Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mul oleks seltskonda vaja, sellist mõnusat
 
Pole veel 50 + aga .... 23. oktoober 2014, kl 15.53
Pole vahet on see mees või naine, aga jubedalt igav on :(
Kõik parimad tuttavad on mujal Eestis laiali ja lihtsalt siin Tallinnas elades on vahel nii pagana üksik ja igav olla !!!
Täiesti lihtsad soovid, vahel nädalavahetusel jalutama , sööma , kohvikusse :)
Nädala sees peale tööd nagu eriti ei viitsi, aga nädalavahetustel on küll masekas peal. Kaua sa ikka kõike üksi teed ja toimetad, varsti hakkan omaette juba rääkima ka :D
Nii et pakkumistele avatud ;)
soni 23. oktoober 2014, kl 16.37
Ei suutnud tuvastada ühtegi kontakteerumise võimalust selle anonüümse kirja autoriga.
 
ahzooloog 23. oktoober 2014, kl 16.49
soovitan näiteks Looduse Omnibussi tegemisi nädalavahetustel. Näed Eestimaad ja saad suhelda ka, kui tahtmist on.
 
Pole veel 50 + aga .... 23. oktoober 2014, kl 16.52
Kontakt täitsa olemas, enne unustasin :(
Nii palju veel , et pole siin igapäevane soiguja, et üksi ja paha...
 
oled 23. oktoober 2014, kl 16.52
naine või mees?
 
küss 23. oktoober 2014, kl 16.57
Jah, kellega tegu, esimene, teine või kolmas-neljas?
 
Pole veel 50 + aga .... 23. oktoober 2014, kl 17.56
Uue seaduse silmis pole enam vahet, kas mees või naine, kõik sobivad
 
n46 23. oktoober 2014, kl 21.03
minule ei sobi kõik.loomad ja joodikud on välistatud.
 
gissa 23. oktoober 2014, kl 21.22
mulle ka ikka kõik ei sobi.
ei soovi suhelda kesksooliste ja joodikutega.
kesksoolise all ei mõtle ma homoseksualiste vaid on üks selline tüüp inimesi - peale vaadates ei saa aru, kas on naine või mees.
mul on mitmeid homotuttavaid ja sõpru. nemad on täiesti toredad.
 
Pole veel 50 + aga .... 24. oktoober 2014, kl 09.21
Olen naine :) ja loomad mulle meeldivad!
See Omnibuss on alati pilgeni rahvast täis ja sinna peab ei tea kui palju aega ette planeerima :(
 
Batrakova 24. oktoober 2014, kl 09.33
mitte ei saa aru, miks ma gissale ei meeldi
 
Peaaegu 50 + ja 25. oktoober 2014, kl 21.54
Hoopis teised huvid. Kohvikus ei viitsi käia, söön kodus ja jalutamise asemel teen meelsamini trenni. Vist kesksooline. :)
 
Õnnetu naine 25. oktoober 2014, kl 22.39
Algatajaga samad tunded, aga ei ela Tallinnas.
Olen aastaid mõelnud, et kas ma ainuke selline, kel igav, üksindus ning üksinda käimisest tüdinenud.

Eelmisega vastupidiselt meeldib kohvikus käia ja seda mitte söömise, vaid miljöö, inimeste keskel olemise pärast.
Üksinda seal pidevalt maru narr käia.
 
olen 50+ 26. oktoober 2014, kl 08.54
ja leidsin siit toreda inimese, käisime mitu tundi metsateid mööda ja rääkisime. nüüd küll mitu nädalat pole kippu ega kõppu, mul endal ka kiired ajad. aga julgust ja edu teilegi pimekohtinguteks:-)
 
xy 26. oktoober 2014, kl 14.17
mulle ei sobi need, kes nii alustavad:
mulle ka ikka kõik ei sobi.

Ja mulle sobivad kõik need, kellele meeldib suhelda ja on sealjuures heatahtlikud
 
Leo 26. oktoober 2014, kl 14.49
Mulle sobivad kaunid 50+ naised aga mitte üle 60.Leiaks või siis kohtaks sellist daami. Tähti ma alla taevast ei too aga midagi sinna poole luban küll teha.
 
:/ 26. oktoober 2014, kl 14.58
seega redeli, naine saab veidi tähtedele lähemale ronida.
 
tibu 26. oktoober 2014, kl 15.20
 
bjuutiful leidi 26. oktoober 2014, kl 18.00
Nii-nii, tähti siis ei tooda aga kuidas kuldse kuuga jääb? Kas härra tuleb, kuldne kuu seljas või peab selle redeli peal kõõludes ise juurde mõtlema ???
 
agli leidi 26. oktoober 2014, kl 23.12
olete ikka kindlad, et see leo redeliga manööverdada oskab? ilmselgelt on ta rehaga rohkem kursis.
 
Leo 29. oktoober 2014, kl 09.56
Leo oskab manööverdada aga kuu jääb ka taevasse.Pakun muid mõnusid.
 
:DDD:) 29. oktoober 2014, kl 10.14
Naised vaatavad kuu ja tähtede pealt, Toots õunte pealt,
 
Pole veel 50 + aga .... 29. oktoober 2014, kl 11.00
Plää, plää, plää, kunagi ei tule ühtegi teemasse juttu, alati hakatakse mingit sousti ajama , mis Teil viga on? Ainult kirute kusjuures...napakad delfi naistefoorumi deebilikud!!! Ühtegi postitust never ma siia enam ei tee...
 
lesk 29. oktoober 2014, kl 11.03
Tubli, teemaalgataja, et alustasid selle teemaga!
Ma ka üksik, sõbrannasid on küll, kuid neil on mehed ja armukesed. Väidavad, et kiire kogu-aeg. Ma mõistan neid, sest teevad 3 korda päevas süüa,(kodused pensionärid koos meestega)pesevad, koristavad jne. Mina teen laup. hommikul kõik kärmesti ära ja siis tekib tunne, et tore oleks kellegagi välja minna. Helistan tavaliselt sõbrannale ja viimane vastus oli- vaja küüslauk maha panna. Mõtlesin siis, et nemad muudkui töötavad aiamaal selle nimel, et saaks tööd teha, talvel pidid ikka poest 2 porgandit ostma, sest kelder soe ja porgandid läksid pehmeks.
Tänapäeval on kõike poest saada ja ei pea keldrisse kuhjama, et siis talve jooksul 2 korda vähemalt idutamas(kartulit) käia.
Eks ole rohkem valikute küsimus, kui tõsi see on, et pereinimestel on omad tegemised ja üksikud vaatame ise, kas läheme jalutama või ei- kaaslast on keeruline leida. Üksinda on väga raske midagi ette võtta, minul on koolivaheaegadel seltsiks lapselaps.
Sai pikk jutt, kuid veelkord kiidan teemaalgatajat. Edu
 
tibu 29. oktoober 2014, kl 11.22
to 11.00
Eriliselt "mõnus seltsiline" oleksid jah sellise jutuga 50+ inimesele rääkimaks tänapäeva kunstist või käimas olevatest etendustest, mida nähtud, mida mitte. Arutada momendil aktuaalsetest sotsiaalprobleemidest, meie poliiitkast või spordist, hobidest.Ja paljust muust...

Et siis sinu poolt oleks vaid:...Plää, plää, plää, kunagi ei tule ühtegi teemasse juttu, alati hakatakse mingit sousti ajama , mis Teil viga on? Ainult kirute kusjuures...napakad delfi naistefoorumi deebilikud!!! Ühtegi postitust never ma siia enam ei tee...
 
sa tibu 29. oktoober 2014, kl 11.26
mõla maha...
 
tibu 29. oktoober 2014, kl 11.39
On näha jah, kuidas aerutad õnnetu naine,

Et siis sinu poolt oleks vaid:...Plää, plää, plää, kunagi ei tule ühtegi teemasse juttu, alati hakatakse mingit sousti ajama , mis Teil viga on? Ainult kirute kusjuures...napakad delfi naistefoorumi deebilikud!!! Ühtegi postitust never ma siia enam ei tee...


kes pole veel 50 ja kellega keegi midagi jätkuvat ei taha... :)))
 
sa tibu 29. oktoober 2014, kl 11.42
oled ise õnnetu, et igasse teemasse oma nina topid :)
kusjuures kritiseerid ka alati, ennast nagu kõrvalt ei näe või? pole teemaalgataja!
 
tibu 29. oktoober 2014, kl 11.48
Sa, ma ,ta, õnnetu naine, arva, miks inimesed ei taha sinuga suhelda...Tead miks? Sest sa oled lihtsalt lolll.
 
DDD 29. oktoober 2014, kl 15.58
kes teisele nime annab see ise seda kannab !!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!