Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Loomakaitsjad, auu!
 
huviline 19. juuni 2014, kl 09.27
Huvitav, kuhu kaovad kõik tibukaitsjad siis, kui ta räuskab siin nagu purjus sadamalibu, sõimates teisi idikateks, värdjateks ja ma ei tea kelleks kõigeks veel. Siis on loomakaitsjatel suu vett täis ja tropid kõrvus?
 
loomakaitsja 19. juuni 2014, kl 09.54
Rahune maha, lõpeta tobedate teemade treimine ja libamine. Sa oled tibust palju kordi hullem solkija. Kui kaod sina ja su tobedad teemad, siis saavad normaalsed inimesed normaalseid teemasid teha, omavahel vestelda.
 
normaalne omavahel 19. juuni 2014, kl 10.02
a miks peab teemategija tempot maha võtma? igati õige teema ju. ja keda ta libanud on? pole siin kunagi kedagi huvilise nimelist enne kohanud. kui sa, loomakaitsja, tibu tolereerid, siis oled ise paras pervar, kõrgema kategooria solkija ja normaalsete eemalepeletaja.
 
huviline 19. juuni 2014, kl 10.19
Viimati tegin ma teema aasta või rohkem tagasi. Ja tõepoolest, keda ma libasin, loomakaitsja?
Et ongi siis nii, nagu arvasin - nendele loomakaitsjatele meeldibki tibu labane sõimlemine ja kes ei sõima, on tibust hullem. Väga ammendav vastus, tänan, seda oligi tarvis tõestada.
 
pervert 19. juuni 2014, kl 10.21
Te olete oma tibufoobiaga sama jäledad nagu tibu.Tibu on teie leib mida järada. Kui seda kuivetunud kannikat foorumis ei ole, hakkate te teda libama, järate iseenda loodud ersatskannikat.
 
huviline 19. juuni 2014, kl 10.35
Ehk pervert täpsustaks, kes on "te"?
 
Peravera pardike 19. juuni 2014, kl 10.38
Milleks üldse 50+rubriiki vaja sellist nähtust nagu tibu? Mind küll ei huvita ta küüneseen, ülekaal ja probleemid mingite kraavist väljakaevatud meestega (millegipärast jääb alati mulje, et ta ise on üks neist). On üldse keegi ta varbaseenest ja lollakast mölinast ennast võlutuna tundnud?
 
huviline 19. juuni 2014, kl 10.55
Siiski-siiski. Paistab, et loomakaitsjad on väga võlutud. Suhtlusmaneergi lausa üks ühele omaks võetud.
 
Luisa 19. juuni 2014, kl 10.56
mina ei ole. ja hea inimesetundjana võin öelda, et pole siin mitte kedagi, kes tahaks, et see veider tibunähtus siin edasi püsiks. ebameeldiv, segav ja arukusetasemelt pigem mingite friikide foorumisse sobiv.
 
Siin me oleme. 19. juuni 2014, kl 11.09
Pada, katel ja tiburabikrooks.
 
california kondor 19. juuni 2014, kl 11.18
to huviline
tibukaitsjad? et siis tibu nime all igisev üks vana päss, kes produtseerib nõrkemiseni kirjaoskamatut pläma enda ülistuseks? kuhu ta ikka endale oodide laulmise vaheajal kaob. käib pissil, kakal, teeb mõne võileiva, vahib mokk töllis aknast välja, et kas naabrimehe bemmil on juba uued kummid jne. varsti undab siin edasi.
 
nona 19. juuni 2014, kl 11.40
naljakas küsimus. keegi ei kaitse sügavalt ebameeldivat isikut. kas kellelegi siinseist tibu üldse sümpatiseerib? pigem tekitab külmavärinaid.
rumalad ja paksud vanamehed võiksid üldse endaga midagi ette võtts. raamatukogu on tasuta ja pargis sörkimine samuti.
rästu 19. juuni 2014, kl 14.39
loomakaitsja 19. juuni 2014, kl 09.54
Rahune maha, lõpeta tobedate teemade treimine ja libamine. Sa oled tibust palju kordi hullem solkija. Kui kaod sina ja su tobedad teemad, siis saavad normaalsed inimesed normaalseid teemasid teha, omavahel vestelda.
-----------------------------------------
kordan sama.
 
huviline 19. juuni 2014, kl 15.09
Näib, et raiskasin oma ühe teemakesega normaalsete inimeste, loomakaitsja ja rästu normaalsete estlusteemade terve aasta ruumi ära? Hirmus lugu. Kas te oma normaalsuses ikka iseenda nahka mahute?
 
huviline 19. juuni 2014, kl 15.10
* vestlusteemade
 
huvilisele 19. juuni 2014, kl 15.31
Näed siis, ega tibu ainus ole, kes sulle närvidele käib, kes sinuga ühte jalga astuda ei taha. Ehk oleks õigem viga endas otsida.
 
huviline 19. juuni 2014, kl 15.52
Tead, ei olegi vaja otsida - tean oma rumalat viga ülihästi. Ei salli lihtsalt labaseid räuskajaid ja sõimlejaid. Aga teile soovin südamest edukat ühe jala käimist sel teel, normaalsed.
 
lubage naeratada, tegelt tahaks hirnuda 19. juuni 2014, kl 16.05
huviline 19. juuni 2014, kl 09.27

........kui ta räuskab siin nagu purjus sadamalibu,.....
---------------------

Mudugi, muidugi. Mõningad kohe oskavad mitte sõimleja ja labane olla, eriti, kui teist inimest sadamalibuks sõimab.
 
huviline 19. juuni 2014, kl 16.13
Jah, ma vist ootasingi seda viitamist. Kui sa ei tunneta vahet sõimamise, otse nimetamise ning võrdluse vahel, siis ei ole suurt millestki rääkida. Ega sa siis näe vahet ka lausetel "Hirnud nagu hobune" ja "Sa oled hobune"? Tibu ja tibukesed, jätkake nüüd rahumeeli oma normaalseid vestlusi, see paik siin ongi ilmselt teile loodud.
rästu 19. juuni 2014, kl 16.18
 
Ma 19. juuni 2014, kl 16.21
jälle küsiksin lp.huvilise käest, kust talle sadamalibude sõim nii tuttav on, kui see just ametisaladus ei ole.
 
vanem eit 19. juuni 2014, kl 20.33
vahi kus tibu kaitsjad jälle platsis. küllap nad ta ise leiutanud ongi, miks muidu nii järjekindlalt kaitsevad.
rästu oma lollide juutuubist tõmmatud lugudega kõik teemad ära risustanud, aga omast arust nii normaalne, nii normaalne. nagu laps, kes midagi arvutist selgeks saanud. huvitav, kas ta arvab, et teised juutuubi kasutada ei oska või.
rästu 21. juuni 2014, kl 14.53
 
vaaaal 21. juuni 2014, kl 15.20
kena äsjaalanud suve jätku!
 
sõnajalg 21. juuni 2014, kl 20.44
Rõõmsameelne ja heatahtlik Rästu on sada korda etem, kui alati hapu ja kõigi kallal virisev vanem eit-vanaeit.
 
Jaanika 21. juuni 2014, kl 22.15
Aga mind häirivad ka pidevad YouTube'i klippide vaheletoppimised. Minu meelest on see lihtsalt kasvatamatus. Keerad muusika põhja ja ütled naabritele, kes häirimise pärast kurdava, et ärgu kuulaku, kui ei meeldi.
 
no 21. juuni 2014, kl 22.25
õudne jah, väärtuslik teema rikutud.
 
Jaanikale 21. juuni 2014, kl 22.25
Ära vaata, keri julgelt edasi.
 
Jaanika 21. juuni 2014, kl 22.54
Jutt ei olnud ainult sellest teemast siin, peaaegu igale poole on need vahele topitud.
Uskumatu, aga tõsi, ma keringi edasi. Ja olen kindel, et nii teeb suurem osa siinsetest foorumlastest. Aga milleks siis see taustamüra? Kes soovib, oskab kindlasti YouTube'i kasutada ja leiab sealt just selle, mis talle meeldib. Või kui nii kange soov oma leide demonstreerida, võib ju alati teha sellekohase teema ja kõik sinna üles riputada.
 
Jaanika 21. juuni 2014, kl 22.57
Aga ega siin foorumis ei olegi mõtet mõistmist oodata. Siin kehtib põhimõte: mina olen normaalne, järelikult oled sina loll.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!