Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kas leidub tänapäeval mehi...
 
Margot 03. märts 2015, kl 16.58
...kes naistepäeval lilli toovad? Ootaksin positiivset reaktsiooni mõnelt vahvalt 55 - 65 aastaselt vahvalt mehelt. Olen 57 aastane üpris normaalse välimusega naine.
 
Margot 03. märts 2015, kl 17.01
Kahekordselt kasutatud sõna vahva ei tähenda seda, et mees peaks olema kahekordselt vahva. See oli ant. juhul näpukas, aga pole ka selle vastu, et mees olekski hästi tore ja vahva. Ehk ongi mõni tore mees siia sattunud.
 
tänapäev 03. märts 2015, kl 17.18
Ära loodagi, et siin leidub selliseid mehi, kes lilli toovad. Hea, kui leiad mõne äravintsutatud isendi, kes koos oma tühja taara kottidega sinu juurde kolida soovib, et siis kohe sind poodi kaheliitrise õlle järele saata. Muidugi sinu raha eest!
 
Margot 03. märts 2015, kl 17.22
Alkoholi liigtarvitajad ei huvita! Kedagi enda juurde elama ei valmistu praegu võtma, kuigi mine tea, mis elu toob. Pean silmas pigem visiitsuhet.
 
mida veel 03. märts 2015, kl 17.41
On alles tegelane: loodab, et mr x toob talle lilli :D Mul ei too omagi mees lilli sellel päeval, mis veel võõrastest rääkida. Osta endale ise lilled, pole vaja nuruda sellist asja, alandav kuidagi pole? Mingi eneseväärikus peaks olema naisel. Või otsi omale mees kõrvale, on su lilleprobleem kohe iga aastaselt lahendatud
 
Mart 03. märts 2015, kl 17.49
Nii eakast mehest pole ju visiitsuhte puhul tolku!
 
Mart 03. märts 2015, kl 17.56
Kirjuta mulle

keppjakeeks@hot.ee

Tulen lilledega külla!
 
Margot 03. märts 2015, kl 18.05
Mardile: miks arvad, et minu märgitud vanuses meestest tolku pole? Tõsi küll, pole küll siiani visiitsuhet harrastanud, ka pole endast vanema mehega üldse midagi harrastanud. Vbl. isegi kirjutaksin sulle, aga ei tahaks keeksi pakkuda. Teeks hoopis midagi toekamat, et visiidi käigus kaotatud kaloreid taastada!
 
ehh 03. märts 2015, kl 18.11
kui loete, siis katsuge ka mõelda, vaevalt et too proua endale lilli nuruma tuli. vale jutt on ka see, et siin mehi ei ole. mõni isend on lihtsalt endast nii heal arvamusel, et ainult halvustab teist sugupoolt.
teemategija, kus on su aadress, kindlasti leidub mõni, kes ühendust võtab.
 
Margot 03. märts 2015, kl 18.23
ehh, ootan esialgu natuke, et peale kepijakeeksi veel mõni mees, kelle adre ei ole nii omapärane (või ehk mitte nii läbipaistvalt ühemõtteline), siin enda aadressi ilmutaks! Ja sul on õigus, ma ei nuru tõesti lilli, märtsikellukesed mu aias kohe - kohe õitsema puhkemas.
 
M29 03. märts 2015, kl 18.37
Aga kirjuta minule.

tamerlan@hot.ee

Keeksi pole vaja, teist asja saab.

Jah, 29 on vanus.
 
Margot 03. märts 2015, kl 19.13
Üllatav, et siin ka noored mehed end ilmutavad. Mul pole endast noorema mehe vastu midagi, kuid 29 on siiski natuke liiga suurejooneline pakkumine. Hea M29, kas selle teise asja all mõtlesid lilli või midagi veelgi atraktiivsemat?
 
M29 03. märts 2015, kl 19.24
Räägib privaatselt palun:)
 
m38 03. märts 2015, kl 20.18
Margot, minult saad keppi ja keeksi, isegi mitu korda õhtu jooksul. Kirjuta mulle: tulensisse@hot.ee. Sergei.
 
Ljuba50 03. märts 2015, kl 20.24
Sergei tahab lilleproua elamisse sisse kolida...ja pakub boonuseid ka veel! Tubli mees.
 
Margot 03. märts 2015, kl 20.33
Üle 50-stel naistel pole just väga palju valikut, aga miks arvatakse, et nad on nii väheväärtuslikud, et neile peab lähenema sedavõrd otseste ettepanekutega nagu mõned siin. Või tuleb neid kepijutte käsitleda pigem huumorina.
 
pipilotti 03. märts 2015, kl 20.47
Naistepäev ja naistepäev on kaks eri asja.
Nõukogude naistele on see nostalgiline päev.
Tänapäeva naistele on see karmi reaalsuse päev.
Venemaal, kuhu ka meie veel ikka kuulume, unustavad
naised üheks päevaks kõik jälle ja arvavad et nii ongi.
 
vahva mees 03. märts 2015, kl 20.55
Ma looda, et see oli ka näpukas....l asemel peaks olema t.
 
oh 03. märts 2015, kl 21.04
mõni poeb kasvõi nahast välja, et meest mängida.
 
Margot 03. märts 2015, kl 21.06
Kui nüüd uuesti naistepäevale jutt läks, siis mina nimetasin oma kuulutuses seda päeva pigem ettekäändena. Mulle võib mistahes päeval lilli kinkida.
 
margotile 03. märts 2015, kl 21.25
Juba tuleb...mida sa meile veel valetasid?
 
kuidas küll 03. märts 2015, kl 21.38
võivad ikka siinsed foorumlased nii nõmedad olla,fu..
 
einoh 03. märts 2015, kl 21.44
tänapäev
pole neil taarakottidel häda midagi. taara läks just kallimaks, seega tuleb kaasavaraga, mitte kaks kätt taskus. hiljem korjab ehk mammonat pisut juurdegi.
 
Margot 03. märts 2015, kl 21.53
Ei ole taarahindadega kursis, pudelivett, õlut jms. ei joo, mõnikord, kui sauna kütan ja mõni saunaline õlle kaasa toob, palun neil oma taara ise ära viia.
 
või siis nii 03. märts 2015, kl 21.57
Lisaks kõigele siis kamandaja ka veel...
 
juba 03. märts 2015, kl 21.59
hakkab looma, sobiv variant on taarakottidega pisut räsitud vanemas eas meesisend. võib ka veidi räpane olla, kuna varsti saab sauna ja pärast saadetakse pudelitega poodi. sellise variandi korral on kohe rohkem tutvuda tahtjaid.
 
kartul 03. märts 2015, kl 22.00
kui nüüd juurde kirjutaksid, et süüa saab ka, siis hakatakse lausa tormi jooksma.
 
Kokkuvõtteks 03. märts 2015, kl 22.11
Saab, saab, saab, miskit ikka saab.
 
Margot 03. märts 2015, kl 22.15
Eks ma tormijooksu ootasingi loomulikult:)! Õlle kõrvale tuleb ikka väikest näksimist pakkuda, sest muidu võib nälginud isend pärast saunas vihtlemist ja õlle manustamist liialt ära väsida ja siis on keeruline tast pärast viisakalt vabaneda.
 
Margot 04. märts 2015, kl 00.39
Oodatud tormijooksu pole tekkinud. Kirjutaks ehk isegi M29-le, kui tema meiliaadress ei seostuks mulle millegipärast islamiga. Vot haaremisse ei tahaks küll sattuda, ma ikkagi harjunud vabaduses elama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!