Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
see sandisendi määramine
 
puudega 07. juuni 2016, kl 15.21
ma ikka nagu päris hästi veel aru ei saanud, kas töötukassasse peavad pöörduma kõik kodanikud?
olen 12 aastat raske puudega ja 80 prossa töövõimetu, kas ikka pean minema töötukassase, et 20 prossane töö mulle leitaks?
 
* 07. juuni 2016, kl 15.41
Tööotsijana võivad kõik töötukassa poole pöörduda, kui tööd ei ole ja tahavad seda leida. Samas on see võimalus, mitte kohustus, seega võib, aga ei pea.
Ja töötukassa mitte ei pea Sulle tööd leidma, vaid vahendab olemasolevaid töökuulutusi ning nõustab, kui vaja.
 
VASTUS invaliidile 07. juuni 2016, kl 16.00
puudega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ikka nagu päris hästi veel aru ei saanud, kas t
> öötukassasse peavad pöörduma kõik kodanikud?
> o
> len 12 aastat raske puudega ja 80 prossa töövõimet
> u, kas ikka pean minema töötukassase, et 20 prossa
> ne töö mulle leitaks?
KUI--ON RASKE PUUE JA 80.PROTSENTI::
1.. KÜSIMUS SINULE ---kui Vana sa oled ?
Vot siit algab kõik pihta((KA TÖÖTU --KASSA KÜLASTAMINE JA TÖÖ OTSIMINE ))) ::
2,, KUI OLED VARSTI 63,, JA SAAD KA
VANADUS --PENSIONILE--- ---SIIS ÄRA SIIN ENAM MURETSE ;;;MURETSEVAD KÕIK NOOREMAD
 
puudega 07. juuni 2016, kl 16.16
ma olen 52 ja mind huvitab, kas ma olen kohustatud minema töötukassasse või mitte. mingit tööd ma ei taha aga kui ei lähe, siis lõpetatakse ju invaliidsuspensioni maksmine?
soni 07. juuni 2016, kl 16.32
Nii ongi et kui ei lähe, siis enam raha ei saa. Kui raha on vaja, siis tuleb kohale minna ja kõik vajalikud dokumendid vormistada. Kui sa sinna lähed ja ütled et "mingit tööd ma ei taha" siis annad ise põhjuse, et sulle enam mingit raha ei maksta.
 
küsimus 07. juuni 2016, kl 17.20
Miks puudega inimesel töötukassasse on vaja pöörduda?
Saab oma puuderaha ju.
 
vastuseks 07. juuni 2016, kl 18.09
Hoia näppu pulsil ehk loe muid uudiseid ka.
 
nii 07. juuni 2016, kl 19.18
Ei saa alates 1.juulist enam töövõimetuspensioni ega ka vist puuderaha, kui sinna ei lähe. See olevat ju see suur abi, mis neile määrati, et saaks ikka tööd ka leida
 
Uhke Eesti üle! 07. juuni 2016, kl 19.46
Doktor Vassiljev ütles töövõimereformi kohta järgmist: "Kui enne öeldi, et inimesel on üks jalg puudu, siis nüüd öeldakse, et tal on üks jalg alles. Tegelikkuses on ta ikkagi ühe jalaga." Tehti üks "tore" asi valmis, eurorahade najal ning võimsalt läheb klotsi magama veel. Ametnikke tuleb juurde, senised saavad oma olemasolu õigustada. Abivajajate raha kanditakse oma taskusse (tuletame meelde kevadist skandaali Astangul). Erivajadusega inimeste arvamust ei küsi keegi.
 
missaajad 07. juuni 2016, kl 20.01
Hakka fie-ks ja asu omas kodus midagi vaikselt tootma, mida teha oskad...Kui eriliselt ei viitsi ja viinakese jaoks kah enam ei tilgu rahakest, siis mõtle, mida suudad kui juhtud kaine olema.Riik peab üleval tohutuid masse joodikuid, kes on millegipärast ja kuidagi saanud omale töövõimetuse ja see varjutabki ära tõelised puudega inimesed. Nii, et tõsine tegija ei ole arvutis passiv, ootab käsi pikal almust, vaid mõtleb, kuidas ta siiski tegutseb, et oma elu elada.
 
Uudu Kükametsalt 08. juuni 2016, kl 01.39
Vat sel viimasel on tuline õigus.
 
REF. erakond --suunab kõik tööle 18. juuni 2016, kl 10.08
puudega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ikka nagu päris hästi veel aru ei saanud, kas t
> öötukassasse peavad pöörduma kõik kodanikud?
> o
> len 12 aastat raske puudega ja 80 prossa töövõimet
> u, kas ikka pean minema töötukassase, et 20 prossa
> ne töö mulle leitaks?
MIKS EESTIS SELLINE KÜSIMUS--KUI OLETE 40+ ?
JA SEE RIIK ON NII PEES ,,ET KÕIK SANDID LÄHEVAD KÕIK TÖÖD OTSIMA-- AITAVAD TAAVI RÕIGASE ERAKONDA RELVI OSTA,, :::
NO SEDA VANA --- 61+ ""INVALIIDI ENAM EI SUNNI KEEGI;; JA KUI OLETE SAANUD PUUDE
KUNI PENSIONI PÄEVANI,,,TEIEGA
TEGELEB PENSIONIAMET --MITTE TÖÖTU KASSA
 
ÄRA JAMA ::: JÄÄDKI ILMA 18. juuni 2016, kl 10.13
puudega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma olen 52 ja mind huvitab, kas ma olen kohustatud
> minema töötukassasse või mitte. mingit tööd ma ei
> taha aga kui ei lähe, siis lõpetatakse ju invalii
> dsuspensioni maksmine?
KUI OLED TÄNA 52 aastane :: OOTAD KODUS OMA 10 AASTAT ---KASVATA KARTULIT ,JUURIKAID ,,, JA KEEDA PURGID
KELDRI MOOSI TÄIS ,,, ((JA ÄRA MINE TÖÖLE ---- OOTA----NO SIIS KÜLL SINU PENSION KAOB ÄRA !
JA SAAD VANADUS---PENSILE 64+ ,,VÕI 65 VANUSES
 
issand 18. juuni 2016, kl 10.59
misasja sa niimoodi karjud ometigi, kõrvad jooksevad juba minul sitavett, mida need maapealsed veel tunda võivad............:(((
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!