Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kuidas vaktsineerimine edeneb?
 
harjumaalt 10. august 2021, kl 09.21
siin vast ei ole lamemaalasi ja lameajulisi, kes kardavad, et peale vaktsineerimist neile saba ja sarved kasvavd?
 
Mägismaalane 10. august 2021, kl 11.02
No sarvi põle eit mulle vist veel teinu, kuid saba on mul peale teist sutsakat nigu suuremass paisunu. A ma vist ikke ivake värd kah - seesamune saba moodu asi om mul vale külje pääle kasvanu, a eidele pastab tuu asi õite mokkimööda olema.:))
 
uu 10. august 2021, kl 15.49
juba nii ammu tehtud, et hakkab isu järgmise vooru järele. päriselt ka, 6 kuuga pidi ju süst "ära lahtuma"? mingeid kõrvaltoimeid pole polnud - või kui, siis see, et külma saades (jalad ja riided märjad) ei hakanudki nohutama.
 
sama siin 10. august 2021, kl 19.39
mul ka kippus enne nina nohuseks kui külma sain, ja vahet polnud, mis aastaajal. peale vaktsineerimist paar korda rattaga sõites vihma kätte jäänud ja päris külm oli nende vettinud riietega, aga ei mingit luristamist enam.
 
oehh 10. august 2021, kl 19.52
mägismaalane
kui eidele meeldib, siis kasutagi sihtotstarbeliselt, mitte ära vehi avalikus kohas. kui nii väga ikka kiidelda tahad, siis las eit tuleb ja räägib, kas oli ikka asja eest või seniilne vanamees käis kunagi ammu olnut meenutamas.
siin nagu eakamapoolsed inimesed koos. vaevalt, et mõni alles nüüd märkas, et ohhoo, midagi ripub ihu küljes ja tõttab seda veel teistelegi kuulutama.
 
irw 11. august 2021, kl 18.46
propagandamasin siin ka tööle pandud, millesse inimene usub...see ikka toimib...ja kui mõnel isegi tati ära võttis. ...:DDD
 
propagandamasinist 11. august 2021, kl 19.01
Pole ju saladus, et haritumad ja edumeelsemad inimesed on ennast vaktsineerinud ja "tõeliselt targad" lamemaalased võtavad MMS-i ja naeravad vaktsineeritute üle.
 
irw 11. august 2021, kl 23.49
...:D võtan selle õiguse endale...;D:DDD
 
teadmis, irw 12. august 2021, kl 11.15
täpselt nii just ongi, et nagu kloorijoodikutel jm susserdajatel, on vaktsineeritutelgi õigus oma asjasse uskuda. kusjuures "oma" on siin ainult tinglik. ehk mäletad, kevadel tegid meedikud meedias pöördumise: inimesed, vältige nakatumist, meie oleme kokkukukkumise äärel, varsti enam ei jõua...kogu aur läkski aint koroona peale, mõne muu hädaga arstile saada oli suur kunst.
ega sa ometi traditsioonilist meditsiini kõige täiega ei eita? hambaid tõmbad endal ise välja? hea küll, tee seda, aga suure trauma korral vajab isegi sinusugune sidumisel-lahastamisel abi.
ah et püsid jätkuvalt kodus? muidugi, see on sul praeguses olukorras tark tegu, aga võib siiski juhtuda, et lihtsalt pead nina urust välja pistma...
 
irw 12. august 2021, kl 11.41
moraaliapostel....ma olen arstiabi vajanud kolmel korral...mul on kolm last. miks ma peaks hambaid lihtsalt välja kiskuma...? nad on õnneks terved...aga see suur trauma, mida sa mulle ennustad...ei ole siiani juhtunud...sul jääb üle ainult ja veel sellle nimel palvetada.
koduspüsimisest...miks ma peaks...ma olen ju lamemaalane...:DDD
 
irw 12. august 2021, kl 11.54
teadmis, irw 12. august 2021, kl 11.15
täpselt nii just ongi, et nagu kloorijoodikutel jm susserdajatel, on vaktsineeritutelgi õigus oma asjasse uskuda. kusjuures "oma" on siin ainult tinglik. ehk mäletad, kevadel tegid meedikud meedias pöördumise: inimesed, vältige nakatumist, meie oleme kokkukukkumise äärel, varsti enam ei jõua...kogu aur läkski aint koroona peale, mõne muu hädaga arstile saada oli suur kunst.

ja sinu kogu aur läheb meie meedia jumaldamisse.
 
teadmis... 12. august 2021, kl 14.04
mida see tähendab:
"ja sinu kogu aur läheb meie meedia jumaldamisse"

mis aur, mis meie meedia, mis jumaldamine?
olen praegu 24/7 hõivatud ühe kibeda hooajalise tööga;
kogunenud lugemata ajalehed jõudis aktiivne pereliige juba minema visata:)
netti tulin arvete maksmiseks, nii et ma väga vabandan, juhtusin ka siia foorumisse vaatama...
et meie/teie/nende meediast enam-vähem objektiivne ülevaade saada, peaks ikka mega palju aega olema, onju?
 
:-) 12. august 2021, kl 20.03
Vaksitud on rahulikud, ei praali, ei hüppa kellelegi ninna. Lihtsalt küsivad suusoojaks. Vaksimata näevad kogu aeg vandenõu ja ahistamist, propagandamasinat. Vaksitud ei käi Toompeal tühja jauramas ja rahutusi organiseerimas. Tundub, et mingi hea selles vaktsiinis on, mis paneb inimesi adekvaatselt käituma. Môttekoht vaktsineerimata inimestele. Meelerahu ja rahulik meel on väärtused omaette.
 
rästu. 12. august 2021, kl 20.31
just...just...üks rahulik just selle teema algatas......................................... Vaksitud ei käi Toompeal tühja jauramas ja rahutusi organiseerimas. Tundub, et mingi hea selles vaktsiinis on, mis paneb inimesi adekvaatselt käituma. Môttekoht vaktsineerimata inimestele. Meelerahu ja rahulik meel on väärtused omaette..........................

ja teine talleke tegi kokkuvõtte.....:D
 
nimetu. 12. august 2021, kl 21.16
Rästu on ostnud Liiva Konsumi jägermeistrist tühjaks :D
 
rästu. 12. august 2021, kl 21.39
nimetu, jah, see mull mul õnnestus..
 
rästu. 12. august 2021, kl 21.43
......ja ma olen ikka veel igivana,,,,aga aegumatu....:DDD ma olen robot
 
Just 12. august 2021, kl 22.18
nii ongi. Robotid vaktsiini ei vaja, neile aitab lauluõlist. See toob tarkuse pähe ja vahel pissi püksi.
 
rästu.https://www.youtube.com/watch?v=w9P9x6tuGyc 13. august 2021, kl 00.01
https://www.youtube.com/watch?v=w9P9x6tuGyc
 
ei huvita inimeste medandmed 15. august 2021, kl 23.08
mida nad suusoojaks küsivad?
ma küsin siis ka sinult, on sul olnud tripper või klamüüdia või on äkki herpes?! aktiivne selline?
 
sama... 15. september 2021, kl 19.28
facebookis viskas selle reklaami mulle üles https://toend.ee/
kuidas siis selle kaardikese pealt peaks kohviku klienditeenindaja välja lugema mu vaktsiini?
 
Mida? 16. september 2021, kl 01.16
Kohvikupidajat ei huvita, mis vaksiini sa said. Ta tahab teada, kas oled oma doosid kätte saanud ja ta võib sind teenindada või oled see jobu "enesetapja", kes on vandenõuteoreetik ja eitab haiguse olemasolu. Kelle peab ta kohvikust minema lööma, kui ei taha saada Terviseametilt trahvi!
 
uu 26. oktoober 2021, kl 14.30
kui juba vaktsineerida lasin, siis ei ütle ära ka nn tõhustusdoosist, mis tehakse 6 kuud pärast (viimast) süsti. selleks pakuti meie polikliinikus Pfizerit. ja samas kõrval oli avatud gripivaktsiini-kabinet, nüüd pensionäridele tasuta.
 
sellised mõtted 26. oktoober 2021, kl 15.06
https://kroonika.delfi.ee/artikkel/94960201/roosabanaanikese-eksperiment-meeleavalduse-ajal-kas-vabadus-oma-keha-ule-otsustada-tahendab-ka-abordi-toetamist

Väga õpetlik lugu sellest kuidas 9 klassi haridusega mees on arstiteaduses targem kui kõik eesti arstid kokku, kes õppinud arstiteadust 7 aastat.

Mind siiralt paneb imestama, et vaktsiinivastased peavad ennast targemaks kui arstid, kes suudavad aru saada millest vaktsiin koosneb ja kuidas organismis mõjub.

Samuti paneb imestama see, et tahetakse olla põhjamaade moodi, aga sealsed inimesed julgevad vaktsineerida, meie sarnaselt venemaaga ei julge
 
uu 27. oktoober 2021, kl 09.21
vbl on see natuke bluff ka, aga räägitakse, et Põhjamaades on pikaajaline ja laialdane kaitsesüstimise komme ning sellepärast lähebki kõik ladusasti. mida see jutt õieti tähendab? kas nad igal aastal teevad gripivaktsineerimise? on see neil tasuta? või - mis haiguste vastu täiskasvanuid seal veel massililselt vaktsineeritakse?
laste osas on muidugi vist mingid üldised standardid.
aga kui ehk mäletate, nõuka-ajal mingit vaidlemist ei olnud. kõik lapsed rõugeid panema ja kogu lugu. see oli justkui kaugem värk, aga lastehalvatust mäletasid-teadsid veel kõik.
 
ich 27. oktoober 2021, kl 18.22
eestis on jälle palju põduraid luusereid kes ei suuda iseseisvalt isegi hingata ja neile se vaktsiin ongi turgutuseks ja elu lõpuni käimiseks mõeldud
 
k------- 29. oktoober 2021, kl 18.24
Meie oleme Baltimaa , ei saa kunagi põhjamaaks, vaadake kaardi pealt.
 
von Freen 09. november 2021, kl 02.08
läheb seitsmendale ringile
kolm doosi on nõrkadele
alla selle on sama ia kui sinepiplaaster tagumikupial

mul kliinikumis ia ligi minna ka
kohe kutseaiguste isolaatori kõrval

MAIOLEROBOT
 
nüüd 18. november 2021, kl 02.51
kui nende antivakserite lähedased või nad ise haiglas on viibinud, mis juttu edasi räägivad?
 
ööbikukaka 09. detsember 2021, kl 05.44
miks seda antivakserlikku propagandat just vene aktsendiga inimesed ajavad. ja venemaal kardetakse ka vaktsiini nagu vanapagan välku. samas surevad neil tuhanded inimesed päevas ja valitsusel üsna ükskõik. jääb mulje, et venemaa loodab salamisi pensionäridest lahti saada. pole pensionäre, pole pensionimakseid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!