Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
lemmikloom majapidamisse
 
vana känd 27. mai 2018, kl 23.23
mõtlesin siin, et üksi ikka igav elada, pole kellelegi hädasidki kurta. naised jooksevad millegipärast mind nähes minema. paradoksaalsel kombel veel mida vanem eit, seda kiirem jooks. tühja need eided, võtan parem kodulooma. nüüd ei tea, millist valida. kas võtta kits, siga või lehm? kellel kogemusi, jagage muljeid.
 
see et 27. mai 2018, kl 23.40
mina võtaks pigem hobuse. bensiini hind muudkui tõuseb ja samas sõnnik ka omast käest. kasvab vägevam kartul kui naabrimehel. las kadestab.
 
võta irw 28. mai 2018, kl 02.55
tema klähvib palju, kere tal niru, see ei söö ka palju. peletab kõik ajatagant minema, närib läbi ka koerade kondid, muudest rääkimata.

kirg kiusamisest tuleneb tema vanematest, kes teda juba lapse mõnitasid.. ses mõttes on temas salviha ja kurjust, millega närib läbi kõik elushinged.

me kõik tuleme oma lapsepõlvest
 
nohjah 28. mai 2018, kl 03.39
aga kas sa ei võiks sinna tagasi minna, kustkohast tulid. ajad oma aJatagust juttu ja midagi teemasse ei soovitagi. kasvõi hamstrit.
sul pole ju vahet, millest teema, millises rubriigis, su motoorne rahutus ei las isegi süveneda. kas sa seda ka ei adu, et kõik pole siin nagu sina? et on inimesi, kes tulevad rahulikust lapsepõlvest ja nüüd on neil rahulik keskiga ja nad lihtsalt tahavad omavahel suhelda, mitte mingeid nilbusi kirjutada ega lugeda.
kui ma oskaks, siis soovitaks sulle paljusid asju, oskan vaid seda öelda, et elul on palju rohkem kvaliteetseid tahke kui kusagil anonüümses foorumis rumalat pläma ajada. praegu juba koidab. vaata hommikul õue. nii ilus vaatepilt nagu eestimaa loodus varasuvel, no sellist teist annab otsida. osake ometi hetki nautida, mitte pidevalt kedagi kadestada ja püüda kellestki parem olla, mis päädib paraku sellega, et paremaks ei muututa, kibedusaste vaid tõuseb.
nb see pole loeng, ma loodan, et see inimene saab aru, kellele see mõeldud oli.
 
nurr 28. mai 2018, kl 05.22
Soovitan kassi.
 
auh 28. mai 2018, kl 14.52
Soovitan ka kassi.
 
kistu 28. mai 2018, kl 18.40
Ütlen ka sõna sekka.:
lehma ära võta, sööb palju voodisse ei mahu ja ligi laseb kord aastas;
Siga ju kena loom -ilus roosa, hoiab puhtust ja sööb kõik mis üle jääb
(jääb söömata tuleb vaid tai triip peki vahele) samas armastusega peetud lemmiklooma ei jaksa ju keegi lõpeks toitvaks söögiks muundada.
Kits kurjam paneb kõik su roosiõõsad nahka ja on isekas pealegi.
Võta lammas, sööb vähe, villa annab vastutasuta (seega saab sokke -kampsuneid) kui miski ei meeldi siis määgib pisut, aga kaua ei jaksa.
Suiti pügab ka muru... Külma ei karda kaissu poe. Lepib sara -alusega.,kui muud ei anta. Selge lammas hea loom. Ei klāhvi ega lase pastlaid täis.
 
linlane 08. juuni 2018, kl 11.04
Võta väikene koer. Ja mõtle, kui sa kodus olla ei saa, et kes siis koera eest hoolitseks.
 
seda et 30. juuli 2018, kl 18.25
moes on maod. ja kui enam ei taha pidada, lase linna vahele lahti.
 
aff 30. juuli 2018, kl 18.32
Tohmanile, kelle eest eided minema jooksevad, peaks loomapidamine olema keelatud. Ega loom pole lörtsimiseks.
 
Kius 30. juuli 2018, kl 18.39
Ka tohmanil on õigus seltsielule, isegi kui seltsiliseks osutub prussakas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!