Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
mees tutvub 50-55a. sümpaatse naisega
 
noorem mees 09. juuni 2016, kl 15.06
sooviksin tutvuda endast vanema naisega seksi (rollimängud) eesmärgil. alustaks sellest, et Sa kirjutad mulle otse ja siis suhtleme edasi.
 
mull 09. juuni 2016, kl 16.24
Alustada võiks ikkagi one vanusest.
 
noorem mees 09. juuni 2016, kl 17.29
vanus on 33.a.
 
möödaminnes 10. juuni 2016, kl 11.43
lihtsalt ütlen, et see on absoluutselt normaalne, et sellises vanuses naine (ka miks mitte mehed ka) sooviks ennast tunda noorena ja enda kõrvale nooremat, sümpaatset, intelligentset mees (mis siis et tutvus on seks pärast). Täpselt nii nagu mõnele meeldib peenike või kurvikam, meeldib mõnele vanem või noorem. Ja seks, veel põnevam kui see on hea ja fantaasiarikas, on kaugeltki mingi häbiasi. Nii et ainult soovitan rohkem kuulutada ja rohkem vastata.
 
noorem mees 10. juuni 2016, kl 13.44
33.a. olen, sportlik keha, hea varustus, meeldib suhelda just vanema, sümpaatse, enda eest hoolitseva, enesekindla ja eduka naisega. vanus võiks olla kuni 55.a. ei soovi "mahajataha" suhet - vaid sellist mõnusat ajaveetmist, kus on süütut flirti, veinijoomist, aga ka vabameelsemat ja vaheldusrikast seksi, millest ei puudu mänguasjad, seksikas riietus, ka rollimöngud.. usun, et mõni naine sooviks suhelda välimuselt sümpaatse, eduka noorema mehega
 
Sexy 16. juuni 2016, kl 22.56
Sooviks teada kus see noore mehe shou toimub? Kas jääb väga kaugele,arutaks seda asja.
 
Sexy-le 17. juuni 2016, kl 10.46
Tallinnas. Arutaks tõepoolest - kirjuta emailile (kõige esimeses postituses on seda näha).
 
Sexy 17. juuni 2016, kl 21.20
Ei ela Tallinnas.
 
domina 19. juuni 2016, kl 05.48
õu jee, rollimängud mulle meeldivad. kõigepealt ajad selga latekskostüümi, õpid kõik viis osa "Tõde ja õigus" pähe, siis tsiteerid neid põlvili seistes peast. ja iga unustatud lause eest saad nahkpiitsaga siraka piki kannikaid. kui peale seda veel elus oled, asume "Kalevipoja" juurde.
 
a 21. juuni 2016, kl 02.51
äkki peaks hoopis see 'noorem mees' kusagilt lõbumaja vanainimeste osakonnast teenust ostma?
 
veel samm 21. juuni 2016, kl 20.53
Ja oled vanadekodus..
 
Sexy-le 26. juuni 2016, kl 12.52
Vast vahemaa ei ole probleem - Eestis on see alati väike :) Kirjuta.

Ootan kirju ka teistelt tõsistelt huvitatud naistelt..
 
vastus eelmisele 26. juuni 2016, kl 18.39
ei arva nii. pole ka väitnud seda. huve, tingimusi, soove on erinevaid nii neil, kes on 18a., kui ka neil, kes on 50.a. kui vaatad minu 10.juuni 13.44 postitust, siis saab sulle selgeks, et ma ei otsi maha ja taha suhet; vähem veel sellist, mida kirjutasid ise.
 
suhe eduka noore mehega? 27. juuni 2016, kl 02.33
kus neid rollimänge siis läbi viima hakatakse?
ja kui on ikka sex mänguriistaks, miks see mees siis enda edukust rõhutab? et jaksab nagu presrvatiive osta vä?
 
eiei 27. juuni 2016, kl 05.36
selline väljaminek käib talle ilmselgelt üle jõu. seepärast 50+ osas nillibki, kus fertiilsest east juba enamvähem välja astutud. ilmaasjata muidugi siia trügis, vanemas eas prouadel elu jooksul neid nuute, vitsu, piitse ja muid kantsikuid omajagu kogunenud. hea kui enam-vähem eluga pääseb. hullem variant kui keegi siinsetest maniakknaistest vaese vahelduseotsija kuuri alla lohistab ja seal fantaasiale voli annab.
 
tulevasele kangelasele 01. august 2016, kl 13.23
meil on siin ALATES 50-st, lugeda ei oska või, 35-lt peaks ikka see oskus küll omandatud olema!
aga üldiselt on meil siin sulle üks nunn küll välja pakkuda. ega see sul kerge ülesanne saa olema, tema süütusekoormast vabastamine võib minna sulle kogu su kenaduse, intelligentsuse ja huumorimeele maksma, aga sa oled siis ka meie kogukonnale korraliku teene osutanud. kui selle kangelasteoga hakkama saad, võid end meie kõrtsis oimetuks juua kui tahad.. või varjupaika saada kui see peaks, loogika tõenäosusteooriat silmas pidades, vajalikuks osutuma.
 
nunn 01. august 2016, kl 18.41
tulevasele kangelasele 01. august 2016, kl 13.23
meil on siin ALATES 50-st, lugeda ei oska või, 35-lt peaks ikka see oskus küll omandatud olema!
aga üldiselt on meil siin sulle üks nunn küll välja pakkuda. ega see sul kerge ülesanne saa olema, tema süütusekoormast vabastamine võib minna sulle kogu su kenaduse, intelligentsuse ja huumorimeele maksma, aga sa oled siis ka meie kogukonnale korraliku teene osutanud. kui selle kangelasteoga hakkama saad, võid end meie kõrtsis oimetuks juua kui tahad.. või varjupaika saada kui see peaks, loogika tõenäosusteooriat silmas pidades, vajalikuks osutuma.........

pea nüüd kinni ja ära minu eest kirjuta:D
 
nunnale 01. august 2016, kl 19.16
polnud mitte mõtteski, meilile kirjutad ikka sina talle, ma vaid väheke proovisin teda ette valmistada sinu tulekuks. ja vaata, et sa kindlasti kirjutad, saad koormast lahti ning ei pea enam mitte kunagi rumalaid küsimusi esitama, ei elus ega kõrtsiski.
 
nunnn 01. august 2016, kl 19.37
jahh...:DDD
lugupidamisega rästu...:D
 
kaastundlik 01. august 2016, kl 23.17
vaene rästu, vähe sellest et uss, nunn veel kah. mõnel ikka kohe üldse elus ei vea.
 
jälle 02. august 2016, kl 03.05
kes seda alut pidevalt mööda teemasid laiali määrib? siin on 50+, kes veel märganud pole. alut ja tema kopijat on siia vaja sama palju kui seale sadulat.
 
Alu 02. august 2016, kl 03.48
ma olen pidevalt yle 50-ne juba 60 enamasti.
sea sadulast ei tea, aga mul on isklik Hermese kott. kannan sadulana seljas.
 
nohjah 02. august 2016, kl 05.37
hea lugeda, et nii vanaks oled elanud ja endale selle juures veel hermese kotti võid lubada. enamus sinuvanuseid ajavad peoga vererõhuravimeid sisse, lonkavad peast ja jalast ja viimase koti ostsid aastal 1975. rohkemat ei luba valitsus. /info delfi kommentaaridest, statistikaametit pole vaja seekord peksta/.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!