Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Küüslaugurong
 
lahke suslajuht 16. september 2016, kl 10.49
kõik siis tutvuvad poldid ja mutid, homme spetsiaalselt teile rongireis küüslaugu radadel. täna viimane päev end kirja panna, siiani on 0 polti ja mingi kahtlane mutt. ütlen ausalt, mina küll sellisega kupeed jagada ei riskiks, a valik teie.
 
priscilla 16. september 2016, kl 11.48
ilmselt keegi ei taha sellisega kupeed jagada... aga tal on ju miskid sibulakotid ja tibutopis
 
piilupart, rongijuht 17. september 2016, kl 05.19
ärge sellele punnsilmsele tibutopisele seal kupees tähelepanu pöörake, topiti teine Keila jaamas rongi peale, öeldi et meestemagnetiks. siiani on hästi varesepeletajana toiminud.
 
mõur batman 17. september 2016, kl 06.10
kaua ma siin lendan, sibulakott kaenlas?
 
jumalime 17. september 2016, kl 11.31
pane need sibulakotid maha ometi, küll me nende eest hoolitseme.
 
pauka kauss 17. september 2016, kl 11.33
kas tänavu kartult tasuta ei jagatagi või? a küttepuid?
 
jõulupuu 17. september 2016, kl 11.45
täna on tasuta ainult haukuvpeni, roosa lips kaelas ja kõht putru triiki täis söödetud, et külas olles end viisakalt ülal peaks ja lauanaabri taldrikult palukesi ei pätsaks
 
jõulupuule 17. september 2016, kl 11.47
;))) naera ribadeks!
 
jõulupuu 17. september 2016, kl 11.56
haahaa tõesti. mina küll kusagil nalja ei näinud. aga sa ära lase ennast segada
 
Vassili Krakovi vorstiga 18. september 2016, kl 06.22
Pooletoobiseid mutte piisavalt nähtud, nendega mind ei hirmuta. Mul just vaja vorsti ja leiva vahele konkreetseid küüslauguviile, seega mina olen käpp.
 
HaukuvPeni 18. september 2016, kl 09.52
Kas keegi teab kus kohas sellel tibutopisel see väljalülitamise nupp on. Rikkis teine nagu vana grammofon. Aiva keerutab sama teksti.
Sa suslajuht pane rongile järelkäru taha, et kõik küüslauk ikka peale mahuks mis kokku krabatud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Raivo Kohalik 18. september 2016, kl 13.52
jõulupuu 17. september 2016, kl 11.45
täna on tasuta ainult haukuvpeni, roosa lips kaelas ja kõht putru triiki täis söödetud, et külas olles end viisakalt ülal peaks ja lauanaabri taldrikult palukesi ei pätsaks

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

peni on "kohalik" isamaalane . seega on tal sinine lips ,must ülikond ja valge särg seljas - vastavalt trikoloorile
 
Raivo Kohalik 18. september 2016, kl 14.01
Vassili Krakovi vorstiga 18. september 2016, kl 06.22
Pooletoobiseid mutte piisavalt nähtud, nendega mind ei hirmuta. Mul just vaja vorsti ja leiva vahele konkreetseid küüslauguviile, seega mina olen käpp.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
et mutrid (mutid) hirmutama hakkaksid , peab neile mitte kotis kaas panema sibulat ja küüsaluku ....vaid eelmisel päeva sisse söötma ! siis alles saaks salongi tõelise aroomide kompoti (komplekti)....millele enam mitte "vastu ei saaks " - ka kõige kiimalisemgi ahistaja mitte .
lisa boonusena oleks vabanevad vabad kohad nii (küüslaugu) kottide kui ka kaasteisijate arvelt
 
Raivo Kohalik 18. september 2016, kl 14.04
trüki vikat

kaasreisijate arvelt
 
vikat neh 19. september 2016, kl 05.36
mis sa haukuv siin pirised jälle. vaat kui tuleb lisaks topisele veel trükitud vikat õue peale laiama, raits sabas järele lohisemas. kes su hädakisa siis ära kuulata jõuab.
 
Tume elevant. 19. september 2016, kl 07.38
Ei ta kisa midagi,raitsul on valge särg nööriga üle õla visatud, sellest saab kotletti teha, kalakotletti küll, aga suure näljaga sööb vanakurat kärbseidki.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!