Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Lust
 
???? 16. veebruar 2020, kl 20.48
midagi ei paku enam rõõmu, isegi seks ja saun, kui on ilus ilm siis on mõnus aias lösutada, linnulaulu kuulata. Võiks juba ära minna, aga see peaks olema kiire, ei mingeid mähkmeid.
 
ei saa aru 16. veebruar 2020, kl 23.32
Mis LUSTIST on jutt, kui miski ei paku rõõmu?
Kuidagi kentsakad inimesed siin. Vaatan vahest ja mitte ei mõista, mda õieti tahetakse öelda.
 
vanainime 17. veebruar 2020, kl 02.11
Miks peaks 50+ nurgas kedagi huvitama naisteka sarisoiguja jama elu? Mis me nüüd teeme? Paistame su peale päikest või ostame mähkmeid?
 
mermaid 05. märts 2020, kl 18.45
Ei saa aru jahh kuidas saab igavust tunda praegusel sajandil..mul ees lahti läpakas, köögis üürgab seinal telekas, toas telekas mängib ++loen uudiseid mobiilis ++teine mobiil youtubis (õnneks 2nutitelefoni;) jääb veel väheks...telekaid peaks seinal rivis 5 olema, et jõuaks kõigega maailmas kursis olla) ;b
 
oehhh 06. märts 2020, kl 15.29
Käi korra väljas, istu kusagil päike paistab. Mõtle ja vaata kuidas loodus tärkab. Linnud laulavad (isegi linnaparkides).Kui päikest pole, jaluta niisama. See aitab meeleolu ja tervisele ka hea.
 
vanakool 07. märts 2020, kl 11.49
olen vast praegusesse aega mittesobiv aga n i i s a m a jalutamist pole siiani veel ära õppinud. niisama ei lenda lind ka! ennem loen head raamatut, vaatan lemmikfilmi, kuulan lemmikmuusikat oma mõnusas kodus. pfaegusel ajal küll ei kutsu mingi vägi välja j a l u t a m a.
 
uuskool 12. märts 2020, kl 03.27
vaata, vanakool, mida kauem sa diivanil oma vana keha lödiks lamaskled, seda kiiremini igasugu liigesehädad sind kätte saavad. kõrgenenud vererõhust, suhkrutasemest rääkimata. liikumises on jõud, pole mitte mingi vanaaegne aforism, vaid elutõde. lemmikmuusika võib kõrvaklappidega pähe panna ja värskes õhus reipalt ringe teha.
kui sa rohkem looduses viibid, siis märkad ehk ka, kuidas linnud ka niisama lendavad. varestel ja harakatel on lausa kombeks igal pool lihtsalt niisama vahtimas käia. no kui sa nüüd ennast varese ja harakaga seostada ei taha, siis mine loomaaeda ja jälgi kõige kaunima linnu, paabulinnu, tegevust. 90% ajast sihipäratu ringitatsamine. kolesteroolitaseme üle ta ilmselt ei kurda.
 
***** 12. märts 2020, kl 04.05
kuidas ei paku seks rõõmu . . . sa ei tee ju siis ise midagi selle jaoks . . . vana oled?ja naisi ikka leiad veel?
 
neile 12. märts 2020, kl 04.46
peast teismelistele vanuritele, kes arvavad, et seks on mingi elukestev tegevus, mis iialgi ei soiku.
tõde paraku see, et mingil ajahetkel meesinimestel enam ei tõuse ja seda fakti ei kohenda ka modellipiltide vaatamisega. no vana ja väsind ja pole füüsis enam see. mis ei tähenda, et nüüd võib lina ümber tõmmata ja haua poole löntsima hakata.
õudne küll, kui kõik need vanamehed, kes teadusele elu jooksul nii palju andnud, ühel hetkel mõelnuks, et nüüd on kõik - enam ma oma toatüdrukut rahuldada ei suuda, nüüd panen paela kaela - nii ka teinuks. evolutsiooniteooriale, newtoni mehaanikale ja elektrile said need geeniused tõsi küll fertiilses eas pihta, aga oluliselt kohendasid siiski vanas eas, mil meelad toateenijad nende tähelepanu liialt ei hajutanud.
 
???? 14. märts 2020, kl 16.43
Selles asi ongi, et leian, käisin hiljuti tantsimas ja semmisin 5 daamiga, jutt klappis, liibusid vastu, isegi daamide valikul võeti tantsima aga mul on üks endine tuttav kes rahuldab kõik mu soovid, isegi minetti teeb aga ikkagi jään oma esimese kommentaari juurde.
 
;D 14. märts 2020, kl 17.14
on alles muinasjutu vestja:D
 
just 14. märts 2020, kl 18.09
Vahutab ja vahutab, aga till ei tõuse :P
 
???? 15. märts 2020, kl 09.38
Koroonaviiruse tõttu jään isolatsiooni.
 
see et 16. märts 2020, kl 03.11
võta ikka isolatsiooni see meelas ja liibuv fännklaab ka kaasa, et elu liiga igavaks ei läheks. ma küll ei tea, kuidas sa sellele minetitegijale nende ülejäänud viie naispersooni olemasolu seletad, aga ilmselt kasutad leidlikkust ja midagi ikka välja mõtled.
midagi stiilis, et see paks blondiin on automehhaanik ja vanurist brünett pankrotihaldur jne
 
külaline 16. märts 2020, kl 19.26
Ütle kodus , et võtsid tööd koju kaasa.
 
???? 22. märts 2020, kl 18.22
No nüüd on ka elumeestel seksiisu läinud ?
 
???? 31. märts 2020, kl 17.04
Eile kallim helistas ja rääkis, et otsib rikast vanameest, ütlesin , et rikast on raske leida, vastas, et mitte rikast aga kellel on oma maja ja võtaks ta oma juurde elama, et ei jõua maksta kommunaal makse. Ükskord enne rääkis, et peremees tahab ta välja tõsta, juba siis tundus jutt kahtlane, püüdsin talle internetist uut korterit leida aga ükski ei sobinud talle. Nüüd siis on asi selge.
 
no ags 31. märts 2020, kl 20.38
miks enda juurde kallimat ei võta?
 
???? 31. märts 2020, kl 21.52
Visiitsuhe on lahedam.
 
???? 01. aprill 2020, kl 22.15
https://www.youtube.com/watch?v=mem83NqCnaA

Loodan varsti, kui kallima külla kutsun, selle muusika saatel tantsida.
 
lihtsalt kaloss 07. aprill 2020, kl 03.17
loodame siis, et kallim seda rikast vanameest ikkagi ei leidnud ja kolib sinu juurde kõigi oma närakate kaltsude ja lömmis pottidega (ise ju mainisid, et inimene lausvaene). ära siis närvi mine ja kohe uut teemat tee, kuidas kallim su riiulitele oma auklikke sukkpükse ja põhjakõrbenud panne laiali laotab.
 
Tere hommikut! 07. aprill 2020, kl 07.08
Ühes teemas psühholoog ja teises kaloss:D
 
vabandage 07. aprill 2020, kl 09.07
Ja kes teretab? :)
 
Tere hommikut! 07. aprill 2020, kl 11.36
Viisakas lugeja teretab:)
 
einomuidugi 07. aprill 2020, kl 22.28
Vahet pole, kes tere ütleb, psühholoog või kaloss :P
 
kalossiga psühholoog 08. aprill 2020, kl 01.48
vaatan, et ühe teema tegi allakäinud vaestenaistemagnet ja teise upitas üles maakas, kes maal hakkama ei saa. mis me sellest siis järeldame? ilmselgelt on tegu inimesega, kelle sünnihetkel kukkusid edu toovad tähed taevast alla nagu roostes naelad ja kuu näitas jupiterile keskmist sõrme. kuna ma olen poole kohaga ka toitumisnõustaja, siis soovitan edaspidises menüüs vältida liha-, piima-, jahu-, kala- ja juurviljatooteid. elimineerida samuti kõik joogid peale allikavee ja kuu aja pärast ei tunne see vingats iseennast ka ära.
 
Tere hommikut! 08. aprill 2020, kl 07.11
Öine kalossides psühholoog, pindu näed teiste silmas, aga palki ei näe oma silmas.
 
kalossiga psühholoog 08. aprill 2020, kl 23.20
huvitav küll, miks ma ei näe erinevaid puitmaterjale enda silmas? aga seepärast, et neid seal polegi.
 
Tere hommikut! 09. aprill 2020, kl 07.33
Pimestav eneseimetlus võime:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!