJA ??? KUI SINA JULGED
50+ MEESTELE JUBA ÜTELDA --ET EI TAHAKS
MINGIT VANANEVAT PÄSSI ENDA KÕRVAL NÄHAGI??? ""LÄHEB VEEL AEGA --JA TUNNED SEDA ,ET
POLE INIMEST KÕRVAL ""KES KLAASIKESE JUUA HAIGE naise VOODI JUURDE TOOKS,
 
teokarp 18. märts 2014, kl 13.03
ma nüüd kohe ei teagi, m50+, aga siin kusagil räägiti, et sa olevat hoopis 70 ja lisaks veel invaliid, kes voodist omil jalul väljagi ei saa. ma arvan, et kui halatusseksi soovid, siis kindlasti leiad kusagilt õiglase hinnaga pakkujaid. milleks siis siin täies elujõus naiste aega raiskad, vaevalt nemad sinu mähkmeid tahavad vahetada.
 
Mees 50 + 18. märts 2014, kl 13.09
Päris 70 veel ei ole aga vahel ikka tahan hullata,püherdada ja pritsida.Saan veel mehetegusid teha.
 
mida te endale lubate?! 18. märts 2014, kl 13.15
Vananev päss??? Minu mees oli 51, kui meil tütar sündis! Nüüd on 15-a kena neiu, tõeline meestemagnet, kellelt ei saa silmi ära...
 
teokarp 18. märts 2014, kl 13.16
no ma räägingi, et kes su täislastud ja ärapüherdatud mähkmeid ikka vahetada tahab.
 
teokarp 18. märts 2014, kl 13.21
need 15 aastased on ühed lapsed kõik, aga meest oled ikka viimase 10 aasta jooksul läbi prillide vaadanud? kui pole, siis ära vaata kah. pole vanas eas enam liigseid ehmatusi vaja.
 
mida te endale lubate?! 18. märts 2014, kl 13.23
Ei, mul pole veel prille, liiga noor selle jaoks!
 
M 18. märts 2014, kl 13.32
Sinu mees oli 51a.vana kui tütar sündis.Sina olid siis ise 20-25a.vana.Sa oled ju noor ja juba nillid siin uut objekti.
 
hei 18. märts 2014, kl 13.35
Ära kaota lootust.Maailmas on kõik võimalik ja ka mehe leidmine.
 
mida te endale lubate 18. märts 2014, kl 13.43
Ma ei nilli mitte midagi. Võtsin Naisteka lahti ja lugesin uusi teemasid, see koht, kus on "Viimased teemad" lehe keskel, seal pole ju öeldud, kus rubriigis nad on. Klikin lahti, vastasin isegi juba, ja siis alles vaatasin, et 50+ teemas.
Kas siin tohivad ainult need käia, kes uusi objekte nillivad? Vabandust sellisel juhul, ma tõesti ei teadnud, et see on ainult tutvujatele mõeldud! Vabandan sissetungimise pärast!
 
just 18. märts 2014, kl 13.44
siin on eriti ponksid poisid, kui kellelgi meest või midagi selletaolist vajaka, siis ikka 50+ rubriik aitab hädast välja.
 
lesk 50 18. märts 2014, kl 14.07
ei tabanud sa midagi- minu elukogemus ütleb, et kui naine on haige (pole vahet kas noor või vana), siis seda meest pole enam kuskil, kes haigele naisele klaasikese juua tooks, see tooja on juba ammu noore ja tervema juurde läinud.
Tehke silmad lahti, elu ei ole muinasjutt

Muidugi võib 51 aastane veel titte teha, ja see toodang võib kena vaadata olla, aga ega see meest ennast nooremaks ei tee, 65-selt on ikka nagu teisedki selles vanuses
 
ülle 18. märts 2014, kl 15.17
millegipärast kipuvad need 60-ne ringis vanamehed veel rögastama ja susse nagu suuski mööda parketti lohistama. mitte ei saa aru, kas nad ei jaksa enam jalgu tõsta, või milles asi. see välisukse kõrvale esimese asjana rögastamine on ka õudne. hea veel, et mõne teise eritisega territooriumi ei märgista. need, kes siin endale vana meest otsivad, ikka teavad, et vana mehed pole konjak, mis aastatega paremaks läheb?
 
naine 50+ 18. märts 2014, kl 15.52
aga võtke siis pisut noorem mees. ei rögasta ega suusata sussidega.
 
üks kuri naine 18. märts 2014, kl 20.10
mis kuradi päss see 50 mees-om ?
on päevi ,kuna möllab minuga kaks korda
ja töö on lustiline ja tempokas,
 
M 18. märts 2014, kl 20.21
Muidugi kui kuri naine on ise 20-29 aastane.Siis seisab kõigil.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!