Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tutvun
 
laiali laotada pole vaja :) 11. juuni 2016, kl 16.05
Aga foorum selleks ongi, et endast ja oma soovid kirja panna ja kui tekib tõsisem huvi, küll siis saab ka teisiti suhelda.
Teie ajate siin sihukest jura, et õudne.
 
n52 11. juuni 2016, kl 16.21
Põhimõtteliselt ei kirjuta ühelegi mehele esimesena. Oma aadressi siia ka üles ei pane.
 
HaukuvPeni 11. juuni 2016, kl 17.37
n52 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Põhimõtteliselt ei kirjuta ühelegi mehele esimesen
> a. Oma aadressi siia ka üles ei pane.

*****
Põhimõtteliselt ei kirjuta ühelegi naisele esimesena! Las tihuvad nutta, et ükski mees neid ei taha.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Teate, mis 11. juuni 2016, kl 17.52
Sellepärst te siin istutegi aastae kaupa, et te ei julge isegi inimesega kontakti astuda, rääkimata kohtumisest.Mina eelistan tel.nr-tega kontakte, siis saab kohe ühendust võtta ja kontrollida sobivust.Kui ikka hääl ei istu, siis ei taha edasi suhelda. On aga väga huvitavaid isiksusi leidunud ja sõpradks saanud jne.
Ja uskuge või mitte, tavaliselt neid helistajaid polegi, kui mõni üksik julge. Nii, et keegi teie numbrit kuritarvitama ei hakka. Samas on võimalus ju esialgu ka teine nr.panna ja hiljem sobivusel anda õige nr.
 
mhhh 12. juuni 2016, kl 09.55
Anna sulle tel nr ja sina hakkad seda jagama või ise hakkad pidevalt helistama.Sinsed pole nii otud, ikka elatud kah juba.
 
eee 12. juuni 2016, kl 10.39
Siin on ikka nii otud, et nad ei helista - ei.ei.ära loodagi :)
 
n52 12. juuni 2016, kl 15.49
Tegelikult ei viitsi ka kirjutada. Asjalikud vennad on ikka nn.suhtes ja vanus ka selline, et iga kell enam märjaks ei lähe. Kahju aga elu on selline.
 
jeerum 12. juuni 2016, kl 18.13
Kui vanamoorid siin koos. Meie kollektiivis küll 50-sed viitsivad ja saavad kõike.
 
n55 12. juuni 2016, kl 18.48
Minu 75a. ema on küll tubli suhtleja, ainult et mehed on kuidagi pehmod
 
eskortdaam 12. juuni 2016, kl 19.37
olen eskorttüdruk,Alati Lõbus Lesk, juba 55, aga teen ka suhteleiselt odavamalt.
 
olete jah 12. juuni 2016, kl 19.59
Pehmod siin kõik. Delfi on ikka täiega p.... omadega
 
Jura A. Jaja 12. juuni 2016, kl 21.06
Olete muud jamad üle elanud, elate selle ka.
 
kimbatuses 12. juuni 2016, kl 21.24
Kui keegi ütleb: "Ma mitte ei taha."
Olen kimbatuses, tahab siis või ei?

Juraajaja kirjutab, et kõik elatakse üle, aga kuna ta on juraajaja - uskuda jura või mitte? :))
 
mis toimub 13. juuni 2016, kl 06.23
Käisin hiljuti reisil, 42 osavõtjast olid ainult kuus mehed ja needki olid vist naised endaga kaasa suutnud meelitada. Üksik mees reisile ei lähe. Lähed teatrisse, enamuses naised, sama kuskil muul üritusel, näiteks loengul või kohtumisel. Naised on mehed oma elust välja tõrjunud ja on ülbed ka veel. Kui mõni julgem end avaldada julgeb, saab mõnitada.
 
toimub see 13. juuni 2016, kl 06.52
et igaüks tahab elada oma mullis.
 
taadivere 15. juuni 2016, kl 06.44
mis toimub, mis toimub? säästlik ja jätkusuutlik inimene 60+ annab teile teada, et matkab, lisaks liipab kõiki jalgu, pistab peoga potentsiravimeid ja pissib samal ajal pampersisse. ühtlasi soovib seda kõike ühildada ja annab mõista, et vaja seksikat matkakaaslast kuni välikemmerguni, et tabletid raisku ei läheks ja et pampers asja ette käiks. iga sent ikkagi arvel, pole ju päris nii, et nüüd laristab kogu pampersiraha matka peale, eriti veel täitsa tundmatute tšikkidega. või sain ma millestki valesti aru?
 
Kas ongi nii? 15. juuni 2016, kl 09.14
et pampersitega käite ? :D
 
Gunilla 15. juuni 2016, kl 09.21
Miks mulle tundub, et see teema on enda käima tõmbamiseks, olgu siis õhtul või hommikul?
Et saaks une silmist.
 
priscilla 19. juuni 2016, kl 07.03
no kes mehi teatrisse või muuseumi otsima läheb? neandertaallast otsite või? ikka lohesurfi vaja harrastada. judotreening ja langevarjuhüpped peaks ka asja ette minema.
 
M60+ 19. juuni 2016, kl 10.19
Tutvun sportliku elurõõmsa mittesuitsetava naisega. Võiks huvituda looduses kolamisest ja matkamisest.

Saigi selgeks, et siin pole selliseid naisi. Võtan teadmiseks.
 
n52 19. juuni 2016, kl 10.25
Miks peaks sportlik elurõõmus mittesuitsetav naine tutvuma pensionieelikuga?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!