Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kapjadega tiivuliste teema
 
kaastundlik 01. september 2016, kl 00.08
lennelge siin vaesed loomakesed, kes te pidevalt iga pool peaga vastu lage kolksate ja tüütuteks pinisejateks osutute. siinsel teemal katust pole, seega õhku ja avarust peaks teile jätkuma küll ja veel. roosa kiilitiibadega elevant lubas ka teiega kampa lüüa, võibolla astub isegi kolmepealine lohe läbi. igal juhul olete siin heas seltskonnas.
 
roosa kiilitiibadega elevant 01. september 2016, kl 00.21
mu tiivad on nii tugevad ja roosad :D
 
kolmepealine lohe 01. september 2016, kl 00.22
mina küll ei taha kahtlaste hobeste juurde külla minna. heina puudusel näksivad juba seeni, see pole lohede toit. lendan veel ringi, lootuses kusagil vardasse aetud siga leida.
 
kolmepealine lohe 01. september 2016, kl 00.24
Mul on ka tiivad, lendleme koos, mu hurmav roosa elevant! ;) Sa oled nii suur ja ilus! ;)
 
neljapealine lohe 01. september 2016, kl 01.29
ütle nüüd seda kolmepealist, kohe elevanti sebima. nii kui midagi suurt ja roosat näeb, kuningatütar sootuks meelest läinud.
 
täitsa hea 03. september 2016, kl 01.35
lendamise teema ju. palju see tiibadega equus caballus nüüd roosast elevandist ikka erineb. koos lendavad natuke (mõni jaksab keret kergitada, teine ainult mõttes), pärast riisuvad lehti, korjavad seeni, koovad sokki, tikivad põlle, küpsetavad pannkooke ja magama. palju vanainimesel ikka vaja on, natuke kohmitsed ja jälle tukk peal.
 
ja 03. september 2016, kl 19.02
kui vahepeal igav hakkab, siis koorivad rästule kartuleid
 
videvlane 24. september 2016, kl 03.25
kõik siin viimasel ajal lendama hakanud. lendhobused ähvardavad veel midagi lennu ajal maa peale poetada. noh, loodame, et haukuvpeni seda elutegevuse jääki kotletiks ei pea ja nahka ei pista.
 
Raivo Kohalik 24. september 2016, kl 15.45
kord ärkas ilusal hommikul luuletaja ,
vaatas maad ja ilma - mõtles :

miks kül linnukesed niisama siristavad ja lendavad - lehm aga kes meile piima annab peab maapeal konutama?

siis langes taevast luuetaja ninale linnukse ...itt .
oo suur jumal - oled ikka õigesti teinud .

kui nüüd lehm oleks lennanud ?
 
muu 25. september 2016, kl 01.36
sinul Raivo, kellele terve Tunguusi meteoriit pähe kukkunud, pole ühe lehmakoogi pärast tõesti muretseda vaja
 
aitame kaasa 25. september 2016, kl 05.53
Kaks hullu jalutavad tänaval. Ühele laseb keegi tiivuline õlale. "Pühi ära" ütleb teine. "Mida ma pühin? Tagumik lendas ju minema".
 
raivole 25. september 2016, kl 06.42
Sa peaksid end harima, Raivo. Ükski linnuke ei lenda ja ei sirista niisama....kõik linnukeste lendamised ja siristamised on 100% eesmärgiga.
 
Raivo Kohalik 26. september 2016, kl 08.45
ossa ja oh sa !

siin saab et suled sahisevad ....
lausa Tunguusi meteoriidiga
vastu pealage .
pole midagi enam äragi pühkida

mitte ainult p ei lenda minema
vaid võtab pea ka kaasa .

keegi "muu" on kas naljavaene
või olen ta millegagi ära vihastanud .
ma viimasel ajal pole kedagi sõimand ega solvand ?
ah jaa - kui solvamiseks seda pidada et ma pole vaba ega vallaline (kui peni vist) ja abielu ettpanekutele pean ikka veel eitavalt vastama....
siis seegi võib ju mõnelegi solvavana tunduda ehk?

aga lohutusauhinnaks on iga siinne vaba ja vallaline saadaval juu ? (ei pea mulle vimma kandma )
 
see et 26. september 2016, kl 08.55
ää mureta, raits, sind ei lohista isegi mitte surmaähvardusel ükski naine ära
 
haahaa 26. september 2016, kl 10.31
 
lendav vaip 27. september 2016, kl 00.57
ilma lendamata vist ei saa jah mõned enam sellises vanuses. mis kõik siin lennanud pole, tibutopised ja hobused läbisegi. varsti pole lennukitel ka enam taevas ruumi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!