Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
vaalade ja muude loivaliste teema
 
abnormne 23. juuni 2016, kl 13.00
tegelt te võiksite kõik minu juurde tulla, mõtlesin ma siin tükil ajal omaette, lapsed see aasta ei jõua kohale ja ruumi on enam kui küll ja küll, nii toas kui õues... aga ma ei mõelnud välja, kuidas seda korraldada oleks või kas see ka turvaline oleks (edaspidist netisuhtlemist - ja suhtlejaid silmas pidades) niietjah, ma ei mõelnudki välja midagi asjalikku kahjuks:(
 
aff 23. juuni 2016, kl 17.15
Mul ka suur aed, kus läbu panna, täna sai veel viimase lihvi, kuid oleme naisega kahekesi. Ahjaa, kolm koera on ka. Lastega pole meil vedanud, need joovad kusagil, krt teab kus.
 
vaaaal 23. juuni 2016, kl 19.15
Jaane ja Jaanikaid teile!
 
abnormne 23. juuni 2016, kl 23.05
aitäh, sullegi head ja toredat Jaaaani ;))
rästu 24. juuni 2016, kl 19.19
sattusin mina eile õhtul abnorme aeda...rahvast polnud näha...püüdsin aknast sisse kaeda...affi õuelt pagesin ma kolm koera sabas...siilipesa ääres vaaaal kurvalt kintsu järas...
ja isegi kliinikumi uks oli tabas...:DDD
 
lihtsalt.. 24. juuni 2016, kl 23.45
sa oled vahel nii armas, rästu:)
 
vaaaal 25. juuni 2016, kl 07.33
rästu 25. juuni 2016, kl 19.27
rästu 25. juuni 2016, kl 22.47
 
raudselt 26. juuni 2016, kl 05.50
heegeldas rästu veel kõigile kenad grillribid. pole hullu, jõuludeks jõuad üles harutada, siis saab samast materjalist süldi või hapukapsad heegeldada.
 
vaaaal 26. juuni 2016, kl 09.24
hapukapsaid on lihtsam heegeldada kui korralikud koid appi võtta...
 
komplekti täienduseks 27. juuni 2016, kl 08.05
võib veel mõned verivorstid tikkida. paluks pekitükke ja liharäbalaid ristpistes, et oleks ikka lahjema prilliga ka tuvastatavad.
 
vaaaal 27. juuni 2016, kl 08.39
need kunstkonkseldajad teevad oma lastele mängimiseks veel sihukesi uhkeid torte, et ila hakkab tilkuma..., asi siis nüüd pekitükke ja liharäbalaid teha on :D
rästu 27. juuni 2016, kl 09.17
kes siis suvel sellist näputööd teeb...praegast ollakse neljakäpuli peenarde vahel ja nopitakse pintsetiga tärkavat umbrohtu välja...:D
 
vaaaal 27. juuni 2016, kl 09.23
narr, ma loputasin end saunas omateada peris korralikult, ei pea vihmal üle teha laskma
rästu 27. juuni 2016, kl 10.52
sauna peale pole mõtet aega raisata...
riided seljast nöörile, veidi pesupulbrit peale ja las vihm peseb. ennast seebita ka sisse ja varsti puhas!... ja see silmailu möödujatele...:DDD

üks punkt oli puudu!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 27.06.2016 10.53.
 
vaaaal 27. juuni 2016, kl 11.22
plika, ära jama, silmaarstid saavad rabanduse kui kõik möödujad kaeblema jooksevad...:D
 
mis 28. juuni 2016, kl 00.23
neist silmaarstidest. vaat kui kõikidel möödajalutavatel vanameestel paljast vaalaihu nähes korraga midagi meenuma hakkab, oi seda järjekorda siis androloogide ukse taga.
 
sulejopega 29. juuni 2016, kl 01.48
siin üks 60+ juba ostis kilode kaupa mingeid abivahendeid. säästud läinud ja kraami jätkub kauemaks kui endal elu. naiste leidmisest rääkimata.
ei tohi ikka midagi vihjata napi või olematu riietuse kohta. mine tea, kellel veel katus sõitma hakkab.
 
von Freen 29. juuni 2016, kl 13.53
rästu joonistas:
-------------------------------------------------------
> praegast ollakse neljakäpuli peenarde vahel
> ennast seebita ka sisse ... ja see silmailu
> möödujatele
>
> üks punkt oli puudu!



kas saaks, palun, värvipilti (iluvhotot) või HaaDee vidiot kusagilt?
 
abnormne 29. juuni 2016, kl 16.32
kindlasti saab. sul vaja vaid rästule ja vaaaalale filmiaparaadi või fotokaga külla minna. kas sa ise selle peale ei tulnud siis? nii nutikas nagu sa oled!
rästu 01. juuli 2016, kl 23.49
 
von Freen 02. juuli 2016, kl 00.11
üks pidi sekikalt käpuli peenarde vahel olema kõiksee udupeen tualett seljast nöörile visatud a oopis mismanäen - surhvab keskööl vasta lau päeva sinutuubis ringi
 
KniksMarihen 02. juuli 2016, kl 09.52
Hei rästu, tänud Blommari eest!
Kui pikemalt kuulata, siis silitab kõrvu ka Dave Monk ;)
 
KniksMarihen 02. juuli 2016, kl 09.54
 
skiso 02. juuli 2016, kl 11.04
kulge blummerid
kuda Teie juba nii kaugele ja aeglasteks olete ära arenenud?

nigu sohv hoosi pidul istuks süldilaua taga praega :(

krapsakamad memmed viskavad ikke vähemasti barbile näppu!



nuja kui see vöibolla liiga äkiline kohe alustuseks oli sis akkame arjutama vbl siitmaalt tasaja targu



_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
skiso 02. juuli 2016, kl 11.15
nu ma ka ei ole kade

siin siis ilusaste kokku võtetud kogu ilus arenemine lapsepölvest kuni 50+ telhvini

et kogu ilu ära näha, tuleb kannatlik olla ja ilusaste löpuni ära vaadata



_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
vaaaal 02. juuli 2016, kl 11.38
 
vai 03. juuli 2016, kl 06.48
siin lausa pidu vahepeal käima lükatud.
 
KniksMarihen 03. juuli 2016, kl 11.46
Kulla skiso! Kus sinu romantiline meelelaad on? Et on pühapäev, ehk korrastad natuke oma elamist ja leiad selle üles?
Kujutluspilt: hämar suveöö, sulnid lõhnad, ritsikate sirin ... looduslik vaikus, mida saadavad mahedad kitarrihelid. On unistamise aeg :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!