Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
meenutus
 
Jaan 17. märts 2016, kl 09.45
Oli vist juba Gorba aeg. Kesktelevisioonis oli saade kus vastati vaatajate-kuulajate küsimustele. Saatsin minagi sinna küsimuse, et miks ei saa nõukogude inimene vabalt minna välismaale turismireisile? Tuli kirjalik vastus ja see oli minu meelest geniaalne.Hoidsin seda kirja alles, kuid nüüd ma seda ei leia. Kes pakub, kuidas kõlas vastus?
 
midgi vastuseks 17. märts 2016, kl 09.48
võib küll
 
Lee 17. märts 2016, kl 10.47
Mäletan Gorbat ja kui ta koos Larissaga Eestis käis:))))) Aga seda saadet ei mäleta:(((((((((
 
Jaan 17. märts 2016, kl 17.16
Vastuses oli kirjas: sest neil ei jätku hotelle.
 
... 17. märts 2016, kl 18.40
Leonid Brežnev Nikolai Podgornõi`le:
"Nikolai kui me piirid avaksime, siis jääksime siia vaid kahekesi"
Nikolai Bodgornõi vastab:
"Eksid Leonid, siis sa jääksid siia üksi"
 
Jaan 17. märts 2016, kl 18.52
Super nali!
 
eks 18. märts 2016, kl 10.58
Vastus oli ju absoluutselt aus.
Ju nad ikka oskasid ette kujutada, milline mass nõukogude kodanikke välismaale punuma paneb ;)
 
Lee 18. märts 2016, kl 11.30
Breznev oli lõpus ikka täitsa väsinud:((((( Aga Andropov oli kõva käega mees aga sai vist ise ka tina:((((((((
 
Leele 18. märts 2016, kl 20.51
Mitte Larissa polnud tema abikaasa nimi vaid Raissa.
 
just 18. märts 2016, kl 22.01
Kui kõiki oleks lubatud välismaale, siis oleks Euroopas tekkinud tänase pagulaskriisi taoline seis.
 
Lee 19. märts 2016, kl 10.55
Sorry, oli Raissa:)))) Aga oli teine kena naine:))))) Teistel komudel olid sellised mutid, et nad ei vedanud neid kunagi kaasa:((((((((
 
Karl.Marx.jun 19. märts 2016, kl 12.11
President Reagani surma puhul oli tv-s mälestussaade, kus Reagan rääkis anekdoodi vene demokraatiast (see oli klipp Reagani 80.-nda sünnipäeva pidustustelt):
Reagan ja Gorbachov( vabandage mind kehva tähevaliku pärast) räägivad omavahel Am.ûh. ja Vene demokraatiate erinevustest.
- Meil võivad kõik tulla Valge Maja ette ja hüüda: Reagan on loll. Teil sedasi ei saa, sõnas Reagan.
-Mis Te nüüd, härra president! Meilgi võivad inimesed koguneda Punasele Väljakule ja hüüda: Reagan on loll!
 
Jaan 21. märts 2016, kl 09.14
Kui minu mälu ehk siis Jaani mälu ei peta, oli Reagan elukutseline näitleja. Ja sama mälu arvab, et tema eesnimi oli Ronald.
 
Karl.Marx.jun 21. märts 2016, kl 18.24
Ronald Reagan oli pärast näitleja karjääri kaks hooaega, s.o. kaheksa aastat, ka Ameerika Ühendriikide president. Elas üle atentaadi, kus ta haavata sai.
Või millele Jaan vihjab?
 
Nina 22. märts 2016, kl 07.10
Kas nii rumal teema ja selle arendus on tõesti 50+ looming? Siin ei ole ju ainult algharidusega autojuhid-mehhanisaatorid koos? Või on?
 
Jaan 22. märts 2016, kl 07.38
Ma ei vihja millelegi aga siin on keegi pubekas, kes on oma lolli peaga mõelnud veel lollema kasutaja nime. Aga las tattnokk kirjutab.
 
miks 22. märts 2016, kl 07.53
peaks keegi pubekas endale kasutajanimeks Jaan võtma?
 
Jaan 22. märts 2016, kl 08.02
Mina olen ikka õige Jaan, on olemas veel Kaera Jaan aga see on vist tants.
 
niinii 22. märts 2016, kl 09.27
ojaa 16. märts 2016, kl 11.38
st, et nõustusid sinuga alati ja vaidlesid ainult moepärast, et sa oma kolme ajukääru liigselt ei koormaks? näksi peeru, imbetsillide aeg on jäädavalt möödas.
Minni 16. märts 2016, kl 11.57
Üritan küll erapoolikuks vaatlejaks ja lihtsalt lugejaks jääda, aga ausalt öeldes, on jah
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!