Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mis annab riigil ja endil teha ,et elada tervena 70. a.vanaks
 
jõuluküpsis 28. november 2020, kl 03.11
sa eelmine oled ilmselgelt juba ravimeid üle tarvitanud ja heast toidust lausa pakatamas, et jõuad siin pidevalt oma hädadest undamas käia.
üks nädal ei jätku sul leivapalukeseks, teisel ostad kilode kaupa kahtlaseid tablette kokku, et naisterindel laineid lüüa.
otsusta juba ära, kumb siis lõpuks oled - vaene vallasant või alati valvel naistemagnet
 
magnetism 29. november 2020, kl 00.37
See karjuvas kõneviisis rääkija on rohkem nagu hädade magnet. Kogu elu neid nii palju ligi tõmmanud, et nüüd ei jõua ära jutustada.
 
noora 29. november 2020, kl 12.33
Ju neid ikka on, kellel nägemine vilets või käed ei luba tippimist, see on arusaadav. Kui suured tähed inetusi või laustobedust välja kisavad, siis võib arvata, et inimesel on ka muud tõsisemad probleemid ladvas. Mis teha, väga kõrge iga pole kõigile jõukohaselt väljapeetav.
 
jajah 29. november 2020, kl 22.25
ühel tuleb elutarkus koos vanadusega ja teine jääb lihtsalt vanaks.
 
Ja tõsi on see 30. november 2020, kl 09.01
jajah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ühel tuleb elutarkus koos vanadusega ja teine jääb
> lihtsalt vanaks.
Kõik me saame vanaks -siis ehk räägime nende targutajatega vanadekodus
 
kuule noora 30. november 2020, kl 09.03
noora Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ju neid ikka on, kellel nägemine vilets või käed e
> i luba tippimist, see on arusaadav. Kui suured täh
> ed inetusi või laustobedust välja kisavad, siis v
> õib arvata, et inimesel on ka muud tõsisemad probl
> eemid ladvas. Mis teha, väga kõrge iga pole kõigil
> e jõukohaselt väljapeetav.
Pole sellist möga vaja ajada ,kui pole veel 65 aastaseks saanud .
Mis sinule vanad inimesed --on jäänud hammaste vahele kinni ?
 
ei saa aru 01. detsember 2020, kl 03.36
mida noora nüüd valesti ütles. pealegi ei osatata siin vanu inimesi, vaid hädaldajaid kui nähtust omaette. eriti selliseid rumalamapoolseid. ega muidugi taha keegi tunnistada, et pika elu ära elanud ja ikka loll nagu lambajalg. kui raha vähe, siis kohe kiirelt nõudma, et antagu juurde. tarkust arvavad puupead endal piisavalt olema, selle nappust keegi ei tunnista.
 
noora 01. detsember 2020, kl 12.16
Tänan mõistva suhtumise eest(03.36) ega tahtnud tõesti kedagi parastada ega solvata, võtke vabalt aga negatiivse lugemine võtab teinekord tahtmise lajatada: ära vingu kogu aeg.
 
Ats Antslast 01. detsember 2020, kl 14.02
mina ka toetan noorat.
kallikalli ja musi püksi:)

oh seda täiskuud, ajab hundi moodi hulguma
 
Näljas siga ikka vingub 02. detsember 2020, kl 12.40
noora Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tänan mõistva suhtumise eest(03.36) ega tahtnud tõ
> esti kedagi parastada ega solvata, võtke vabalt ag
> a negatiivse lugemine võtab teinekord tahtmise laj
> atada: ära vingu kogu aeg.
Aga miks Noora paneb ikka täiega ? ,,,,Solvad just sina vanu inimesi ,,sest näruse
pensioni rahaga ..ei tuleks ka sina Noorake toime,eriti kui vajad abikätt
ja teise inimese abi haigena.
 
to näljane siga 02. detsember 2020, kl 13.23
kannata reedeni, siis saad taurust või bocki limpsida ja elu on nagu lill
 
hundumundu 03. detsember 2020, kl 02.17
ats
kas hunt hulub või
hunt ulub
või on veel variante?

näljane siga
kellegi rahakotti ei piilu, aga sellise sea kisa, kes oma kärsa aia vahele pistnud, kust enam edasi ega tagasi ei mõistu liikuda, see kutsub küll väitsa ihuma. mida sa, loll loom, ruigad pidevalt. mine sotsiaalametisse ja ütle inimkeeli, et oled Eesti kõige närusemalt hakkama saav indiviid ja andku nad sulle kõike, mis su aplast kärsast sisse mahub.
 
oh 03. detsember 2020, kl 10.45
Oh mõni undab terve elu oma viletsa palga otsas, aga kui soovitad talle mõelda kaugemale, muuta ennast, seada sihid edaspidiseks, siis sinna need nõuanded jäävad ja juba jälle ta hädaldab, et palka ei tõsteta ja töö on raske ehkki näen kõrvalt, et ta oleks võimeline palju edukamaks tööks, kui ainult uutmise enda suhtes ette võtaks.
Mina, pea 70-ne olen ennast pidevalt muutnud, ikka positiivsemas mõttes, ega keegi ei saa seda meie eest teha . Töötan veel üsnagi suure koormusega ja olen terve. Samas järgin terislikke eluviise,üle ka ei tööta, mul on õnneks see võimalus, väikesi lapsi ei ole enam, puhkan vajadusel olen palju looduses , loen raamatuid, käin kinos, teatris, tegelen käsitööga ja palju muuga, mis meele rõõmsaks teeb.
Samas olen nõus sellega, et kui tervis läinud käest, on raske ja siis oleks tore, kui on abistajaid ja abi ka riigi poolt
 
tükike sinist taevast 03. detsember 2020, kl 11.47
Ma arvan, kui inimene on kogu elu usinalt tööd teinud, lapsi armastanud, nendest haritud, tublid ja hoolivad inimesed kasvatanud, siis ei peaks küll vanurina vaesust kannatama ja laste armastusest puudust tundma.
 
noora 04. detsember 2020, kl 11.35
Vahva lugeda kolme viimast kirjapandut, tekib õlatunne.
 
Torumees 04. detsember 2020, kl 21.21
Riigi abile ei looda, aga saunas tuleb käija, küll siis ka tervis püsib!!!
 
sookoll 06. detsember 2020, kl 03.42
torumehel on kodukäija tekkinud, kes tema eest saunas käib. raudselt pistab veel seebigi nahka ja pühib nuustikuga peput. ja pärast torumees imestab, et miks ta viimase poole sajandi jooksul naist pole leidnud. küsi nüüd selle KÄIJA käest aru.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!