Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
valed valikud
 
bambus 15. aprill 2016, kl 06.23
no kuidas siis nii on juhtunud, et kokku saame suure armastuse ajel ja pärast ei sobi teisepoole juures enam ei üks ega teine asi. ja ega hiljem ka asi paremaks lähe. siit lugedes selgub, et 50+ naised on laisad ja valivad tanted, kellele ei kõlba endavanused kergelt trööbatud ja pisut pesemata vanamehekrööksud. õnneks on siin fertiilne iga möödanik, muidu sureksime tõesti välja. noored koperdavad seal kusagil oma vigade otsas, nagu meie kunagi, aga vähemalt paljunevad.
 
ingrid 15. aprill 2016, kl 09.01
On neid koguaeg olnd, kes alati...a l a t i panevad oma valikutega teatud osas puusse. Pole parata lihtsalt! Teiste valikute eest ohkima ja kaasa tundma hakata oleks vale. Igaüks elab endale. Nii on.
Siit lugedes selgub. Einoh. Mitte midagi ei selgu! Siin kirjutab rahvast igast sodi ja s... kokku, see on lihtsalt mingi armetu killuke suurest ja veel uhkemast bazalaagrist. Võid seda vaid korraks lugeda, mitte lasta omale kõrvadevahele igaveseks tõeks laagerdama.
Noored ja vead. Iga noor teeb täpselt nii palju vigu, kui talle isiklikult on ette nähtud. Ei ole siukst asja, et kõik noored teevad ühtesid ja samu vigu. Mõni noor ei tee peaaegu et üldse vigu ja mõni vanur teeb koguaeg vigu, aga ise ei saa sellest arugi. Kõige lihtsam on seda võrrelda kooliga. Üks õpib kiiresti ja valutult. Teine õpib ka, aga hullu järjekindluse ja usinusega saavutab ta selle. Kolmas ei püüagi õppida. Lihtsalt lohiseb. Elu on samasugune. Nagu koolimaja. ; P
 
iduke 15. aprill 2016, kl 14.34
intuitiivne elamisoskus ilmselt. kes haarab juba varakult lennult ja ja lenneldes lähebki läbi elu. teine jälle muudkui koperdab ja jääbki koperdama nii sarnaste rehade otsa, et tekib lausa küsimus: kas ta otsib neid nimme, et elu igavaks ei läheks?
 
eelmistele 15. aprill 2016, kl 18.10
Kas teie olete päriselt ka kohanud inimesi, kes kiiresti ja valutult õpivad ja nagu lenneldes läbi elu lähevad? Mina kaldun arvama, et selliseid leidub ainult muinasjutus. Küsimus on siiras, mitte retooriline, sest mina isiklikult ei tea vist ühtegi sellist inimest.
 
abiratas 15. aprill 2016, kl 20.36
On ikka selliseid inimesi. Paari tean kindlalt.
 
abirattale 15. aprill 2016, kl 20.45
Millised isikuomadused on sinu meelest selliste inimeste edu võtmeks? Kas nt väga kõrge intellekt ja võimas tahtejõud? Või hoopis
 
abiratas 15. aprill 2016, kl 20.51
Sul jäi vist lause pooleli. Tulen hiljem läbi kui oled saanud rahulikult lõpetada ja vastan.
 
abirattale 15. aprill 2016, kl 21.06
Vabandust: Või hoopis näiteks ebatavaliselt hea õnn ja vedamine (õnnelikud juhused)?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!