Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kuidas vormi hoiate
 
mutieelik 09. märts 2016, kl 21.31
Kas käite kusagil grupis sporti tegemas või piirdute kuidasjuhtub tegevustega kodus?Endal kaalu probleemi pole,aga mõne grupiga võiks liituda,et mitte vedelaks muutuda-ei oska kohe valida.Tartus polegi nagu pensionieeliku jaoks suurt midagi.
 
Aita-Leida Kuusepuu 09. märts 2016, kl 22.05
Mõtlesin ka, et võiks liituda mõne grupiga, näiteks Odini sõduritega vms.
 
muttidele 09. märts 2016, kl 22.42
miks te tahate minna klubidesse? kevad kohe käes, minge sörkima vōi jalutama. Kodutööd lisaks.
 
lõpuks ometi 09. märts 2016, kl 22.47
väheke normaalsem teema.
Liigutama peab jah ja igaüks ise teab, kas tahab üksi, kaksi või mitmekesi...
 
mutt 09. märts 2016, kl 22.52
Kõik vormid on ajalehepaberisse mässitud ja korralikult karpidesse pandud.
 
Raivo Kohalik 09. märts 2016, kl 23.09
vormi mitmekesisus

ahjuvormid
keha vormid
küpsetus vormid
ametlikud vormid
 
:) 10. märts 2016, kl 06.42
Vesiaeroobika (-võimlemise) grupid on pensionäre täis. Eelikuid samuti. Seal käivadki enamasti vanemad inimesed, noored on vähemuses. Olen käinud pikka aega ja peab ütlema, et trennid on üsna tugevad. Samas on kõike võimalik teha enesetundele vastavalt. Ja pole hirmu, et liigestele liiga teed.
Maaks 10. märts 2016, kl 09.29
Trenn on nõrkadele! Ümar on kah vorm :-)
 
Lee 10. märts 2016, kl 10.45
Tuleb ikka vähem süüa:((((((( Välja arvatud jõulud:))))) Tuleb käia palju jala:((((( Autoga teha ainult pikemaid otsi:))))))
 
lihtne naine 10. märts 2016, kl 10.52
Vesiaeroobika aitab tasakaalu hoida, vähemalt kogemus selline. Iseenesest vesi mõjub hästi ja hoiab tervena!
Nüüd aga õue ja puupakke lõhkuma! Ka omamoodi treening :)
 
von Freen 10. märts 2016, kl 11.07
head naistepäevajärgset teist päeva

tuleb vähem süüa jah ja rohkem juua.
muidu see vorm enam selga ei lähe ja tulebki riidepuuga või mõnemuu puuga kappi panna hoiule.
võib ka puuta.

muidu sarisalenejatele on meil kliinikumi kõrvalhoones kohekohe avamisel uus tõmbe keskus.

seal saab ennast mõõtu lasta tõmmata. selle teenuse nummer on kolm.
veel saab meil seal olema erinevaid tõmbe numbreid.
nummerüks on näituseks tuule tõmme
nummerkaks on alt tõmme
nummerneli on külge tõmme
ja nummerseitse on pukseerimine ehk järel tõmme

täispaketiga saate tasuta kaasa ka tühjaks tõmbe

esimestele kiiredele sarisalenejatele on kolmepäevane vautšsherpääse peakorpuse kuklaparandusele

ole kiire!
 
u 10. märts 2016, kl 12.32
tänan küsimast, hoian küünte ja hammastega, aga ikka kipub käest libisema. ühel kaunil päeval, kui olin teinud tavapärased hommikused harjutused ja tavatult palju värskes õhus liikunud ning lisaks ennast juba mõnda aega poolnäljas pidanud, näitas kaal koguni märgatavat tõusu! selle kohta ütlevad teatud "irvhambad" (no need toitumisnõustajad ja asjamehed), et keha saab asjast omamoodi aru, kardab ennast kaotada:)
välist vormi aitab hoida ikka võimlemine "kuival maal", vesiaeroobika on liiga lahja.
 
55 10. märts 2016, kl 13.43
No mis ssee penisonieelik teistmoodi on kui muidu inimene?
Igasugu liigutamise võimalusi on ju palju: vesiaeroobika, tavaline aeroobika, pilates, kõhutants, katritants...

Ja jooga. Joogatada ja kõhulihaseid loksutada saab kodus ka, väga efektiivne.
 
N70 10. märts 2016, kl 14.44
kui nr40 teksade lukk enam kinni ei lähe,siis tuleb välja mõelda menüü,mis nälga ei jäta,kuid laseb paari nädala pärast luku vabalt kinni tõmmata.
 
von Freen 10. märts 2016, kl 15.44
meie innovatiivuudsete ideedepagas on põhjatu.

praega mõtsi siin, et VORMI saab hoida ka pädeva VORMIGA!

tuleb omale teha siis pädev vorm.
mõõdud valib igaüks ise oma maitse järele eksole.
kellele meeldib kandiline, kellele ümmargune jne.
sis tuleb iga kord enne söömist pugeda sinna vormi sisse. kui ei mahu, siis keski aitab esimestel päevadel pressida või nii.

edasi juba sial vormis olles võib süüa nii palju kui mahub ükskõik misasju. vorm hoiab kõik kenakeste vormis ja kõik välispiirid ilusasti paigas.

seda võiks ka nimetada "süües vormi" dieediks.

piab väärt mõtte äriks tegema!
 
Raivo Kohalik 10. märts 2016, kl 16.11
unustatud on veel ära

kooli vorm
sõjaväe vorm
maa ,mere,lennuväe vorm

vorm on kaa ümar vorm . vormi jälgijad /nälgijad peavad kaalujälgijatest ees - kuju võtma ; jälgima et ..kaal kaduma ei läheks (mitte üks gramm !)
 
u 11. märts 2016, kl 16.06
von Freen,
kui ehk mäletad, esines siin teemades vanasti veel niisugune mõiste nagu "kušetitaoline kere"...mõtlesin mõnikord päris huviga, milline see küll võiks olla:)
 
Raivo Kohalik 11. märts 2016, kl 18.15
u 11. märts 2016, kl 16.06
von Freen,
kui ehk mäletad, esines siin teemades vanasti veel niisugune mõiste nagu "kušetitaoline kere"...mõtlesin mõnikord päris huviga, milline see küll võiks olla:)

,,,,,,,,,,,,,,,,,,

on veel "tünnikujuline " -sipelga ,mesilase liivakella ja gitarre kujuline keha olemas ...neid saab ette kujutada originaalile vaadates
 
Tralla 11. märts 2016, kl 19.23
Tundub, et 1 sabata kass on jooksus
 
vanem eit 11. märts 2016, kl 20.31
siin foorumis olid tünderkered omal ajal väga populaarsed.

ise olen ka vormist väljas ja ei teagi, mismoodi suveks vormi tagasi saada. abikaasa arvab, et kui aiatööd hakkavad, siis vorm tuleb iseenesest, mina seda ei usu. hambad peab vist varna riputama mõneks ajaks, muu ei aita. isegi see võib mitte aidata, nii et ei teagi. vaatan, uurin, teen teadustööd.
 
u 12. märts 2016, kl 09.23
räägi, vanem eit,
kas "kutt" ise paneb su vormi muutusi tähele või avaldab arvamust alles hädaldamise peale? kui ise, on teil ikka väga super suhe:)
aiatööde osas ma kardan, et need tekitavad peale teatud asjatute lootuste (et kõik seemned idanevad jms) kõva söögiisu! vbl küll teadustööga suudad seda ennetada...ma arvan, et kõige lollikindlam on siin N70 pakutud retsept: lihtsalt "tuima panna" (söögist eemale minna, ära unustada), kuni püksilukk kinni läheb.
 
vanem eit 12. märts 2016, kl 12.00
kutt näeb mind läbi mingite väga ainult talle omaste silmade. tema arust olen ma nii kaunis, et ma vist võiksin ka 150 kilo kaaluda ja ta ei paneks seda tähelegi.
kuid ta ise jättis suitsetamise maha ja võttis juurde 7 kilo, pidi ostma paar paari uusi pükse ja ülejäänud asjad on kõik nii ümber, et õmblused ragisevad. nii et hädaldame mõlemad.

kunagi mu väga sale sõbranna ütles, et kui temal on vaja mõned kilod alla saada, siis tema lihtsalt ei liiguta ega söö. vat lihtsalt lamab, sest kui liigutada, tuleb söögiisu. niisiis, iga vaba minut tuleb lebotada, nina kas raamatus või arvutis või telekas, siis jaksab näljas olla. proovin selle variandi ära.
 
u 14. märts 2016, kl 07.51
täitsa mõeldav variant. ja suht loogiline: kui on mingi haarav tegevus, ei tule söök meelde. et kinos peab lakkamatult sööma-jooma, on siiani arusaamatu. ja eks paljudel on ka kodus teleka ees diivanilaual mingid krõbinad, mida filmi jm kõrvale jahvatada. ja siis veel need, kes "arvutis" söövad...
eks ma olen kade, kuna ei saa seda endale lubada: just see tüüp, kes tüseneb juba paljast mõttest toidule, vaatamisest rääkimata.
kutiga on sul vedanud. ja mis eriti hea: te võite nüüd ju korraldada kevadise salenemise "sots võistluse".
 
Worm 25. märts 2016, kl 23.22
Süües vormirooga
 
norm 26. märts 2016, kl 11.49
Tavaline jalutamine või veidikene aktiivsem käimine aitab täiesti vormi hoida. See ei maksa midagi.
 
Tiiu 28. märts 2016, kl 10.02
Minul on ka kaaluga probleeme aga tagumik kasvab silmnähtavalt kuigi ma teen pidevalt pingutusi kehakaalu vähendamiseks. Kõhu peal enam rasvavolte ei ole ja rinnad on ka vajanud allapoole ehk nabale lähemale.
 
TEAD :::MINA OOTAKS ÜHTE 60+ 28. märts 2016, kl 10.57
mutieelik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas käite kusagil grupis sporti tegemas või piirdu
> te kuidasjuhtub tegevustega kodus?Endal kaalu pr
> obleemi pole,aga mõne grupiga võiks liituda,et mit
> te vedelaks muutuda-ei oska kohe valida.Tartus pol
> egi nagu pensionieeliku jaoks suurt midagi.
AGA TARTUMAAL ON ÜKS MEES ;;,KES
TEEB NAISEST OMA PROGRAMMIGA TEGUSA INIMESE,,61+-- -- JA IKKA LIIKUVA INIMESE:: KUU AEGA VEEL:::
AGA ---MEIL JUBA LINNUD SIIN PESAKASTIS --KA KOHAL ,,ALGAB MAHLA AEG( VIST KA NAISTEL));;
JA KÕIK SEE KÜLM NIISKUS AURAB --ÜHE KUUGA SIIT ÄRA ___NII ET MAI KUUS SAAME --KOKKU::
TEME ÕHTUKS SAUNA --JA NAUDIME KOOS ALLES JÄÄNUD AASTAID::
 
JUST mees mõjuks.. 28. märts 2016, kl 11.00
Tiiu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul on ka kaaluga probleeme aga tagumik kasvab s
> ilmnähtavalt kuigi ma teen pidevalt pingutusi keha
> kaalu vähendamiseks. Kõhu peal enam rasvavolte ei
> ole ja rinnad on ka vajanud allapoole ehk nabale l
> ähemale.
TIIULE --MAALT???? KAS MEES ON:::
___ÜKS MEES HÖÖVELDAB --PEPULT KÕIK MAHA:: ÄRGE MAA-- MEEST KA UNUSTAGE::
SEE MEES OM KA INIMENE::
 
rmp 29. märts 2016, kl 09.57
Rahu, kohe lähevad ilmad soojaks ja hakkame rannas käima. Kuna mereni on umbes kilomeeter(edasi- tagasi 2), seega paras jalutuskäik pluss vesi- varsti vormis.
Talvega tulevad loomulikult lisakilod, olenemata 2 korda päevas võimlemisest.
Suvel saame kõik normi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!