Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Halud vaja riita laduda
 
Neh 25. mai 2016, kl 23.44
Kurjaks saab, kurjakskurjakskurjaks.
Varsti kuulete, et olete kobrad, kelle koht on mulla all :-)
 
Talgutüüpi 26. mai 2016, kl 00.29
tegemised on lõõgastavad, seltskond - olgu või üksainus jutustaja - on oluline, ka see et ei kiirustataks takka.

"No, mida sa jokutad seal, tule parem mulle appi ...."
 
eiei 26. mai 2016, kl 00.36
Ikka kõik on aseksuaalsed ja laisad mutid, kelle poole üks suuretäheline pröökur isegi ei vaata. Tema ootab siiani nümfe, kes on ühtlasi ka köögikombainid ja väga vajavad üht opakapoolset meest (mis põhjusel, pole haldajateadlased veel välja uurinud). Kui pröökur ise peab pidevalt kartuleid koorima ja pärast prügiämbrit välja viima, siis jääb siin naiste kirumiseks liialt vähe aega. Aga tõeline kutsumus vajab pühendumist kogu hingega.
 
to tuttav süžee 26. mai 2016, kl 03.45
see tiibade ripsutamine või lehvitamine käib kotkaste kohta. neil juba lennukaar mastaapne. aianurgas klokutav kalkun kui ei osanud peresidemeid hoida, siis nokib edaspidigi lotti väristades nõgesepõõsas. pea kohal lendavaid linde nähes kipub küll kõva häälega kloksuma, a keda see enam huvitab.
 
Kahestumine? 26. mai 2016, kl 14.32
Loen teemasid, kus kellelegi nõu antakse, nõuandjad puha vooruse verstapostid, suunised antakse grammigi kõrvale kandumata ideaalist.

Ent kaaskodanikku materdatakse õudusfilmi stsenaariumi kohaselt - kui ta peaks foorumis iitsatama midagi, mis päikesepaistelisest maailmapidist erineb.
 
kalkunitolkan 27. mai 2016, kl 04.28
üks liiderdav vanatoi sai naiste poolt korra luuaga üle küüru, kohe hädaldamine lahti otsekui teda oleks materdatud nagu õudusfilmis.
vanatoi, vaata "Texase mootorsaemõrvarit". peale seda tänad siinseid tädisid, et hellalt ümber käisid.
 
hmh 27. mai 2016, kl 07.59
Maksa sulasele ja teeb need tööd,mis sul vaja aga enne ära raha kätte anna kui töö tehtud.
 
hmh 27. mai 2016, kl 08.01
Röökurid elavad tavaliselt hooldekodudes, neil on arvutid oma tubades endil olemas, nii et ei maksa sest eraldi juttu teha.Proovige aru saada, vanakestel on igav ja arvutivärk aitab leevendada kurbusehetki aga nad elavad minevikus ja sellest ka too kohatine ülbus ja valetamine end paremaks, nooremaks, julgemaks ,kes "tutvuvad" pidevalt unistuste naisega.
 
lõbus 27. mai 2016, kl 08.34
Pane teile paar suurt tähte ja hulgi kirjavahemärke, kohe särin lahti :D)
 
kas 27. mai 2016, kl 10.46
Tegemist on Setumaaga?
 
Vilve, 78 01. juuni 2016, kl 03.13
Kuna ma samuti õitsvas meheleminekueas neidis ja peaaegu suudlemata huultega, siis huvituks kah, et mis siinse peigmeespoisi status quo siis õigupoolest on -
a) ei söö, ei joo, ei suitseta ja naisi viskab kiviga
b) kõik naised on elu jooksul kuhugi kaabet teinud, st tegemist äärmiselt vinguva ja tüütu vanamehega
c) nii ilus ja hea, et pole endale 60 aastat väärilist printsessi leidnud
d) 34 aastat unarusse jäetud naine roidab kusagil välipeldiku ja köögi vahet, kus solk sees ja vesi väljas
e) on lihtsalt ufo, midagi nagu isegi tahaks, a rohelised mehikesed ei anna tegutsemiseks luba
 
Vilvele 01. juuni 2016, kl 15.04
Miks nii negatiivselt, variant võiks ju olla ka, et lesk, kes kaevelda ei taha ja lihtsalt lorab siin.
 
Vilve, 78 02. juuni 2016, kl 05.05
Tegu puhtalt sotsiaalse realismiga. Variantide puhul kasutasin ainult siinselt maastikult loetut. Kui see negatiivne tundub, ju siis kohalikud peigmeespoisid sellised ongi. Siin ei aita enam ussi-ega püssirohi.
Et kogu krempel liialt pessimistlik poleks, lisasin ka omaloomingut variant c) näol. Rohkem ainest ilusatamiseks polnud. Kahju küll, aga peegelpilt just selline ongi.
 
Vilvele 02. juuni 2016, kl 17.05
Oled kursis siinse kontingendiga, järelikult loed ka mürki täis kodanike väljaheiteid. Nad on agressiivsed ning isiklikult ründavad. Pole lootustki seda tüüpi kommenteerijaist end lahti raputada, avad uue teema ja kohe on ta platsis, „tööpäev“ 24/7. Ei tee temast välja – kellegi närvid ikkagi ei pea vastu ja reageerib.

Kui mürgitaja ei saa piisavalt (?) rõvetseda, siis ta hakkab esinema võõra nime all (näiteks Vilve) olles väga rõve ja alatu.

Sellise mürgitaja olemasolul, juba aastaid, oleks naiivne ja rumal siin rääkida mingit „pehmo“ juttu, siiralt avaldada oma arvamust või alustada mis iganes arutelu.

Jääbki vaid tüüpiline Delfi naisteka lorajutt ja ridadevaheline nuputamine, et mõistatada kellegi mõistlikuma siinse osavõtu põhjuseid.
 
siin 05. veebruar 2017, kl 07.55
teile kena peigmeespoiss kokkutuleku tarbeks.
oeh, loodan, et naised nii väärtuslikku saaki lõhki ei rebi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!