Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Üksildastele naistele
 
naine50+ 05. november 2014, kl 22.10
Ma ei saa aru, mis siin toimub??? Lehekülgede viisi mõttetusi. Kas siin käib mingi mäng "ise küsin, ise vastan"? Soliidses eas intelligentne inimene paneks nime järele meiliaadressi, et siis huvilised võiksid temaga isiklikult meili teel edasi suhelda. Otsisin ise kah mõne aja eest suhtlust omavanuse naisinimesega ja leidsingi, selles pole midagi võimatut. Aga mulle näib et siin lihtsalt veedetakse mõttetult aega. Kaastunne!
 
no 05. november 2014, kl 23.06
Siis suhtle oma tuttavaga ,mis sa siia norima tuled ? Ära raiska oma kallist aega , kobi voodisse .
 
ehk 05. november 2014, kl 23.21
to no
kobib ka nüüd ise voodisse ja ei mölla vastu õhtut, ega ärrita ennast, ega nori, suhtle mujal.
 
to 05. november 2014, kl 23.23
totototototo, misasja te totate.
 
aaaaaa 05. november 2014, kl 23.54
see on siis see teema, kus teistega võib riidlemas käia. tore, tore. nii, mida üldse te siin mõttetult plärisete? ainuke asjalik teema, mis siin läbi aegade olnud ja vanainimesele paslik, oli see sobivas mõõdus soodsa hinnaga kirstu otsimine. nii häid aegu enam iial tagasi ei tule. mida te siin mulisete üldse, marss lehti riisuma! ja see pole vabandus, et maja ees puid pole. riisute siis naabermaja eest. ja kui seal ka pole, siis autole hääled sisse või ronige rehaga ühistransporti ja otsige koht, kus lehti on. ise olete 50+, aga nagu eile sündinud. heast elust siin mulisema kukkunud, marss riisuma!
 
noh 06. november 2014, kl 06.27
ei noh..üks asjalik teema üle pikkade aegade:P
 
icc 06. november 2014, kl 09.13
Kisub jälle lõbusaks :D
moosimadu 06. november 2014, kl 09.25
Oi, siin lõhnab kuriteole õhutamise järele,oioi....
Seda ma vaatasin, et juba varahommikul seisavad panga ukse taga sabas,rehad õlal. Ah riisuma minek plaanis.....
 
n50+ 06. november 2014, kl 11.09
bljäd, juba läheb mölaks.
 
HaukuvPeni 06. november 2014, kl 14.21
to:n50+
Näita mulle siin üks teema kus mölaks ei lähe. Mina pole küll ühtegi siiani leidnud.
 
Tasane kass 06. november 2014, kl 15.41
Need teemad pole läinud, mis kohe mölaga algavad...:)
 
arvustaja 06. november 2014, kl 19.45
1. Mis selle teema point on?
2. Soliidses eas intelligentne inimene paneks nime järele meiliaadressi-> teemaalgataja seda teps mitte ei ole.
3. Teemaalgataja viidab siin mõttetult aega-kaastunne talle
4. Soliidses eas intelligentne inimene ei kasuta sõna bljäd
5. Milleks tehti veel üks mõttetu teema?
 
lalala 06. november 2014, kl 19.56
Umbluu-umbluu, alleaaa...
 
klassika 06. november 2014, kl 20.30
kui juba läbisegi säutsumiseks läks, võtan ka endale vabaduse küsida midagi `täiesti teemasse` Haukuvalt Penilt, et miks sul selline nimi on, kas see inspireerus mingist teemast või kirjeldab see sinu olemust või viitab ühele su sõbrale kodus... mitte, et uudishimu tapab kassi, aga midagi sinnapoole:)
 
HaukuvPeni 06. november 2014, kl 20.58
To:klassika
Selline sõber nagu pildil, mul kunagi oli. Miks haukuv? Lihtsalt selle pärast, et siin naisteka foorumis mitte keegi, mitte kunagi, midagi tõsiselt ei kirjuta. Kui juhtubki keegi midagi natuke tõsisemalt kirjutama, on kohe kari delfikaid klähvimas. Eks ma siis püüan veidi tooni anda sellele. Tõsist juttu saab ka minuga ajada aga seda vaid privaatselt, mitte siin.
 
jeh 06. november 2014, kl 21.20
Haugu aga, Peni, peaasi ei hammusta. Ma ei oskaks virtuaalhammustust ravida :)
 
klassika 06. november 2014, kl 21.24
tänan selgituse eest.

aga peab siis alati nii tõsine-tõsine olema, mitte, et see väga tähtis küsimus oleks, rohkem vastuseks su mittekeegi/mittekunagile:)
 
köögiriiul 06. november 2014, kl 21.37
haukuv, see oleneb ikka teemast. nõukaaegsete maitseainete teemas ju mölaks ei läinud.
see siin on juba parajalt kreisilt alustatud, no kuidas sellist asja tõsiselt võtta saab?
 
klassika 06. november 2014, kl 21.50
siin on ikka veel selliseid teemasid, hea köögiriiul, kasvõi Rozza hingedeteema. ja isegi kui läheb mölluks, saab reageerida mitmeti, osa võttes või üle libisedes, väga tõsiseks ei maksaks vast minnagi, vähemalt enamus juhtudel.
 
HaukuvPeni 06. november 2014, kl 21.56
Mutid jälgivad hoolega minu poste :-D :-D Mis sest vanapapist ikka jälgida :-p
Hea meelega klähviks ka "teki all" aga seal on see copyprevert ja ma ei viitsi tema postide vahelt iva otsida.
 
klassika 06. november 2014, kl 22.16
minul on kogemusi, vägagi tuska tekitavaid, et mutid jälgivad mu vastvalminud klumpide asukohti, et nad jälgiksid ka poste, seda kogemust mul pole, aga mu postid on ka kaalukad, ju ei käi jaks üle.

vanapapile luban kerge südamega mittejälgimist, üks jälle hooleta, olgu mureta.

teki alla lähen täna peale Straussi, mis puutus perverti ja iva, polnud arusaadav, kuid mul on tunne, et sel polegi tähtsust.
 
Tasane kass 06. november 2014, kl 22.26
Penile - muidugi jälgivad poste, et kas peni sai pihta või lasi mööda:D
 
ja 06. november 2014, kl 22.31
veel peab jälgima, et peni poste püksi ei hakkaks toppima.
 
HaukuvPeni 06. november 2014, kl 22.35
Metallpostide peale ei sirista. Need viin EMEXisse. Teenistus peab ju olema, naised nii nõudlikud...
 
Tasane kass 06. november 2014, kl 22.37
Metallpost ohtlik ka, äkki keegi voolu sisse lasknud.
 
Õnnetu naine algatajale 06. november 2014, kl 22.50
Kui keegi teeb siia teema, siis järelikult on tal seda vaja.
On sellest siis nii raske aru saada ?

Miks mõne teema all sõimlema või tänitama hakatakse, see on iseküsimus. Selle üle olen palju nuputanud.
Ju on siis osadel sõimlemist vaja, ei tea küll, miks, aga eks nad ise teavad.

Sina leiad lihtsalt reaalis tutvusi.
Igaüks ei leia. Ei saa kõike enda järgi võtta.
 
tibu naaber 06. november 2014, kl 22.56
õnnetu naine, ära heida meelt, tibu tahab sind küll sõbrannaks. ise nägin, kuidas ta täna sünnipäevakutseid välja printis ja sina olid ka kutsutute hulgas. tibul juba homme sünnipäev. nii et keera aga lokid ööseks pähe ja osta hommikul kingituseks kreemisem tort, tibu armastab rammusamat toitu.
 
soolatüügastega paks aam 06. november 2014, kl 23.34
see on õige küll, et tibu rasvast armastab. kinkisin talle eelmiseks hiljuti olnud sünnipäevaks speltajahust dieetkeeksi ja ta käis peale seda kuu aega ringi nagu kraani alla kastetud kana. seekord olen nutikam ja küpsetan talle kingituseks seapekist kringli, verikäkist voolin rosinad sisse ja puha. küünaldega ainult veel probleem, teades tibu kalduvust õgardlusele, siis peaksid need samuti söödavast materjalist olema. säästuviinerid oleks hea valik, liha peaaegu ei sisaldagi, puha rasv ja sojajahu, kahjuks pole neid poes kunagi sellises koguses, mis sinna kringli peale vaja oleks.
 
juba 07. november 2014, kl 17.16
jälle tibul sünnipäev, küll aeg lendab kiiresti. huvitav, mida ta siis seekord sünnipäevaks soovib? eelmine kord sai lambarauad ja kaelkoogud, ämbrite jaoks klapitud rahast enam ei piisanud. eks seekord saab siin ämbrid.
 
tibu naaber 07. november 2014, kl 17.28
tibu on aastaid unistanud ühest korralikust rotinahksest muhvist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!