Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Proovin...
 
Noh 20. detsember 2014, kl 23.30
...ja vaatan,mis tuleb..
Soovin siis tutvuda 50.... Gentelmaniga
Peaks olema hea huumoriga,pikk,maj.kindlustatud,kultuuri huviline.alkoholiga mitte liialdav.
Ise olen 164,omat arust päris lõbus,mitte vaal,aga ka mitte herne kepp,nn.kurvikas,kõik omal kohal.
Tahan oma elu jagada,armastada,nautida,olla,anda,naerda,reisida........
 
Huvitav 21. detsember 2014, kl 00.02
Kas sind pole enne proovitudki?
 
Seltsimees Baranov (Ilge Illar) 21. detsember 2014, kl 13.01
Tervitan Teid lauluga Alan Sorrenti - Tu Sei L'Unica Donna Per Me!

Võtsin ühendust oma sisemise vanapaganaga, ja see ütles mulle, et selline noorik nagu siin kuulutuses pakutud on, on just minule sobiv variant!

Minu lugupidamine!
Hetkel olen sellest kõigest väga erutatud, et kohtama ei suudaks niikuinii minna, Baranovi värk noh...
 
von Freen 21. detsember 2014, kl 15.38
ma ütlen Teile kohe ära, et igasugu asju tuleb.

aga teie kõik muudkui teete neid üldäratunnustatud vigasid oma kuulutustes, et esimese asjana hakkate kohe muudkui nõudma igasuguasju. noo iga loogiline organism saab ju aru, et kui juba alguses kohe siukeste ultimaatumitega lagedale tullakse, siis misasjad veel kõik edaspidises kulgemises ära ei või tulla. ühesõnaga võib koita tume tulevik ultimaatumite seltsis.

nu ütleme näituseks, et on üks genetaleman ja puha nigu nõutud ja alkoliga mitte nii ütelda liialdav.
aga milline on "hia huumor"? kui pikk on "pikk"? millise majandusega või majutusega või majaga või majoneesiga (sorrisorri, aga "maj." paneb vastupanadamatult ja pidurdamatult meie meeled elavalt liikuma siin praega) piab olema ära kindlustatud, kui pikaks ajaks ja mitmekeisi? ja millise kultuuri huvilne piab kandidatuur olema?

kui meie siin võtame praega selle viimase toreda käepärase kuulutamise, siis kui Teie olete 164 (see on Teie kõrgus ma saan aru eksole sentimeetrites?), siis kas Teie jaoks võiks olla pikk näituseks 165? aga 166? kas "hiauumoriga" võiks Teie puhul tähendada näituseks, et siis kui Teiel on omast arust päris lõbus, sis see kanditatuur piab sellest kui heast naljast aru saama ja kaasa naerma ja temal piab ka omast arust lõbus olema? kas huvi kehakultuuri, metsakultuuride ja agrikultuuride vasta kah sobivad?

pee.ees!
ja kuipalju on liiga palju alkoli?

meile pole vaja vastata, sest meie pole genetaleman, huumorisoont pole ollagi, oleme lühikesed (alla 164) maj.kindlustamata (meil on autokindlustus ainult ja põrgulikult hia "Hell Man`s" majoneesiga oleme muidu kah jouludeks kindlustatud), kultuuridest huvitavad meid ainult kõik alastikultuurid (mida meie pole väga pikka aega juba siin varjanud kaa) ja viinakompresse teeme ülekere kolm korda päevas.

lisaks on otsa lõppenud meie karvalimiit korpuse ülemises otsas (peab aastaringselt kandma karvamütsi) ja oma kaaemmiist ei tahaks meie avalikult üldse rääkida, sest nende numbrite esitamine kirjakeeles läheks kole pikaks siin.
seda selleks, et ei tekiks mõttetut ahvatlust.

meie lihtsalt tahame oma kasu püüüdmata juhtida Teie ergast tähelepanu väikestele puudujääkidele Teie otsimistekuulutuses, et Teie saaksite ära vältida edsapidises kulgemises kallilt kätte maksvaid vigasid. ja et tuleks igasugu asju.
rästu 21. detsember 2014, kl 15.51
Väljamõeldud inimeste
väljaöeldud mõtted
mõtlemata tegemistest
tehtud ülesvõtted
kujutluste kuningriigis
virtuaalses keeles
südaöises unistuses
õhulosse teeme
punapäisest tulehargist
malbeimaks blondiiniks
äbarikust mehepojast
lihastes atleediks
muundumine, moondumine
lihtsad hädavaled
teostamatu tegemine
olematud pahed
igatsusest joobumine
peas on silmaklapid
tõsielust loobumine
aga aega napib

Reaalsusesse ärkamine
süda veidi hell
printsis konna märkamine
tunnete pohmell


Gailys

...:D
 
syyt 21. detsember 2014, kl 16.48
väga hea vastus. 5+++. selline sõber oleks küll puhas rõõõm!
 
von Freen 21. detsember 2014, kl 17.20
to she at from mit uns: rästu

SEE Gailys`e asi on vägagi hea !

tänks jänks!
 
kahtlev 21. detsember 2014, kl 19.49
Ülimalt kaheldav, et siit kohe viitkümmet gentelmani võtta oleks.....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!