Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
unistaja
 
unistaja 17. oktoober 2016, kl 15.15
Unistada ikka võib

Et siin naistekas 50+ nurgakeses end sisse registreerida ,on vaja siis teha kas oma teema , või on muidki võimalusi ? Vanad olijad ei mäletagi vist kuidas kunagi siia sisse registreerisid ? Kas on uusigi registreerjaid kes kui külalised kommenteerimas käivad , kuidas seda teinud olete?
"Sisene" järel pakub valik vaid
,E - delfi id ,F - facebook ,T - twitter,Y- yahoo .
Kui ma pole üheski neist kirjas , mida siis pean tegema ? Valisin "uus teema " ja saingi oma g -mailiga sisse . Kas uued kõik kes siin kommenteerida tahavad peavadki vaid uue teema tegema ? Andke nõu targemad mulle rumalale .
 
lõbus lugeja 17. oktoober 2016, kl 16.48
vanast olijast uustulnuk.
 
unistaja 18. oktoober 2016, kl 11.35
lõbus lugeja 17. oktoober 2016, kl 16.48

Loodus ei salli tühja kohta .Loodetavasti tuli tänu mu "unistusele" siia lisaks " murelik hüatsindiõieke" ja kohe nelja teemaga korraga . Asi seegi . Miks ainult murelik ? Kas mures sellepärast et kohalik läks sügispuhkusele ? Seniks siis Õieke teda asendamas on ? Mida muud tahtagi sügisesse?
Ärkaski see Õieke koos ETV -ga hommikul samal ajal . See oligi mu eesmärk peamiselt , tutvustada uutele tulijatele "sisse saamise eksamit " mida peab tegema selleks et saada sisse siia kasvõi kommenteerimegi . Need ootused aga ületas Õieke neljateemaga lausa . Vahva mis muud .
Küsimusele kuidas vaid kommenteerida ,ei saanud ikkagi vastust . Pole ime siis kui kohalik loeb oma vaatajaskonna suurust sadades , kommentaare aga netu - null . Tigedad kommentaatorid ,kes peamiselt on samuti vanad olijad , on saanud vastu näppe , sadades vaatajaskond aga vaikib . Kas polegi üks põhjus oskamatus kuidas üldse kommenteerida saabki ? Tegin minagi "eksami " läbi kui komenteerida soovija ja see polnudki eriti lihtne . Õpetust ka kusagil pole . Ainus "tark" vastus tuli et olen vana uus ,ehk, "vanast olijast uustulnuk" . Olengi vana . Olen kaua jälginud siinseid tegelasi ja kirjutajaidki kuni otsustasin isegi osa võtta . Ehk on selliseid teisigi veel ?
Kas leidub ükski tark ,kes ütleb kuidas ise kommenteerib siin ja mida selleks ette võtta ?Samm sammult kuidas alata ,mida teha ja kuidas ?
Muidu peavad kõik alustama uue teemaga või ?
 
vastuseks 18. oktoober 2016, kl 11.44
ära võta midagi ette ega taha, muudkui tulista nagu torust tuleb
 
unistaja 18. oktoober 2016, kl 12.04
vastuseks 18. oktoober 2016, kl 11.44

see polnud ikkagi soovitud vastus , kuidas saab kommenteerida uustulnuk
 
lõbus lugeja 18. oktoober 2016, kl 18.32
unistaja,
rannaliivad....... äkki juhendab sind.
 
uskumatu 18. oktoober 2016, kl 23.38
et see napakas raits arvab täie tõsidusega et teda ära ei tunta
naeraks kui oksemaitset suus poleks
 
Alu 19. oktoober 2016, kl 02.48
mind tuntakse ka ära, kuigi tahan elujõus noore mehe muljet jätta. aga noored naised vaid naeravad ja ei tutvu. klounid. irw:DDDD
 
unistaja 19. oktoober 2016, kl 08.49
lõbus lugeja 18. oktoober 2016, kl 18.32

Peetagu mind kelleks tahes . Lõbus lugeja võiks aidata uusi tulijaid lihtsa õpetusega kuidas saaksid nad siia kirjutada .See siin pole lollitamiseks. Tõepoolest olin raskustes siia sisenemisega .Kõik mis esimeses kirjas siin on öeldud on tõsi ja tegelikkus . Uskumatule aga soovin meeldivat oksendamist . Alut tänan humoorika nalja eest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!