Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Naised, kuidas reageerite teie?
 
Tulilind 25. mai 2020, kl 22.34
Ma enda teada pole siin mõtteid avaldanud kell 3:51. Kes sa ka poleks, kulla inimene, kas sa arvad, et oled lahe ja vaimukas pidevalt oma ühte väravasse taguva tekstiga?

Ja näib, et eriti pani sind itsitama see, et kasutasid siin kommenteerides minu siin teemas valitud nime. On sinuga ikka kõik korras? Oled üksildane ja kommenteerid öösiti igavuse peletamiseks? Oled elus ja inimestes pettunud, haiget saanud ja seetõttu kibestunud?

Soovitan hoopis rohkem raamatuid lugeda. Eriti hästi mõjuvad filosoofiaalased teosed. Loe kasvõi Oshot. Need panevad inimese mõtlema elu ja inimeste ning maailma asjade üle. Võib olla võiksid lugeda ka mõne eneseabiraamatu läbi. Ehk aitab see sul endast paremat pilti saada ja arendada empaatiatunnet.

Täiesti siiralt soovitan, pole mul ühtki paha tagamõtet.
 
Tulilind 25. mai 2020, kl 22.44
Tegelikult oled sa ju andekas ja su kirjalik väljendusrikkus on su tugevus. Võiksid suunata oma energia millegi suurema kirjutamisele. Näiteks lühijutud või romaan. Kui enesekindlusest jääb vajaka, hangi endale raamat "Kuidas kirjutada neetult head romaani". Usu mind, sa saaksid päris kobeda teosega hakkama. Fantaasiat sul on, seda ma su tunnustuseks ütlen. Julgust peaks sul ka omajagu olema ja sulg jookseb nagunii sujuvalt. Vaja vaid pealehakkamist!:)
 
jummel 26. mai 2020, kl 01.51
ütle nüüd neid tuuldunud peadega vanamehi. äsja trügis külla väga armsale naisele ja mis me nüüd näeme! selle asemel, et taat püüaks väga armsa naisega kuidagi sotid selgeks rääkida ja oma kiindumust jätkuvalt tõestada, üritab vanur samas teemas 'lillekest rohus' järgmiseks luuretegevuse ohvriks nihverdada.
seda ma ütlen, et terve selle põlvkonna moraalse pale on karm nõukaaeg lootusetult tuksi keeranud.
 
rariteet 26. mai 2020, kl 11.32
see papi on väga salliv.
kõik aukudega, mis liigutavad ja ei ole alajahtunud, on kõlblik kuni koolemiseni.
 
j 26. mai 2020, kl 13.23
Hooldekodudes on vanadel ka arvutid endal olemas. Ajaviiteks võivad end nooreks ja tegusaks kirjutada.
 
to rariteet 30. mai 2020, kl 00.23
et siis vana huvitub koidest puretud villastest kampsunitest, sõeladest ja kalavõrkudest?
hämmastav, teema algust lugenuna poleks selle pealegi tulnud.
 
krõhva 31. juuli 2020, kl 19.11
käisid ilmselt vale ukse taga
 
hahaa 02. august 2020, kl 12.11
mokka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> valged ja paaritu arv lilli viiakse surnuaeda, too
> ber.

mokkale teadmiseks, et surnuaeda viiakse alati paarisarv lilli.
 
owen 06. august 2020, kl 03.03
mis vahet on surnul, mitu lillekõrt ta hauale tuuakse?
 
maasikas 29. august 2020, kl 10.16
Mees, kõigepealt tee enesele selgeks, kas sa üldse meeldid oma nn. väljavalitule. Sampuse ja lillede hind ei ole üldse tähtis. Naisele lähenemisel on tähtis minna avatud südamega.
 
naljakas 07. september 2020, kl 02.52
kujutage nüüd ette üht kossakat vanameest, kes tösserdab 21 roosi kaenlas kusagil kolhoosimaja trepikojas. anekdoot ja ainult
 
nõges 08. september 2020, kl 17.28
Kui lõikelilled on out, kas siis tuleb hakata naistele potililli viima? Mu meelest see veel rohkem surnuaia teema :D
 
Ei 08. september 2020, kl 18.49
Naistele tuleb armastust viia, kasvõi koos potilillega.
 
järgmisele 09. september 2020, kl 12.50
naisele vii oma pangakaart pin koodiga.
 
Ei to: järgmisele 09. september 2020, kl 18.33
Halvad kogemused siis.
 
naljakas 12. september 2020, kl 02.30
mis sest pangakaardist enam, kui kossakas vanamees pani kõik oma säästud roosibuketti ja veel mingisse nänni. ostku siis juba prutale loteriipilet. on vähemalt võimalus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!