Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mehed 50+
 
linlane 15. september 2018, kl 19.26
Voldemar on labane vana inimene .
 
Voldemar 15. september 2018, kl 20.20
See ju kompliment kui ma olen mingi frigiidse vanamuti jaoks labane ja vana:)
 
Mimm 15. september 2018, kl 21.58
Jou, Volts! Kuidas kärab? Nillid naiskasid?
 
Et siis 15. september 2018, kl 22.50
Voldemaril võib ju midagi veel fungata ta enda rõõmuks, aga ma ei usu, et mõni naine nii kurja vanameest enda lähedale laseb.
 
ah mis 16. september 2018, kl 04.12
onu volli ostab siinselt puujalalt põrandaalust via graad, järelejäänud invapensist klapivad koos putli rummi ja tuiavad kaelakuti naistesse. uhh, seda vanainimeste seksi siis! eriti kui kahe peale üks ainuke mutike leitakse. saamahimus volts paneb käigu pealt lombakale jala ette, too plärtsatab silmili maha, siiski roomates püüdlikult seeliku suunas. voldemar neelab kähku hobusedoosi via graad, et mitte päris häbisse jääda ja lootuses, et ehk kutsutakse teine kordki. vaesel puujalal jääb seal murul vedeledes üle ainult kulissidetagust tegevust jälgida, milleks on xxl mõõtu roosade aluspükste ja langevarjusuuruse rinnahoidja aknast välja hõljumine. kostub isegi üks voodikääksatus ja seejärel kurjakuulutav vaikus. kas tõesti parseldati voldemarile via graa pähe menthost?
 
Voldemar 16. september 2018, kl 09.24
Nagu näha, siis hularites on öösel võimalus kasutada arvutit. Mis puutub minu kurjust , siis seda lihtsalt ei leia, aga see ei tähenda, et ma rumalusega nõustuksin.
Mimm, aga ise?
 
hi-hi-hi´ 16. september 2018, kl 18.03
Hullukesed omavahel :)
 
Mimm 16. september 2018, kl 19.14
Ei mina naiskasid nilli.;)
Jätad tõesti päris tõreda taadi mulje oma sõnavõttudega. Prouad kasutavad seda muidugi ära ja lasevad aga oma sõnaosavusel sinu adaressil hiilata.
 
Voldemar 16. september 2018, kl 19.53
Idiootidega tuleb suhelda reljeefselt, muidu ei jõua sõnum kohale. Tegelikult olen ma vägagi rahuarmastav ja naisi ei peksa, isegi ei kõrgenda häält:)
Mimm, jooks koos kohvi?
 
Voldemar 17. september 2018, kl 00.56
Ma nüüd kontrollisin oma pangaarve igaks juhuks üle ja kahjuks sel kuul kohvi juua ei õnnestu. Kui siis kraanivett natuke või siis on siin mõni mimm, kes on nõus mulle välja tegema. Ega ma väga kalliks ei lähe, lisaks kohvile võtaks ainult karbonaadi, pardifileed ja paar koogikribalat, sellist suurt ja õhulist. Pealegi võin kulutused kohapeal kompenseerida terve õhtu endast rääkides. No et mina olen ikka õrn, hell ja nunnu, aga kõik teised on idioodid ja muidu tumedad tumbad.
 
to 00-56 17. september 2018, kl 08.56
mõnel kibestunud naisel on halvad kogemused kokkusaamiselt, kus pidi ise mehele välja tegema!
 
eemal 17. september 2018, kl 08.57
Volli, kas tegeled sportimisega ja mis aastal jätsid maha suitsu ja alko? Su vastusest saab näha kuidas sa mehena oled ka. Peale selle, et isiklikult kommenteerijat rünnates, on ettekujutus, et nii teed ka ilmsi ehkki, "ennast kiitmast ma ei väsi". Et mees toidab ennast ise, siis võiks ta palk olla 800-...puhtalt kätte kuus, kas langed sinna klubisse?
 
linlane 17. september 2018, kl 09.21
Mis väljendid on sellised "frigiidne vanamutt". Oled ise siin vanamuttide seas ja osatad teisi vanamuttideks, olles ise vananässakas.
 
mööduja 17. september 2018, kl 12.18
eemal Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et mees toidab ennast ise, siis võiks ta palk olla
> 800-...puhtalt kätte kuus, kas langed sinna klubi
> sse?

Kas see on pensioni suurus?

Olen naine ja teen lihttööd ning palk kätte on ikka üle 1000 euro. Ei kujuta ette, et väiksema summaga peaks hakkama saama.
 
Voldemar 17. september 2018, kl 12.23
Suitsetaja pole kunagi olnud ja spordiga saan hästi läbi. Nädalavahetusel saunas ikka õlut tarbin ja restos prae kõrvale kangemat. 800 on mehe kohta ikka väga mage palk.
Eesti keskmisest mehest 3 cm pikem.
 
eemal 17. september 2018, kl 15.48
Ainukene, mis sul pikem võib olla on vanainimese uneaeg ja suurem vaid verereõhk, ole oma ette vanakene, kiidukukk Kusti.
 
Voldemar 17. september 2018, kl 16.47
Mõnel tundub olevt väga madal enesehinnang ja sellest johtuvalt tundus minu kirjutus ulmelisena.
 
Naine nii naine 18. september 2018, kl 11.58
Miks küll keskmine eestlane nii tõre on? Miks peab ta kohe kedagi, kes temast endast erineb, halvustama, paika panema, klassifitseerima?
Kes soovib endale lihtsalt kaaslast, kellega teatris käia ilma liblikaid kõhtu laskmata, lasku käia, aga ärgu ilkugu nende kallal, kes ka käest kinni hoida tahavad ja peale teatrit rõõmsalt koos nahistavad. Las need, kes nahistavad ilma liblikaid kõhtu laskmata, miks see peaks teisi segama, kui mõlemale nii sobib.
Aga neid, kes endale ei leia teatrisõpra, kes muud ei soovi või nahistajat, kes teatrisse minekuta nahistama oleks nõus, pole mingit õigust kedagi halvustada.
Haiguste ja vigadega inimesi on ka noorte seas, kas need õelusi loopivad on seisukohal, et neile polegi ette nähtud ei vastastikust armumist ega seksuaalelu?
 
huvitav 19. september 2018, kl 02.16
keda voldemar siin siis üldse otsis - kas liblikateta kaaslast, kellega teatris käia, või liblikateta kaaslast, kellega peale teatrit nahistada, või nahistamist liblikatega kaaslasega enne teatrit, või vaadata teatrit ilma liblikaid kõhtu laskmata, või tahtis lihtsalt kärtsu puuksu lasta, või leida teatrisõpra, kes ilma nahistamata teatrisse keeldub tulemast, või nahistavat sõpra, kes teatris üldse ei käi, või tahtis lausa teatris teatrisõbraga nahistada?
 
Kui 23. september 2018, kl 15.29
palju liigub siin õelaid ja ülbikuid.Naine nii naine-olen sinuga täiesti nõus.Sooviksin ka leida inimest,kellega võiks vahel juttugi rääkida.Siin ei julge suud lahtigi teha,kui juba valatakse sind sõimu ja sajatustega üle.
 
Voldemar 23. september 2018, kl 16.31
Netis tutvumine pole nõrganärvilistele.
 
juhtumisi 23. september 2018, kl 19.27
Tutvumisportaalides on küll normaalseid kuulutusi ka. Siin pole juhtund lugema. Üks möla käib.
 
Mees50+ 23. september 2018, kl 19.50
Vabandan, et risustan võõrast teemat, aga kas see tutvumine peab alati olema selline pikkuskaalhuvialad vormis. Eelda, et 50-stel on vaimne klapp samuti oluline ja seda või tuvastada isegi "mõttetut möla" genereerides ja siis ehk pigistatakse silm kinni mõne kortsu või õllekõhu puhul. Kindlasti paljudele segane tekst aga ....
 
linlane 23. september 2018, kl 20.38
 
7 maa ja mere tagant 24. september 2018, kl 21.07
ei ole see elu nii lihtne. Talendivooru ei saa ära jätta. Silmi kinni pigistada samuti ei saa, sest siis paistavad minu enda silmakortsud rohkem välja.
 
just 25. september 2018, kl 02.48
kõhutantsu osa ei saa ka mingil juhul ära jätta. võdiseva kõhupeki % tuleb koheselt tuvastada. muidu kipuvad papid oma päästerõngast pintsakuga varjama ja mammid lehvivate kleitidega.
soovitav muidugi ka parukad, kleebitud vuntsid/rinnakarvad, puujalad, korsetid ja kunstlõualuud üle kontrollida, et hilisemaid ehmatusi ja pretensioone poleks.
 
jummel 29. september 2018, kl 04.16
mutid, esimest korda meest otsite või? istuge esimesel kohtingul voltsi prillid puruks ja edaspidi sobivad talle nii vaalad kui jõehobud. kohvikus ajage veel puru pähe, et olite 1981 kapa-kohila miss ja aastatega ainult sulnimaks läinud. kui vanatoi pirisema hakkab, et vanasti olid missid siledamad ja peenemad, siis pidage faktipõhine loeng, et vanasti olid ka mehed nooremad ja enamasti musklis. ja pirisesid ka vähem.
 
Oot-oot! 29. september 2018, kl 04.54
Kellest siin nüüd siis kribataksegi? Et nagu papi rosina-Alust ja pakkjalg-Susanist vä? IRW!!
 
ei 29. september 2018, kl 15.45
Siin Voldemar ja vaalad, lisaks mõni jõehobu :D
 
Dolores 04. november 2018, kl 07.55
vanatoidel, endistel põrunud abielumeestel, kes terve elu unistanud vaid kõrvaltpanemisest ja nüüd vannuvad pühalikult, et vabaks nemad jäävadki (nagu seda keegi ohustaks, irw), ei ole lihtsalt raha, et bordelli minna ja sellep. kaagutavad siin - naistekas:::)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!