Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
sellel nädalal
 
kirsimos 04. aprill 2016, kl 10.47
Selle nädala horoskoop lubab, et mu ellu satub just sel nädalal mees, kes toob õnne ja armastust. Nii, et ootan siis aadressi siin,kuhu vastus saata, piirkond võiks jääda Tallinn ja pealinna ääremaa. Vanus võiks jääda 50-65 vahele aga tingmusel, et mehel jalg tatsub ja mõistus töötab.
 
artist 04. aprill 2016, kl 10.54
Kui jalg tatsub, siis peab suu ka matsuma.
Horoskoobid on üldiselt jamad.
 
jah 04. aprill 2016, kl 12.12
TYHJAD LUBADUSED 25 AASTAT
 
Aju_keenius 04. aprill 2016, kl 12.30
Ma ootan ka õnneliku lõppu irw
 
mh 04. aprill 2016, kl 13.18
miks sa õnneliku inimese lõppu ootad?!
 
kirsimos 07. aprill 2016, kl 17.13
Nädal hakkab lõppema aga ei õnne ega armastusetoojat kusagil!
 
Raivo Kohalik 07. aprill 2016, kl 19.10
kirsimos 07. aprill 2016, kl 17.13
Nädal hakkab lõppema aga ei õnne ega armastusetoojat kusagil!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
harva viib õnnele õnneloos
kuid olen sinu õnn ja sinuga koos
õhtuti laulame rõõmsas laulugi hoos
kui suur saab ollagi üks õnne doos

sai Õnnele osaks suur õnne noos
sest saadaval olgi kirsi moos
mida õppida oligi selles loos
on magus kui mesi see kirsimoos

kui moos on magus kui mesi
ära liiga kaua ootamas lesi
lähme käest kinni koos kahekesi
ka maaim on magus kui kirsimoos või mesi
 
Raivo Kohalik 07. aprill 2016, kl 19.12
ja maaim on magus kui kirsimoos või mesi
 
kirsimos 09. aprill 2016, kl 07.55
2 päeva veel järgi sellest nädalast.
 
jajahh 09. aprill 2016, kl 10.10
Ma ootan juba 2 a.
 
kirsimos 11. aprill 2016, kl 05.00
Väärtuslikud ja vähem väärtuslikud mehed, ärge enam kirju saatke, need tuhanded käepalumised päevas hakkasid juba tavapärast elu häirima, polnud aega paki hapukoore järgi poodigi minna. Horoskoop läks täppi ja sel nädalal saabus mu ellu õnnelik ja armastav mees. Nüüd jääb ainult välja uurida, palju sel tropil kinnisvara hinge taga ja kas pärijad veel elavate kirjas. Olge mõnusad, alati teie kirsimos.
 
kirsimos 11. aprill 2016, kl 07.58
Eelmine on mingi uhtiuhti peaga kirjutatud ullikese maailmanägemus.Nii vara normaalne inimene magab, mitte ei istu internetisõltuvuses nagu eelkommija ja ei ahvi teisi endal kadedusemärk otsa ees.

Mina nii ei mõtle ega ei ütle, kuid....Nüüd paluks moderaatoril see teema ära kustutatada kuna ta on oma aktuaalsuse kaotanud,see nädal sai eilsega läbi.Soovitud kandidaadi aadressi siia ei ilmunud ja mingit tutvust olla ei saanud.:((
 
nooh 11. aprill 2016, kl 10.52
Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee

sinna tuleks sul pöörduda!
 
kirsimos 11. aprill 2016, kl 10.56
Teema lõpp.
 
:O 11. aprill 2016, kl 10.58
Ega ikka ei ole küll!
 
kirsimos 11. aprill 2016, kl 11.16
Minu tutvumise lõpp ja minu teema lõpp. Kui soovitud mees soovitud ajal oma aadressi kirja ei pannud, tutvust ei tulnud ja see ongi minu teema lõpp.
 
kirsimos 12. aprill 2016, kl 03.16
Mingi kodukootu minu teemas sõna võtnud, see kl 07.58. Normaalsed inimesed pesevad sel kellajal pesu ja riputavad kõigile näitamiseks nöörile, et kui usin ikka hommikul vara ollakse, mitte ei võltsita naistekas korralikke inimesi oma kadedusest üleajavate kommentaaridega.

Ja tõesti, õnnelik ja armastav mees mu ellu saabus. Peale agarat nuhkimist avastasin, et kinnisvara tal ka üksjagu, seega on minu elus kõik präänik. Aga teie võite siin küll sõna võtta, see teema pole kellegi eraomand.
 
Marta 13. aprill 2016, kl 02.51
tõepoolest, ühel usinal perenaisel ripuvad valged voodilinad nööril ammu enne seda kui laisem külarahvas alles ärkab.
aga selle meheleidmisega on momendil kitsas jah - kõik läksid kuhugi matkama. loodame, et päästeteenistus nad sealt võsa vahel poris ukerdamast ikka õigeaegselt üles leiab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!