Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Nutitelefon?
 
m62 29. jaanuar 2016, kl 08.38
Milleks vanemale inimesele see võiks kasulik olla? Kodus on lauaarvuti ja telefonikõnesid on mul ka vähe.
 
vist 29. jaanuar 2016, kl 08.53
nuti lisamiseks, mida vanainimestel teadupärast napib.
 
Morning Glory 29. jaanuar 2016, kl 09.21
Ega keegi käsi soetada. Samas, mis elu see on ilma tänapäevaste infrapunasaunade, saumikserite, ökokaminate ja multikeetjateta?
rästu 29. jaanuar 2016, kl 09.43
nüüd pani küll mõtlema...ja millise neist kõigepealt soetama peaks...:DDD
 
kaasaegne 29. jaanuar 2016, kl 10.00
rästu, kas sul vuntsid on?
 
kaasaegne 29. jaanuar 2016, kl 10.05
kui pole, siis järelikult depilaatorit sa ei vaja. alusta munakeetjast.
rästu 29. jaanuar 2016, kl 10.06
veel ei ole...
 
vaaaal 29. jaanuar 2016, kl 11.16
kahtlen, kas rästul munegi on...
rästu 29. jaanuar 2016, kl 11.24
mune pole, aga keetja võib ju olla. tegelikult asi selles...mul seda peent tehnikat ikka jagub, aga ükski ei tööta enam...kõik hoian alles...las rahvas vaatab, et vähemal on...:DDD
ma sooviks veel õnne...endale ja mõnele teisele ka siin!
...:D
 
karvane 29. jaanuar 2016, kl 13.50
Kas teemategijal endal imelik ei ole ennast vanemaks inimeseks liigitada? 62 mees peaks olema nagu hiline keskiga ja enamus 62 käivad tööl.

Võtame näiteks Mart Helme, kas ta on vanem inimene? Ei mingil kombel, minu silmis täitsa keskeaaline, no ütleme hilisem keskiga.
 
mõhk 29. jaanuar 2016, kl 14.14
Miks peetakse väljendit "vanem inimene" nii ebasoovitavaks? Lihtne väljend, mis minu arusaamist mööda tähendab, et aastaid juba üksjagu.
Olen 60-ne naine ja mind ei häiri see sugugi. Iseasi kui mulle öeldaks vanur!
 
Ott 29. jaanuar 2016, kl 15.04
Arvan, et nutitelfoni mulle vaja ei ole. Aitab arvutist ja nuppudega moblast; telviisor, suusad, rulluisud, jalgratas,lauatennis ja saun on peale selle.
 
vaaaal 29. jaanuar 2016, kl 15.12
rästu, siis me ju rikkurid mõlemad, sul peenike tehnika, mul seakatk, hullu lehma tõbi ja linnugripp, ajan küüslauku näost sisse:D:D:D
 
64 29. jaanuar 2016, kl 15.47
ega midagi ei pea olema. Minul siiski on juba 4 aastat nuti, helistamiseks,kus ma ka ei ole, netis surfamideks, suhtlemiseks hea.
Kõik siin eelpool nimetatud multividinad on ikka selleks,et elu lihtsam oleks. Kes tahab eelmises sajandis elada, kuuri taga kemmergus käia jne,kah võib,iga ühe oma asi, peaasi et teistele ei kurdaja ja ise rahul.
rästu 29. jaanuar 2016, kl 18.43
no minul on Singeri õmblusmasi ja peldik ka aida nuka taga...kas seega elan eelmises sajandis...:D
 
64 29. jaanuar 2016, kl 19.05
rästu, eks ütle ise, kus elad ja kuidas, kas eelmises sajandis ja miks?
 
HaukuvPeni 29. jaanuar 2016, kl 19.48
Lugeda, kuidas printsessid mulle siin "armastust avaldavad" on nutikast täiesti normaalne. Kirjutada ja nendega sõnasõda pidada on siiski lauakast tunduvalt mugavam. Nutikal veel palju teisi häid omadusi. GPS, raadio, filmi vaatamine, ilmateade, jne. Isegi helistada saab kui väga vaja.

P.S. rästu'l on õigus. Seal aida nuka taga pisikeses majakeses pole nutikaga midagi teha. Ajaleht ikka etem. ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
rästu 29. jaanuar 2016, kl 20.58
just...nutikas ja juramasin olgu ikka tubases peldikus...D
 
objektijuht 30. jaanuar 2016, kl 08.13
nutitelefon tänapäeval elementaarne
 
mari 30. jaanuar 2016, kl 09.28
Ainult luuseritel pole nutitelefoni
 
Raivo Kohalik 30. jaanuar 2016, kl 13.42
kas nuti telefoni jaos peab nutti kaa olema ?

mul peres igal liikmel peale minu "nutt" olemas .
(välja arvatud kassidel) .
ma vana koli mees (vana kooli) -
ja "elistasin " (eelistasin)
sünnaks pigem uut arvutit kui "nutti" .

saingi uue laua arvuti , millel eelmisest 10 korda enam mälu on ( eelmisel 37 GB - uuel 400 GB ) .

pealagi (pealegi) mul omal seda mälu natukest
kee(kaa) vaal(veel) õige natuke alles veel ongi .

olen avastanud et ...kirjutada ja trükkida on arvutil kergem ja lihtsamgi kui .... "nuttis ".

nii et siis - nutti kõigile ja nuttis suhtlemist !
 
virve52 30. jaanuar 2016, kl 21.30
Ainult helistamiseks pole mõtet nutit omada. Mul on pisike Samsung. Korra nädalas tuleb laadida.
 
milleks nutitelefon 31. jaanuar 2016, kl 20.56
kui internetis ei käi ja midagi pildistada ei ole vaja ? Helistamiseks piisab tavamobiilist, igale inimesele vastavalt vajadusele.
 
veel 31. jaanuar 2016, kl 21.07
Pildistamiseks on fotoaparaat
 
Raivo Kohalik 02. veebruar 2016, kl 13.17
nuti telefon on kui väike arvuti .

samas " odav tavaline " telefon kõlbab :

helistammiseks
pildistamiseks
videogi tegemmiseks
sõnumite saatmiseks

kõigeks muuks kõlbab ka arvuti ??
 
400gb 02. veebruar 2016, kl 19.58
on juba ajalugu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!