Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Uuemad suhtluskohad?
 
m59 27. juuni 2014, kl 08.29
Millised uuemad suhtluskohad sobiksid vanemaealisele? Olen kuulnud facebookist, mingi Google+,siis veel Twitter. On siin isiklikke kogemusi?
 
tean 27. juuni 2014, kl 08.39
vanemaealistele sobilik koht on naisteka 50+. aga selle oled sa juba omal käel üles leidnud.
kui reaalis, siis lasnamäel asuv linnapood, turud ja surnuaiad. seal on kindel, et kohtad peamiselt endasuguseid ja juttu jätkub kauemaks.
 
m59 27. juuni 2014, kl 08.44
Ikka sellised koha, kus saab hakkama eesti keelega.
 
Tilde 27. juuni 2014, kl 08.48
see oleks küll hirmus kui facebook-is hakkaks mingi vana peer sõbraks trügima, kui ta just Jaan Toots pole. las jäävad ikka need eelnevalt mainitud turud ja surnuaiad. seal saab ehk mõne prouaga isegi jutule, ja juba päev korda läinud.
 
?? 27. juuni 2014, kl 08.51
kuhu siis need eelmised suhtluskohad kadusid? visati välja?
 
m59 27. juuni 2014, kl 09.00
Väiksemad kohad konnatiigistuvad. Nagu siinnegi.
 
ewekas 27. juuni 2014, kl 09.01
Tule rate.ee-sse Siin on palju sinuealisi naisi.
 
varsti 27. juuni 2014, kl 09.05
on tibu siin. Küll tema nõustab sind.Vähemalt rate on tema silmis paksude muttide kogunemiskoht.
 
misasja? 27. juuni 2014, kl 09.06
rate? kas pubekad jätsid selle nüüd vanuritele või? on ikka kännud küll, vägisi trügivad laste mängumaale.
 
tibu 27. juuni 2014, kl 09.09
Mine reaalis millegagi tegelema, kus rohkem rahvast käib, mõne rahvaspordi ettevõtmisega näiteks, matkama siinsamas Eestimaal, liitu mõne liikumist vajava rühmitusega.Oleneb, mis eesmärk sul on aga internetis saad ju temaatiliste foorumitega liituda ,need ongi väiksemad kohad, näiteks aiapidajatele, spordifoorumid, ehitusfoorumid jne...Edu suhtlemisel.
 
teab 27. juuni 2014, kl 09.09
Päris noored on rate ammu hüljanud. Nemad on nendes uuemates kohtades, mingid mänguportaalid jne
 
tibu 27. juuni 2014, kl 09.12
Ma sulle personaalselt muidugi ütleksin,(kui sul oleks aadress) millisesse portaali võiksid sisse astuda aga avalikult ei taha, kari pakse vanamutte ronib kohe passima.:)))
 
njaahh 27. juuni 2014, kl 09.13
Nojah, rate on vist väheseid legaalseid kohti, kus liivakastis mängivad lapsed võivad figureerida. FB ei tohi ju. Füüsiline vanus ei määra inimese tegelikku vanust. Ja kui inimene on juba teatud vanuses, ei tähenda, et ta oleks maha kantud juba. Inimene on noor seni, kuni suudab oma jalul kõndida ja rääkida. Ainult lollid nimetavad pensionieelikuid ja -elaisi vanadeks.
 
tean 27. juuni 2014, kl 09.15
tibu
no ma ju räägingi, et turud ja surnuaiad. vägagi liikumist vajavad ettevõtmised mõlemad. vähemalt sellise ebasportliku vanuri jaoks, kes ainult arvutist uusi pläägutamiskohti otsib ja seda ka veel teiste abiga. isegi aju ei viitsi liigutada.
 
tibu 27. juuni 2014, kl 09.22
Kui soovid , teemategija, mingi toreda koha kohta infi, siis jäta aadress, ma kirjutan sulle.
 
tore sibul 27. juuni 2014, kl 09.24
tibu, me jätame kõik oma toredad aadressid siia ja sina muudkui kirjuta ja kirjuta...
 
virve7 27. juuni 2014, kl 09.25
facebook-is olen küll, aga mida kujutab Google+. Lugesin kuskilt, et see pidi FB-le põntsu panema
 
mees 27. juuni 2014, kl 09.26
Kirjuta siis
 
just 27. juuni 2014, kl 09.29
las tibu kirjutab jah iseendale. vähemalt sel ajal, mil iseenda kirjutisi loeb, on siit eemal.
 
tibu 27. juuni 2014, kl 09.42
Ma mõtlen teemategijat, mitte lm-i, keda ma juba tean...:)))
 
tore sibul 27. juuni 2014, kl 09.52
pole siin midagi inimesi lahterdada lm-ideks ja teemategijateks. olgu kõigile täies mahus vastatud, pildimaterjal juures ja puha. ja mis sest, et vahel iseendaga räägid, siingi teed seda sagedasti, järelikult harjumuspärane asi.
 
vot nii 27. juuni 2014, kl 09.54
Arvestage, et tibu teab kõiki Eesti mehi. Kümne aastaga on tal need kõik tuttavad.
 
tibu 27. juuni 2014, kl 09.58
Ma olen härra lm386@hot.ee -ga juba aastate eest kirjavahetust pidanud. Miks ta ikka veel siin kirjutab ja mida ta siin veel ootab, on imelik. Aga m59, kes teema tegi, ei ole lm386, sest viimane on märksa vanem kui 59a, seega eeldan, et teemategija soovib mingisse normaalsemasse portaali sammud seada, kus intelligentsemaid inimesi kohata ja seda ma talle ka soovitaksin, kus on ka igas vanuses targemaid naisi, kes oma pildi ja korrektse suhtlusviisiga ka silma hakkavad, samas ka huvitavad intelligentsed mehed. Nii, et lm386-s ei ole teemategija.
 
khm 27. juuni 2014, kl 09.58
minu arust teab ta ka kõiki Eesti pakse mutte. huvitav, kumbi neist ta siis eelistab? või sobivad mõlemad nagu Arnold Oksmaale?
 
tibu 27. juuni 2014, kl 10.00
Nüüd piinle vana paks mutt, piinle, näe tibu teab portaale,kus mehi liigub aga sina ei tea ja sinna sa ei saa, piinle paks mutt!:))))
 
khm 27. juuni 2014, kl 10.02
tibu, tegelikult siit kedagi vist ei huvitanudki, kes on teemategija ja kes keegi muu. jälgides seda sinu visadust endaga muudkui kirjutada ja vastata ja jälle kirjutada, jääb mulje, et sa oled ainus selline friik siin.
 
meestele 27. juuni 2014, kl 10.05
Ettevaatust tibuga suhtlemisel. Olen olnud mitmes portaalis, kus tibu taga olev isik on mõnuga jaganud voodiinfot teda maha jätnud isikute suhes. Kes kui võimekas ja milline varustus.
 
tibu 27. juuni 2014, kl 10.09
Paks mutt ei saa nüüd rahu,ei saa teada teisi portaale,kus teda veel ei ole ilkumas ilusate aniste üle, muidugi ettevaatust tibuga suhtlemisel, tibu näeb kohe läbi,kellega tegemist:)))
 
haa haa 27. juuni 2014, kl 10.10
teda maha jätnud isikute suhtes? kas keegi on seda ligi sajaaastast tibunimelist vanameest siis kunagi üles ka korjanud või? uimaieivõi, on ikka pervareid!
 
tibu 27. juuni 2014, kl 10.11
Ma olen tõesti läbinägija, et teemategija on üks vana paks mutt, kes tahab teada veel teisigi tutvusportaale kuhu end laiaks istuda ja normaalseid segada. Mehed ei küsiks sellist asja neil on info niikuinii olemas ja pealegi oskavad mehed ka arvutiotsingut kasutada.

Paks mutt piinleb. Tore vaadata kuis rabeleb nüüd erinevate nimede all, rabele:)))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!