Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
uus kontrolltöö
 
õps 06. juuni 2016, kl 23.24
Kommikarp kolme kommiga maksab 5 €. Mitu kommi saab osta 100 € ga?
 
Raivo Kohalik 06. juuni 2016, kl 23.41
10 euri maksab 6 kommi
100 euri saab 60 kommi?
 
karbi hind? 06. juuni 2016, kl 23.46
 
tead 07. juuni 2016, kl 01.18
Raivo Kohalik, eelmise kontrolltöö raames jõudsid juba oma rumalust piisavalt näidata. Ise veel kiitlesid, et olid kunagi laohoidja. See ladu tassiti ilmselgelt tavaarist tühjaks täiesti "ausate" arvete alusel, ilma, et sa aru ka oleksid saanud, mis arvepidamises valesti on. Püstita omas teemas endale ülesandeid ja lahenda neid nii loominguliselt nagu torust tuleb. Ära käi kõiki teemasid täis pläkerdamas.
 
aga, tead 07. juuni 2016, kl 01.33
meil on demokraatia ja sõnavabadus. R.K. on veidrik, aga mitte pahatahtlik õelusekott.

Võrreldes meiega on R.K. üks gramm vingem, tema julgeb kirjutada ühe nime alt, meie mitte. Tema peaks nagu võtma vastu kõik kamandamised a´la: "..sa ei meeldi mulle.." ja "..mine ära..", kuid meie vahetame nime ja möliseme edasi.

Siit - las ta räägib!
 
tead 07. juuni 2016, kl 02.08
aga, tead
Päris nüüd nii ka pole, et ullike on lausa tupsununnuke. Ikka väga tige ja räuskav on teine osanud aegade jooksul olla. Ta on nüüd tagasihoidlikumaks muutunud, peale seda kui aastate jooksul igalt poolt foorumitest minema kupatati. Ega ometi ilusa hingega inimeseks olemise pärast? Siia naasis ilmselgelt seetõttu, et saab siin rahulikult omas teemas oma mulli ajada, erinevalt mõnest teisest keskkonnast.
Nii või teisiti, tegu on inimesega, kes oma puudujääke üritab dominantselt kompenseerida kui selleks ainult võimalus avaneb. Tasane on ta ainult algul. Tuletagem või meelde ta enda kirjeldatud meetodeid laste ja koerte kastavamisel. Las ta ise täpsustab, aga kolaka ja malaka vahepealne see asi oli.
 
jep! 07. juuni 2016, kl 02.58
ta on identifitseeritav, asi seegi.
 
öötöö 07. juuni 2016, kl 04.06
põikan ka nüüd teemast korraks kõrvale, a see kohalik kohtlane just seepärast ühe nime alt taidlebki, et:
a) isegi koomas olija tunneb ta käekirja ära
b) kogub klikke nagu mesilane nektarit, mitme nime alla hajutatuna ei õnnestu kuidagi taru meest punni saada
c) ta ju üritas siin küll mitmenimeline olla, paraku ei õnnestunud. vaata a)
 
millest 07. juuni 2016, kl 05.47
Kui 3 kommi saab viie euro eest,siis 100 euro eest saab 80 kommi.
 
mull 07. juuni 2016, kl 08.12
Ikka 60 kommi saab.
Maaks 07. juuni 2016, kl 09.28
100€ eest saab sitaks komme kuid neid 5€-seid ma ei võtaks. Vot komeet oleks hea valik või kaseke :-)
Aga arvutage veel (9. klass):
Õpilastele korraldatakse õppereis. Kui iga õpilane maksab 5€, jääb õppereisi kulude kogusummast puudu 4,75€, kui aga iga õpilane maksab 5,50€, siis jääb 4,75€ üle. Mitu õpilast osaleb õppereisil ja kui suured on õppereisi kulud?
 
lihtne ju 07. juuni 2016, kl 09.56
x - õpilasi
y - kogusumma
#1 - x*5=y-4.75
#2 - x*5.5=y+4.75

Võrrandisüsteemiga lahendad.
x = 19
y = 99.75

Kontroll:
19*5 =?= 99.75-4.75
95 = 95

19*5.5 =?= 99.75+4.75
104.5 = 104.5
 
Raivo Kohalik 07. juuni 2016, kl 11.11
jäle (jälle) on ilmunud üks õnnetu ...
kodus tööl ja mujalgi kõigilt "peksa saaja "-
abikaasa ei armasta ,ülemus vihkab ,sõpru pole .... .
otsutaski see - "tead" - kätte maksta Kohalikule - et seegi saaks tunda Tema elukogemust ...olla kõigi poolt vihatud .
tead 07. juuni 2016, kl 01.18
Ära käi kõiki teemasid täis pläkerdamas.
.............
kas "tead" sa mitte ISE ei käi pälkerdamas teemasid ?
Kohaikul oli 3 nädalat ca tuhat vaatajat päevas ....mitu vaatajat oli (kadedusest murdunul) tegelasel "tead"?

tead 07. juuni 2016, kl 02.08

aastate jooksul igalt poolt foorumitest minema kupatati. Ega ometi ilusa hingega inimeseks olemise pärast? Siia naasis ilmselgelt seetõttu, et saab siin rahulikult omas teemas oma mulli ajada, erinevalt mõnest teisest keskkonnast.
,,,,,,,,,,,,,,,
olin ära Facebook -is ca sama palju kui eelnevalt siingi olin (teemaga "vanem paar" ) - ca 18 kuud - mille joosul sain 5000 registreeritud sõpra ...päevade külastuski polnud erinev siinsest - kui mitte suuremgi .

mingitest laos töötamistest ei mäleta midagi ( või oli see mingi must huumor vaid) - samuti ei mäleta et oleksin koera kasvatanud halvasti ; rekord koer oskas mul 15 erinevat käsku täita ja tegi seda suurima rõõmuga

kokkuvõtteks : oled arg - kui ei julge mu teemasse otse ütlema tulla - vaid "nurga taga " ...sussitad . Annaksin sealgi sulle vastused kõige kohta .
Samas julgen mina esineda ühe nime all -ei karda kui sina ... olla üks ja ainus .
 
Raivo Kohalik 07. juuni 2016, kl 11.17
täenduseks eelmisele

kella ajadki näitavad et

ööpimeduses ja varjus

" eraldab mürki"

öine ...rästik
 
avastus juba ammu 07. juuni 2016, kl 12.01
100 euro eest ei osta keegi komme.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!