Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tärnikesele, isiklikult
 
Rõ. 15. detsember 2008, kl 17.36
Vabanda, Tärnike, sa küsisid mult midagi seal pühapäevahommikuses teemas, aga kuna ma enam sinna ei läinud, siis alles nüüd, õhtul, avastasin selle küsimuse. Vastasin sulle seal, mine vaata, kui veel soovi on. (vabandust kõigi teiste ees, et delfi paberit raiskasin isiklikeks kõnelusteks...:))
 
keegi viljandist 15. detsember 2008, kl 17.59
vabandan samuti, et delfiruumi raiskan isiklikeks kõnelusteks. sa käid vist sageli viljandis kontsertidel ja näitustel? võib-olla tulete, no tulge kasvõi koos sõbrannaga nagu eelmine kord, pärimusmuusika aita! -- olen seal igal üritusel. nii et ootan sind (teid) ka jõulude ajal. eks sa ise kursis, mis mingil päeval toimumas on. nägemiseni!!
 
Tärnike 15. detsember 2008, kl 19.56
tänan rõõmus inimene, tuleb jalad selga võtta ja viljandisse kolistada, mulle meeldib kogu arraku pere, tema poja arno tööd on väga ilusad, ta on joonistanud terve seeria ameerika kiirteelt vaateid. Kirjuta mõnede toredamate kohvikute nimed, käin siis sealt ka läbi, viin abikkasa ülatusreisile ja ei ütle kuidas avastasin, sulle kuuluvad loorberid jätan endale.
 
vantsik 16. detsember 2008, kl 01.39
Kolasin näituste lehel just ringi ja seal reklaam, et üks Arraku näitus on 16.12 - 22.12 Maxsit Estonia AS-is, Peterburi tee 75 ja sa vist olid huvitatud A.Strahhovist ka - temal näitus 16.12 - 31.12. E.Vilde ... Kastellaanimajas koos A. Kurmitch`iga.
 
Rõõmus 16. detsember 2008, kl 09.59
Tere hommikust, Tärnike! Kuna ei viibi arvutis (õigemini küll delfis, sest Wordis olen ikka tundide kaupa vahel) sageli, siis alles nüüd vastan. No kohvikud... mõnus kohvik on nüüd see uus Kirsimäe kohvik - see asubki pärimusmuusika aida II korrusel; vaade on võrratu, muidugi, kui meie viimane kord seal käisime, oli kõik raagus ja lumetu, aga no ikka... Ja teine ülihubane kohvik on "Viljandi kohvik" või kohvik "Viljandi".
Kindlasti on neid rohkemgi, aga eriline kohvikufänn pole, niisiis olgu sulle mu poolt "kingiks" need kaks. Turismiinfo punkt asub samuti Vabaduse platsil; seal, kus II korrusel kunstisaal...eks sealt saad kõike teada, mis huvitab. :))
 
ama 16. detsember 2008, kl 12.03
to keegi Viljanist

mis üritused pärimusmuusika aidas jõulude ajal toimivad???

Käime ka vahel Viljandimaal, mu tütar elab seal kandis....vist on plaan minna jõulude sinna.
 
Tärnike 16. detsember 2008, kl 13.48
tänan, rõõmus ja ka sind vantsik (sa vist mäletad, et strahhvov on üks mu lemmikuid).
 
Wellend 29. mai 2016, kl 23.52
Mida teevad täna 60+ Tärnike, Vantsik ja Rõõmus?

Vabandust, et interneti ruumi raiskasin.
 
endine 30. mai 2016, kl 11.56
Mida teevad täna Tydruk, mii, Sirel, kotkas, valulla, Viirus, Seenevana, ööloomake, Rozza, aff, kraaks, õunasüda, Kowalski, Nell, Chika ja Sussa?
 
Sussanin 01. juuni 2016, kl 04.06
Mina ehitan kilesauna kahekordseks, et tulevikus turistidehorde teenindama hakata. Konstruktsiooni vaja veel natuke täiustada. Kõik teisele korrusele roninud paksud soome turistid on millegipärast läbi kile alla kukkunud. Äkki peaks sauna vahelagesid millegi etnolikuga turvalisemaks muutma? Kaltsuvaipadega näiteks.
 
kahju 02. juuni 2016, kl 08.20
et see omaaegne seltskond enam siia ei sattu. Olid ajad ja kui numbreid uskuda siis 2008, ongi uskumatu.
Mina olin siin erinevate nimedega, tore aeg oli aga otsa sai.
Sussaaninile, ikka mässad saunaga, tee see ühekordseks, mis luksus, kahekordne kilesaun?
 
noortele 02. juuni 2016, kl 08.54
Ja mida te siin vanaemade foorumis teete?
 
kas 02. juuni 2016, kl 12.55
keegi noor tuletab endale meelde, et siia pole asja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!